Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NBranislav - Profil | Čt 16.2.2017 5:37:55

RADOBE >> pri takom počte ,,pretekárov,,je dôležité aby mali zabezpečených dosť rozhodcov ktorí budú zapisovať len ulovene ryby.....po minulom roku to beriem ako spoločenskú udalost....

    NOrion24 - Profil | St 15.2.2017 20:02:16

    RADOBE >> myslim ze je jedno co tam napises....aj tak bude reagovat max 15-20 ludi....rozhodnu sa ako uznaju za vhodne....maju dostatok skusenosti nato aby to urobili dobre
    tiez by som nerad stal....ale boli aj take preteky tam...pretek na 3roch rybnikoch neviem ci je dobra volba...

      NRADOBE - Profil | St 15.2.2017 19:59:26

      Nebolo by zlé, keby čo najviac súťažiacich na poličke 01.04.2017 napísalo na stránku http://www.rsvysocina.cz/navstevni-kniha.p4.html svoj názor na systém chytania....ja som napísal, že preferujem variantu bez státia v jednom kole, počet kôl 5 a zapojené PK0=2kolá, PK1=2kolá a PK2=1kolo..... myslím, že 200 dvojíc je už naozaj dosť.

        NRADOBE - Profil | St 15.2.2017 16:53:41

        romanesku1 >> Pracujú na tom....myslím, že do apríla stíhajú....

          Nromanesku1 - Profil | St 15.2.2017 16:31:40

          A uz im to aspon rozmrzlo? Ci bereme vrtaky? :)

            NRADOBE - Profil | St 15.2.2017 16:08:28

            Momentálne je na poličke zahlásených 192 dvojíc.....

              NOrion24 - Profil | St 15.2.2017 15:26:07

              MilanPE >> neprehaname to?

                NMilanPE - Profil | St 15.2.2017 14:13:14

                Makro >> Mam dojem z komentárov na Vysočine, že sa až zľakli :). Alebo aby to nepochopili zle a neurobili zlý investičný zámer, že by vykopali ešte 4-tý rybník :D.

                  NMakro - Profil | St 15.2.2017 13:43:17

                  MilanPE >> Emigranti :)))

                    NMilanPE - Profil | St 15.2.2017 12:11:12

                    Hm, na Poličke je nas slabých 100 dvojičiek len so Slovenska :). Brutal :)))

                      NMakro - Profil | Út 14.2.2017 12:03:52

                      Orion24 >> Áno jednotku bude mať na začiatku a potom si už čísla môže vybrať :)

                        NOreh - Profil | Út 14.2.2017 9:29:43

                        Branislav >> dik, tesim sa. snad sa tam v tom dave identifikujeme :)

                          NBranislav - Profil | Út 14.2.2017 8:26:58

                          Oreh >> tak budem drzat palce a vidime sa na Policke....

                            NOrion24 - Profil | Út 14.2.2017 7:49:06

                            Oreh >> zbran hromadneho ničenia :-)

                              NOreh - Profil | Út 14.2.2017 7:48:58

                              Branislav >> este je otazka, ci sa tam dostaneme. keby ano... tak pohladame po garazoch , co nam tam roky plesnivie ... a asi toto.

                                NOreh - Profil | Út 14.2.2017 7:48:19

                                Orion24 >> to nie, lebo by ma zavreli za teroristicky utok

                                  NOrion24 - Profil | Út 14.2.2017 7:44:17

                                  Hamon >> Tak Matova ponozka sa podhodi konkurentom

                                    NHamon - Profil | Út 14.2.2017 7:43:29

                                    Orion24 >> Nemozes vsetky detaily vytiahnut. Sak tiez nacuvaju aj ostatne karp teamy :)

                                      NOrion24 - Profil | Út 14.2.2017 7:41:33

                                      Hamon >> Ludova hnila ponozka....:-)....bo Martinova by ich usmrtila a Ladikova ma malo aromy :-)

                                        NHamon - Profil | Út 14.2.2017 7:37:22

                                        Branislav >> Ak mozem nieco malinko vyniest z kuchyne, tak co som zacul, tak zatial top bude hnila ponozka, ale tieto tajne info sa nesmie dalej nikam dostat.