Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

Nromanesku1 - Profil | Ne 19.2.2017 12:48:28

pace >> teda ked sa stihne rozmrznut bo cez 30cm lad je tam ..

    Nromanesku1 - Profil | Ne 19.2.2017 12:47:28

    pace >> ale na jesen isli sivone,potom potocak a 600kg duhaka pojde pred pretekom..

      Nromanesku1 - Profil | Ne 19.2.2017 12:46:25

      pace >> tak blbo to vychadzi, ale potom uz muskari maju cely vikend ...
      A neskor sa neda uz by nadavali ostatny rybari keby sa dlhsie hajilo ..:)

        NOrion24 - Profil | Ne 19.2.2017 11:08:54

        pace >> idealny termin

          Npace - Profil | Ne 19.2.2017 10:49:33

          romanesku1 >> Zlatna je naisto 16.4?

            NRADOBE - Profil | Ne 19.2.2017 9:44:56

            romanesku1 >> viazač uzlu.

              Nromanesku1 - Profil | Ne 19.2.2017 9:31:02

              RADOBE >> cotoje? Pilnik na haciky?

                Nromanesku1 - Profil | Ne 19.2.2017 9:29:47

                RADOBE >> aha dobry system :) u nas na Zlatnej sa nepodarilo presadit zakaz bocneho privesu ,ale aspon sa dala min.velkost nastrahy na 4,5cm ze sa nebudu osie larvy chytat...

                  Ndr.david - Profil | Ne 19.2.2017 9:26:44

                  RADOBE >> ok

                    NRADOBE - Profil | Ne 19.2.2017 9:19:51

                    Celkom zaujimava vecička toto jest....

                      NRADOBE - Profil | Ne 19.2.2017 9:14:44

                      romanesku1 >> ano

                        Nromanesku1 - Profil | Ne 19.2.2017 9:01:11

                        RADOBE >> aha ze chytate dvaja ale vpodstate proti sebe ..?

                          NRADOBE - Profil | Ne 19.2.2017 8:46:58

                          romanesku1 >> nie, to je system bodovania v ligovych pretekoch (jediny normalny system bodovania) existuje este spravodlivejsi, kde si v strede kola pretekari menia miesto, ale nad aplikaciou toho systemu by sa muselo pouvazovat.... problem by nastal pri neparnom pocte, alebo ked je super na druhej strane jazera...

                            NRADOBE - Profil | Ne 19.2.2017 8:35:07

                            dr.david >> 😊😆😆 ja to vsetko chapem, dokonca som ten system obhajoval, len volako si dlho nepisal, tak som trochu rozviril hladinu....sory 😇

                              Nromanesku1 - Profil | Ne 19.2.2017 8:07:54

                              RADOBE >> to o Policke hovorite o dvojickach? Zmenily bodovanie?

                                Ndr.david - Profil | So 18.2.2017 22:29:29

                                Orion24 >> podla toho, aku nasadu sa podari kupit

                                  NOrion24 - Profil | So 18.2.2017 22:27:28

                                  dr.david >> kosatky ...hm...:)

                                    Ndr.david - Profil | So 18.2.2017 22:19:57

                                    RADOBE >> mylis sa, ospravedlnenie prijimam a opravujem. System dvojiciek je o tom, ze ta nebudu zaujimat pretekari na druhej, tretej alebo akejkolvek inej strane jazera. Nech chytaju kapre, kosatky, je to jedno. Teba zaujima jedine pretekar, ktory je s tebou v dvojicke. Prave preto prechadzame na system dvojiciek, aby to bolo spravodlivejsie, aby si sutazil so superom, ktory ma rovnake podmienky ako ty, nie voci ostatnym, ktory mozu mat vyrazne lepsie, alebo vyrazne horsie podmienky. To co navrhujes, bura cely system dvojiciek a opat zvyhodni pretekara s lepsim zrebom. Mnozstvo ulovenych ryb bude druhym faktorom urcujucim poradie v pripade rovnosti bodov.
                                    Rovnako funguje cele japonsko, rusko, taliansko.
                                    Takze tak.

                                      NRADOBE - Profil | So 18.2.2017 21:54:59

                                      Mám námietku voči tomu bodovaniu dvojičiek - myslím že to treba doladiť:
                                      Konkrétne , keď dvojica zachytá 0, tak si pripisuje 1 bod. Na druhej strane jazera sa môžu pretekári v dvojici trápiť, jeden chytí 16 a druhý 14 rýb....ten s 14 rybami má 0 - a to kde sme? tak nech aj nulkári v dvojici majú 0 - tak by to bolo spravodlivejšie a nie aby sme vydržiavali nulkárov - šak chudáci zachytali obaja 0, tak im dáme bodík. Myslím, že by sa malo o tom hlasovať.
                                      Pokiaľ sa mýlim, tak sa ospravedlňujem a môžete ma kludne opraviť.