Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NRADOBE - Profil | Po 20.2.2017 18:33:26

Makro >> A kto bude za teba nahadzovat??

    NMakro - Profil | Po 20.2.2017 18:30:03

    Orion24 >> OK od teraz pisem SAM-MURAJ, a vsetkym ktory sa citia byt Samurajovia ,,ajked vlastnia len domaci noz s vycvikom ako naporcovat kura,, sa tymto verejne ospravedlnujem. A uz som pisal ze nebudem nahadzovat.

      NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 17:22:21

      Makro >> no ked som ta videl nahadzovat.....ne som si isty...ze jedna planda staci....:)

      a este k tým samurajom....daj si pozor aby ta nezatkli za hanobenie naroda a ras :-), terazky to je v mode :-)

        NMakro - Profil | Po 20.2.2017 16:08:51

        Branislav >> Neboj staci mi jedna planda.

          NMakro - Profil | Po 20.2.2017 16:08:11

          MilanPE >> Jaj a ja ze preco on ma na dome hviezdaren.

            NBranislav - Profil | Po 20.2.2017 15:41:24

            Makro >> to chces prvy hod poslat do vody cely slavia peracnik? ....a budes cakat co si vyberu?....

              NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 15:12:31

              Makro >> sodoma i gomora, 3krat sa prezehnaj.... činsky samurajsky meč......strach toto

                NMilanPE - Profil | Po 20.2.2017 15:11:11

                Makro >> Z meteoritu sú fajne :) .

                  NMakro - Profil | Po 20.2.2017 14:59:48

                  Hamon >> On sa tomu nerozumie, ani sa mu necudujem ze zabalil trouta :) Cinsky samurasky mec mu nesedi, a furt by nieco nove hladal. Asi uz fici na Bruce Lee plandach?

                    NMakro - Profil | Po 20.2.2017 14:57:52

                    Orion24 >> Mam fluo fixu :) neboj prekryjeme co bude treba.

                      NMakro - Profil | Po 20.2.2017 14:57:15

                      MilanPE >> Sak uz one len o vybavu sa staram ja uz ani nahadzovat nebudem :)

                        NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 13:37:59

                        Hamon >> teraz ma napadla jedna prihoda, ked jedno nemenovane druzstvo, rotacky na lige...one.....sak vies čo :-))))

                          NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 12:52:48

                          Hamon >> ta co ja viem.....ne furt idu hnede plandavky :-)..a zhrdzavete haky tiez nic moc, lamu sa

                            NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 12:52:23

                            MilanPE >> tiez mu hovorim....neni uz najmladsi...ale poznas ho nepocuva

                              NHamon - Profil | Po 20.2.2017 12:49:26

                              Orion24 >> To je ta spravna patina :)

                                NMilanPE - Profil | Po 20.2.2017 12:49:20

                                Makro >> Makro v tvojom veku by si sa mal už šanovať :D

                                  NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 12:33:22

                                  Makro >> hrdzave a blatove mas vsetko a fest.....raz Ti zmokne a zas to iste :-)

                                    NMakro - Profil | Po 20.2.2017 12:31:03

                                    Branislav >> Mám nový peračník Slávia a z druhej strany troutarea :) Ste skončili si myslím. A len vyleštené kusi tam idú. Ešte nejakú tú vychádzku dostanem z domu k vode a fakt ze konečná :)

                                      NBranislav - Profil | Po 20.2.2017 12:19:40

                                      Makro >> Kasli na kosatky....zacni uz lestit plandavky..sezona za rohom...

                                        NMakro - Profil | Po 20.2.2017 11:38:09

                                        Orion24 >> Neviem ci v rom nájdem úctu, tak to som radšej vynechal. To jednoducho zožerieme :) Ale máš novinku