Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NMakro - Profil | Út 21.2.2017 9:23:53

MilanPE >> Ne len poznám ho dlhšie :) Ale zas som ho nikdy nežiadal nič rozopínat. Možno preto sa ta stráni? :)

    NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 9:23:12

    MilanPE >> som Ti dakedy daco neukazal?....neser ma :-).....bo sa na policke kupes.....

      NMakro - Profil | Út 21.2.2017 9:22:23

      Orion24 >> asi myslí woby od rapalky.

        NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 9:22:17

        Makro >> Do teba je zalubený :D tebe ukáže aj rozopne. U mna je za Lojza.

          NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 9:22:13

          Makro >> toto...za dobrotu nažobrotu

            NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 9:19:40

            Mysho22 >> prosim ta....xd na zahori?...neser sa :-)

              NMakro - Profil | Út 21.2.2017 9:19:33

              MilanPE >> No od Orion foto na internete ťažko dostaneš poriadne, ale pri vode nemá problém a aj poradí, myslím že aj na nete radi najviac. Bolo obdobie keď sa volal pán najmúdrejší ale potom mu to liezlo na nervy a tak už je len pán odborný :) proste ubral plyn.

                NMysho22 - Profil | Út 21.2.2017 9:19:14

                Orion24 >> 2ks minimál jedna XDčkova aj na hlbšie jamky :D

                  NMakro - Profil | Út 21.2.2017 9:15:10

                  Orion24 >> Vždy je potrebné mať na brehu charakter. Ale neviem ci to skôr nieje strach u teba, že by som potom na teba dlho zle pozeral. Ale nech je to hoc čo vždy to využijem :)

                    NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 9:13:55

                    Makro >> ta ja by som ta aj pustil...ale vies ako staci ze robis bordel v peracnikoch.....nemusis aj v stojane a ze ti nosime veci je bezne....bo sa nevies zaniest sam :-)

                      NMakro - Profil | Út 21.2.2017 9:10:18

                      Orion24 >> My sme neboli na pretekoch inkognito? Niekto nás tam videl? :))))) No mne si schovával len farbu na ktorú ti berú ale to som si ta vždy prehodil vytiahol som tvoju plándu a vybavil som to :) V tvojom peračníky som doma :) Čo má štve že si nemôžem odkladať prúty do tvojho stojana. Ale podoberať už si mi niesol.

                        NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 9:07:51

                        Hlava >> pekne heslo

                          NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 9:07:21

                          Makro >> peracniky vole :-)...ty si casto lapal so mnou...skryval som niekedy niečo?

                            NMakro - Profil | Út 21.2.2017 9:06:42

                            Orion24 >> Toto znie ako odhalenie :)

                              NHlava - Profil | Út 21.2.2017 9:05:43

                              MilanPE >> co je tvoje je aj moje, co je moje do toho ta nic ...
                              Motto: by orion

                                NMakro - Profil | Út 21.2.2017 9:05:37

                                Mysho22 >> :)

                                  NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 9:05:31

                                  Mysho22 >> ked ides po potoku uplne staci jedna rotacka....

                                    NMakro - Profil | Út 21.2.2017 9:05:19

                                    MilanPE >> Vidíš ho už má aj zrkadlo betár :)

                                      NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 9:03:49

                                      MilanPE >> nerozumiem ale nevadi.....:-)...hned prvy pretek ti to rozipsujem a fot do nemoty :-)...neviem co natom hcces vidiet :-)

                                        NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 9:01:47

                                        Orion24 >> Nechaj tak už, lebo ťa porazí. :D
                                        Len som bol zvedavý či sa prekonaš a niečo budeš schopný ukazať. Mne vbehnej do vačku ked si upratujem nove plandy a ty sam sa ošívaš. Si v tomto jelito. Len aby si vedel.