Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NMakro - Profil | Út 21.2.2017 11:47:26

Orion24 >> Mentalista je s teba. Ale tak je pravda ze pred MS sa na teba musi echt pripravit. Nema lahku ulohu chalan . Teba koucovat to chce naozak guraz.

    NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 11:41:24

    Makro >> to skor :-)...mozno to bude mentalne cvicenie pre Maja :-)

      NMakro - Profil | Út 21.2.2017 11:37:28

      Orion24 >> Myslis toho Maja co nam s tebou pomoze? Vojak je, ale to neznamena ze nema rad srandu :) A pockaj ci ta nehodi do vody aj sam ked koli tebe mu ta bedna zdrhne????,

        NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 11:32:42

        Makro >> ja tam budem s Majom....chlap jak hora...neriskoval by som ..vojak

          NMakro - Profil | Út 21.2.2017 11:29:18

          Orion24 >> Ak pojdes na bednu, vies co nahradne si mas zobrat :)

            NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 11:26:17

            Makro >> sano je kamarat...nikdy nevies....ci nepomoze, neporadi

              NMakro - Profil | Út 21.2.2017 11:22:09

              Orion24 >> No studeny je brutal, myslim ze oravaci masju echt natrenovane, furt tam nejaky lad sekaju a skacu do vody.

                NMakro - Profil | Út 21.2.2017 11:20:37

                Orion24 >> Zda sa mi ze ty tu bednu beries ako samozrejmost. Ani to ze Sani dojde atd ti nerobi problem a este si aj na area spomenies.

                  NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 11:18:11

                  MilanPE >> pojdes jak macicka..a to sa priprav aj na lige....ako pristupne......kupanie....kua prve kolo studeny potok....a ze je studeny v jari :-)

                    NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 11:17:46

                    Orion24 >> Ked to nebudeš sabotovať :)

                      NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 11:16:53

                      Orion24 >> :) Taký chlap sa v Svidníku nenarodil a v Malackach nedorátol aby ma do vody švacol. Jedoš jedovatý. :)

                        NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 11:15:57

                        MilanPE >> to neni problem povedat bo to je one......nerealne :-)

                          NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 11:15:04

                          Orion24 >> Ak to my vyhráme tak skočím do vody v ženskej podrsenke a srdiečkových trenkách :D. Kuva drat len ich musiš zohnať a doniesť :D

                            NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 11:13:37

                            MilanPE >> a prosim Ta prestan snivat....ty sa budes kupat pre ine a ne preto ze budes v prvej trojke :-)......

                              NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 11:12:54

                              Orion24 >> Orionovi mrkvu :)

                                NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 11:11:55

                                MilanPE >> ne.... kazdy sa tu ochotne hadze do vody :-)!

                                  NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 11:11:20

                                  Makro >> neblazni dojdu vsetky area esa a este aj Sani......budme realisti

                                    NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 11:11:18

                                    Orion24 >> A drzí som, no a čo :) . Ty si občas zaslúžiš.

                                      NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 11:11:01

                                      Makro >> Orionisko ma najhoršiu diagnoru. Okúnavosť. Šanca že obe družstva budeme v prvej 3-ke je minimálna a aj tak nie je za tu strandu :).

                                        NMakro - Profil | Út 21.2.2017 10:58:54

                                        Orion24 >> One ked kde kdo si potrebuje vyliat kybel na hlavu a poslat to internetm, tak sa odviazes ,, aj Kiska sa odviazal,, ale ked one kamarati potrebuju moznost vydiet ta za bednu vo vode tak nic. :) Ze ty sa obavas ze by ta bena mohla byt?