Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NOreh - Profil | Čt 16.2.2017 10:30:39

Makro >> staci mi malo

    NMakro - Profil | Čt 16.2.2017 9:14:02

    Oreh >> Ta ty si frisky, ja som len skončil druhé raňajky čo my naserviroval celý hotelový personál. Ale tak zas ty si skromný človek.

      NOreh - Profil | Čt 16.2.2017 9:11:28

      Makro >> ta ty si nas asi s niekym mylis clovece. ale nemozem sa ti teraz venovat, lebo mam vela prace. musim vypit caj, co mi uvarila kolegyna a potom ma caka desiata.

        NMakro - Profil | Čt 16.2.2017 9:05:29

        Oreh >> To ze niekto sa vie válať po brehu dva dni sa u Vás nazýva nezmar? :)

          NOrion24 - Profil | Čt 16.2.2017 9:04:30

          Makro >> sak prave....s takym Sanom, Orehom to by sa mozno dalo...ale zas take hviezdy by so mnou nelapali....no

            NMakro - Profil | Čt 16.2.2017 9:03:25

            Orion24 >> Tak Marek je slabý a ty to echt nepotiahnes :)

              NOrion24 - Profil | Čt 16.2.2017 8:35:14

              Oreh >> jaj to je o dva

                NOreh - Profil | Čt 16.2.2017 8:32:38

                Orion24 >> sa tvaris, ako keby to malo byt o tyzden

                  NOrion24 - Profil | Čt 16.2.2017 8:30:40

                  Oreh >> ostavame aj my....parada

                    NOrion24 - Profil | Čt 16.2.2017 8:30:17

                    Oreh >> vyzera to nadejne...ale lady su hrube....zas policka ma rozmrazovace......oni to daju...ale o ine vody mam obavu

                      NOreh - Profil | Čt 16.2.2017 8:29:20

                      Makro >> ta sani nas prinutil, ze ostavame aj v nedelu a lapame aj celu nedelu. je to nezmar. bojiim sa, ci si pri nom v sobotu vobec nahodim

                        NOrion24 - Profil | Čt 16.2.2017 8:29:19

                        Makro >> tak Ty to isto nebudes....to uz mame len dalsich 199 moznosti....sice ani ja ne....teraz som sa dozvedel dvojicku......slaby sme jak caj :-)...takze 198.....

                          NOreh - Profil | Čt 16.2.2017 8:28:04

                          https://www.yr.no/place/Slovakia/Pre%C5%A1ov/Pre%C5​%A1ov/long.html

                          verim, ze do konca mesiaca nahadzujeme na dajakom fajnom stojaku

                            NMakro - Profil | Čt 16.2.2017 8:25:32

                            Orion24 >> ŠANO nevydrží nápor alkoholu a oreh v 5 tom kole uz bez energie bo SANO sa naňho poteší už v treťom kole. Ako to 4 ešte oreh bude bojovať ale v piatom už nie. Podme na to ináč. 1 šťastný los,, ak niekto z nás tak samo o sebe neskutočný lovec,, ale skôr by som to hral na šťastný los.

                              NOrion24 - Profil | Čt 16.2.2017 8:17:46

                              Makro >> tak to je ako s hokejom...ty sa nerataju :-)...bavime sa o tých co vedia lapat....

                              takze ideme tipovat...
                              1. oreh a SANO
                              a dalej?

                                NMakro - Profil | Čt 16.2.2017 8:16:16

                                Orion24 >> Zevraj aj HU len týž z DE a AT sa na pánskom huncútsve nechcú zúčastniť.

                                  NOrion24 - Profil | Čt 16.2.2017 8:15:02

                                  Makro >> Ty tym ze dojdu aj Orehovci z dalekeho vychodu a Ukrajiny....uz tam budu fakt vsetci :-)...komplet vsecia z SK CZ a PL UA

                                    NMakro - Profil | Čt 16.2.2017 8:13:26

                                    Orion24 >> :))) áno neúčasť človeku uberie na hodnosti. Ozaj a Rusínov treba tiež spomenúť.

                                      NOrion24 - Profil | Čt 16.2.2017 8:11:52

                                      Makro >> kto tam nebude...akoby ani nebol.........komplet stretko blaznov....

                                        NMakro - Profil | Čt 16.2.2017 8:11:05

                                        Branislav >> Spoločenská udalosť vysehradskej štvorky :) prídu zevraj všetci a aj po polšče možeme porozprávať :)