Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 21:08:23

Makro >> a vobec co ty vies o sumcoch?...ha?

    NMakro - Profil | Po 20.2.2017 21:07:22

    MilanPE >> Pocujte ked na ten peracnik vy dvaja date dobre trojhaky tak aj nastraha na sumca by bola s toho fajna :) len tam nechajte to zavazie co mate vo vnutri.

      NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 21:03:00

      RADOBE >> skor skus poratat kolko percent peracnika este nebolo vo vode....ja to radsej ani neskusam....to cislo asi by one.....

        NRADOBE - Profil | Po 20.2.2017 21:00:37

        Orion24 >> Ja viem, ale tomu sa hovori maximalne okukanie, ked uz aj SV-čka premalovavas ... :-)

          NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 20:49:34

          RADOBE >> podla mna mas v tom puzdre vsetko....:-) co treba

            NRADOBE - Profil | Po 20.2.2017 20:46:36

            Orion24 >> nemyslim, ale pekne by sa na to pozeralo ;-);-);-)

              NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 20:42:57

              RADOBE >> myslis ze drahe chytaju viac?

                NRADOBE - Profil | Po 20.2.2017 20:25:17

                MilanPE >> vobiky mam len tieto...

                  NMilanPE - Profil | Po 20.2.2017 20:22:55

                  RADOBE >> Man včuleky viac ako plandavky zahrcuju vobiky. Zelezo je len železo nema dušu. Skušam niečo vykreovať.

                    NRADOBE - Profil | Po 20.2.2017 20:16:58

                    MilanPE >> sem mi mozes vo fotoshope nahadzat najdrahsie nastrahy na svete....nech to mam aspon na obrazku :-):-):-)

                      NRADOBE - Profil | Po 20.2.2017 20:14:43

                      MilanPE >> praca vo fotoshope ti ide.....

                        NMilanPE - Profil | Po 20.2.2017 19:59:56

                        RADOBE >> Ha, a nejeduj sa. Srandujem

                          NRADOBE - Profil | Po 20.2.2017 19:49:02

                          MilanPE >> a to este ani netusis co je dnu....plandavky vyrobene z mliecnej drahy... :-P

                            NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 19:46:40

                            RADOBE >> si nevedel?...na mrku je kazdy one.....Sherlock Holmes

                              NRADOBE - Profil | Po 20.2.2017 19:44:00

                              MilanPE >> Na tu fotomontaz si ako prisiel? pozicaj mi tvoje schopnosti....

                                NMilanPE - Profil | Po 20.2.2017 19:18:59

                                RADOBE >> V tom si priletel z Kriptonu? :D

                                Edit: To logo a znak sú len fotomontaž :)

                                  NRADOBE - Profil | Po 20.2.2017 18:45:24

                                  Makro >> Hoc foto peračníka.....toto je moj

                                    NRADOBE - Profil | Po 20.2.2017 18:38:14

                                    Kedy tie Jestrove - abice uz konečne vyhodia funkčný súbor s propozíciami??? furt to nejde otvor-riť.....

                                      NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 18:37:36

                                      RADOBE >> to usetri kopu...ked nato bude mat cloveka...nepolame udice...a neznici navijaky :-)

                                        NMakro - Profil | Po 20.2.2017 18:34:28

                                        RADOBE >> Keby len to, ale kto bude aj navijat? :)