Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 11:36:51

Makro >> este dobre ze si nepovedal ze s uctou zjete orion cokoladu.....

    NMakro - Profil | Po 20.2.2017 11:35:59

    Orion24 >> Aha ok, no deti ti ďakujú a večer na oblohe z veľkej vďaky výhľadame Orion :)))))))

      NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 11:34:27

      Makro >> sak si ju zober...len chcem pocut dakujem....

        NMakro - Profil | Po 20.2.2017 11:34:00

        Branislav >> Počuj tak ako s tou kosatkou? Ja už som deti pripravil že bude čierno biela rybyčka vo vani? Orion raz že si zober a potom nejaké právo na ňu uplatňuje. Ja chcem zachrániť Viliho pre náš mrazák, sak nech sa netrápi. Taký orion by ju smaril naspäť v tom Svite :)

          NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 11:08:09

          Makro >> ta kosatka je moja, brano mi daroval.....tak nemachruj

            NMakro - Profil | Po 20.2.2017 11:07:38

            Orion24 >> Čo s tebou to mam dohadovať? Veď ty ju neobjednávaš či? Nejak sa v tom strácam a niečo my vraví že mrazáky zas budem musieť plniť niečím iným.

              NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 11:01:33

              Makro >> dohodnute...,.,

                NMakro - Profil | Po 20.2.2017 10:50:16

                Orion24 >> Sak čo si myslíš prečo sa ozývam? Vo Svite by si len bruško drala ani fotka by s ňou nebola dobrá.

                  NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 10:33:20

                  Makro >> si zober tu co mala ist do svitu

                    NMakro - Profil | Po 20.2.2017 10:08:16

                    Orion24 >> Na niečo sa musím špecializovať. PDčká má vždy nejakosi okašlú. Presne, dajte mi kosatku a ja ju každom kole dám :)

                      NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 8:13:52

                      Makro >> a su v rici...to je idealna ryba pre Teba....Ty si vzdy lapal take viac bodove.....

                        NMakro - Profil | Po 20.2.2017 8:08:24

                        RADOBE >> ešteze tak. :)

                          NRADOBE - Profil | Po 20.2.2017 7:19:00

                          Makro >> Kosatka je za 5 pstruhov....

                            NMakro - Profil | Ne 19.2.2017 23:31:09

                            Branislav >> vyškrtol

                              NMakro - Profil | Ne 19.2.2017 22:45:10

                              Branislav >> kosatky si výškovo z bodovania na troute?

                                Nanthrax - Profil | Ne 19.2.2017 19:29:54

                                Branislav >> Veď sa pozri či to má niektorí z tvojich. Kdeže v Japonsku. To sa len tak píše že to tam robia. Normálne vo vietnamskej fabrike sme boli.

                                  NBranislav - Profil | Ne 19.2.2017 16:32:09

                                  Marek_R >> anthrax - 18.2.2017 17:24:23 >>ok suhlasim....ma to aj exist ?steez?....su navijaky daiwa ktore su vyrobene v japan a ine ,,niekde ,,,...ty si sa tiez podielal na vyvoji udice trout area comander?....predsa si v repre a uvadzate to oficialne ...popis mi cely vyvoj a testovanie uvedenej znacky....boli ste v japonsku?

                                    NBranislav - Profil | Ne 19.2.2017 15:14:39

                                    dr.david >>vsak mu kupime na svit jednu kosatku....on si s nou urcite poradi...

                                      Ndr.david - Profil | Ne 19.2.2017 13:04:57

                                      romanesku1 >> vyborne, termin, ktory nekoliduje s ziadnym inym pretekom, som spokojny....

                                        Npace - Profil | Ne 19.2.2017 12:57:24

                                        romanesku1 >> ok...dik....budeme tam...na stranke zatial ziadne info nie je tak preto som sa pytal