Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NMysho22 - Profil | Út 21.2.2017 9:01:24

Makro >> plánd mám dosť ... od Robina výhradne kradnem jigové hlavičky ostatné veci má naprd :D

    NMysho22 - Profil | Út 21.2.2017 8:59:33

    Orion24 >> no bodaj by to bolo iba o jednej rotačke by som si ušetril času s hladaním idealnej nástrahy

      NHlava - Profil | Út 21.2.2017 8:59:13

      Makro >> ano do peracnika das viac ale je snim vacsia oštara ako s krabickou moj nazor

        NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:55:01

        MilanPE >> ti odfotim so zrkadlovkou?....co chces vidiet?...co sa tyka....vybav..su tu daleko väcsi pacienti :-)

          NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 8:53:01

          Orion24 >> Ja nem spokojný. Ty si zahmlievač obecný :). Výbavu maš za milion a na foťak nemaš? Ha, už nič nechcem vidieť. Nechaj si. :D

            NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:52:15

            Makro >> ma....minule odo mna bral zo dve hrste :-)

              NMakro - Profil | Út 21.2.2017 8:51:02

              Mysho22 >> podľa mňa ty už ani plándu nemáš, ty si od Robina pred pretekom ak na nejaký pôjdeš zoberieš čo potrebuješ :)

                NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:50:36

                MilanPE >> dufam ze si spokojny....uz ostris?...:-)...som rad ze reagujes

                  NMilanPE - Profil | Út 21.2.2017 8:50:09

                  Orion24 >> Ktosi sa ozýva :)

                    NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:49:20

                    Mysho22 >> ta..ty si skromny rybar.....jedna rotacka a mlatis vodu :-)

                      NMysho22 - Profil | Út 21.2.2017 8:48:49

                      Orion24 >> ja peračníky vôbec nepoužívam mám praktické krabičky do ktorých toho nepachám viac ako potrebujem :D

                        NMakro - Profil | Út 21.2.2017 8:47:54

                        Hlava >> Áno len na preteku nepotrebujes 10 krabíc a keď skončíš a chceš sa čo najskôr presunúť, zavrieš jeden dva peračníky a ideš na ďalší flek. U krabíc problém že ich na dva peračníky potrebuješ 4-6 minimum a otvára vrch aj spodok ak máš obojstranne. A stačí že sa jedná plánda zle uloží a už ti nejde zatvoriť atď. A o objeme ani nehovorím.

                          NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:47:07

                          Hlava >> otvoris 7?...:-)..len tak rozmyslam....:-)

                            NHlava - Profil | Út 21.2.2017 8:46:12

                            Orion24 >> to vies aj s krabickou.

                              NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:45:30

                              Hlava >> na preteku si rozlozis peracnik otvoris....pred kolom, zavries po kole

                                NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:45:00

                                Hlava >> len 7 krabiciek ti zabere vecsi objem v taske....

                                  NHlava - Profil | Út 21.2.2017 8:44:52

                                  Makro >> ja som sa trapil vzdy s peracnikom otvarat dokoran aby clovek vybra plandavku..

                                    NHlava - Profil | Út 21.2.2017 8:43:45

                                    ved ta krabicka stoji 4,5€ to je 7 krabiciek k jednemu daiwa peracniku

                                      NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:40:53

                                      Hamon >> ti dam vedla seba original a porovname :-)

                                        NMakro - Profil | Út 21.2.2017 8:40:47

                                        Hlava >> Ja som zas šiel opačnom cestou. Príde mi to rýchlejšie a hlavne viac do nich dáš ako do škatúľ a do týchto škatúľ je problém ak dáš väčšiu nástrahu.,, plandu,, peračník sa skôr prispôsobí. Na rotačky mám radšej krabice s penou.