Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

Orion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:40:32

Mysho22 >> to ze take pozuzivas ty...je tvoj problem :-)
tu su fotky mojich :-) (minule ktosi pindal ze nedam :-)))) (sorry ze zahmlene )

    Hamon - Profil | Út 21.2.2017 8:39:43

    Orion24 >> Zatvaranie mi chodi ako na meiho, prevedenie ako na meiho, uz som to aj utopil a nenatiekla voda do toho, takze ak to nie je meiho, tak mi to nevadi, nakolko som s tym spokojny :)

      Mysho22 - Profil | Út 21.2.2017 8:37:46

      Ja som videl minule Oriho peračník ale ten sa mi moc nepáčil asik to nebol podarený Japonec :D

        Orion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:35:13

        Hamon >> to je aj o tom kto je aky skrecok a kolko toho ma :-)....si si isty ze mas Meiho?

          Hamon - Profil | Út 21.2.2017 8:34:30

          Orion24 >> Tiez mam radsej tuto krabicku, ako peracnik. Aj ked tuto krabicku mam len jednu :)

            Hlava - Profil | Út 21.2.2017 8:33:39

            Orion24 >> presne tieto mam :-) a su lepsie ako peracnik. tie mam doma prazdne.. nechcem ich

              Orion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:29:27

              Hlava >> na tvrdých nastrahach tupis haky.....jedine ze mas krabicku s penou.....
              napriklad toto
              https://www.privlacuj.sk/Krabica-VersusMeiho-SLIT-F​OAM-F9-d756.htm

              ale do tohoto maleho peracnika natlacis tolko pland ze do krabicky bez sance

                Hlava - Profil | Út 21.2.2017 8:28:50

                mne sa peracniky nepacia som skor za krabicky a je snimi aj lahsia manipulacia...

                  RADOBE - Profil | Út 21.2.2017 8:23:19

                  Orion24 >> pekné....

                    MilanPE - Profil | Út 21.2.2017 8:23:04

                    Orion24 >> Zase červenáááá. Ahaaa, ,už som na to prišiel. Nechceš aby pritom bolo vidieť tvoju krv, ked si švacnej háčik do prsta :) . My šikovnejší nemusíme nosiť červené doplnky :D

                      Orion24 - Profil | Út 21.2.2017 8:19:01

                      RADOBE >> ale no :-)..ze je krasna?
                      maju to naprikald tuna
                      https://www.privlacuj.sk/EMT-neo-STYLE-Wallet-d924.​htm

                        RADOBE - Profil | Út 21.2.2017 8:02:53

                        MarekPe >> Najlepšie je, si vyrobiť podľa vlastnej potreby....

                          Orion24 - Profil | Út 21.2.2017 7:21:42

                          MarekPe >> Daiwa...Neostyle....ide aj o vnutro....aby bolo mekke a netrhalo sa

                            Makro - Profil | Út 21.2.2017 0:25:11

                            MarekPe >> Vsak ked pojdes do Piestan sa u nich stav. Maju ich zatial dost co viem. Daiwa ma podobny co som videl len asi 10-15 euro viacej. Neviem aky ma ten stred daiwa, ci tam nieco vies prilepit ak potrebujez rozsirit. U tohto je to tvrdy plas a pokial davas jednohaky na plandy tak v pohode na ten stred prilepis a rozsiris.
                            .

                              MarekPe - Profil | Út 21.2.2017 0:03:20

                              Makro >> ďakujem. Je aj za dobrú cenu. Objednám.

                                Makro - Profil | Po 20.2.2017 23:38:02

                                MarekPe >>

                                Ja som zobral teto. Este dovnutra som vystrihol na jednu stranu s podlozky pod mys a senkudakom som to tam nalepil. takze mam tam o jednu plochu viacej. http://www.slaviacentrum.sk/privlacovy-peracnik-sla​via-big-id-13945.html

                                  Makro - Profil | Po 20.2.2017 23:33:57

                                  MilanPE >> Ten co retusuje je spolupachatel. :) Aspon tu lopatku mu tam dorob :)

                                    MarekPe - Profil | Po 20.2.2017 22:48:06

                                    Poraďte nejaký dobrý peračník na plandy. Neviem nič nájsť.

                                      RADOBE - Profil | Po 20.2.2017 21:09:53

                                      Makro >> ale aj lopatka by sa zisla... nechcem to mat ako slider..

                                        MilanPE - Profil | Po 20.2.2017 21:08:40

                                        Makro >> Ha ani neviem a som spolumajitel. To som mu len vyretušoval ty vajco