Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 10:56:52

Makro >> si nejaky zacykleny :-)

    NMakro - Profil | Út 21.2.2017 10:55:39

    Orion24 >> Diplomat :(

      NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 10:50:42

      Makro >> tak ta mi nehrozi :-)

        NMakro - Profil | Út 21.2.2017 10:48:35

        Orion24 >> To si ale prijal vyzvu nechapavo - Sak one odmena za bednu, di len potrast rukou chces od nas?

          NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 10:44:29

          Makro >> nechapem prečo ja by som sa mal kupať :-)

            NMakro - Profil | Út 21.2.2017 10:43:07

            Orion24 >> Diplomat :(

              NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 10:37:08

              Hamon >> ta to len tak.....ja nemam zaco..Milan je drzy :-)
              ale mas pravdu ide Sani....bez sance

                NHamon - Profil | Út 21.2.2017 10:34:22

                Orion24 >> Kludne mozes potvrdit, sak ide aj sani, takze nikto z vas nebude prvy. ;)

                  NMakro - Profil | Út 21.2.2017 10:33:31

                  Orion24 >> Potvrd to kupanie a nesudnost nechaj na potom. Taketo diplomaticke vyhnutie nieje pre nas :) To si nechaj na repre. Tam ta zvozime ak nevyhras ale na policke nam daj moznost ze sa okupes.

                    NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 10:30:44

                    MilanPE >> pri 200 dojickach a tej kvalite co je...dufat v bednu je ..onee....nesudnost :-)

                      NMakro - Profil | Út 21.2.2017 10:20:04

                      MilanPE >> :) sak toto.

                        NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 10:17:54

                        Makro >> Znie to desivo, "rozopni". Treba pred to radšej prásknuť podmet.
                        Niečo v štýle. "Peračník rozopni". "Plandy ukáž" :D. Vyhneme sa tým nedorozumeniam a okunaniu sa :D

                          NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 10:13:40

                          Orion24 >> Ked ja tak aj ty :). Ak skončíme obaja do 3 miesta v dvojičkách tak ideme do vody :D. Ty prvý :)

                            NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 9:27:51

                            Hlava >> a kua....vazne?.....

                              NHlava - Profil | Út 21.2.2017 9:27:21

                              Orion24 >> ja ta len natahujem. u teba vieme ze ked vypijes nezachytas . tak chodis autom aby si aj zachytal :-)

                                NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 9:26:45

                                Makro >> toto ze len na preteky ideme...na normalne ryby si nikdy nenajdeme cas :-(.....cele zle

                                  NMakro - Profil | Út 21.2.2017 9:26:14

                                  MilanPE >> Naštvi ho, kúpanie spestrí program.

                                    NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 9:25:14

                                    Hlava >> no tak tu si uplne mimo........rozhodne som jeden z najcastejsich soferov.,....ani vypit nemozem kua

                                      NMakro - Profil | Út 21.2.2017 9:25:08

                                      Hlava >> keby len dom ja som ho zobral aj k vode. :)

                                        NHlava - Profil | Út 21.2.2017 9:24:08

                                        Makro >> nebral si ho nahodou autom domov tak sa musel revansovat