Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NBranislav - Profil | Út 14.2.2017 7:30:54

Oreh >> ale tu cenu pre najstarsie druzstvo asi nevyhrate....ci?....takze rotackova viazacia miestnost sa meni na chemicke laboratorium....a tie gule akej znacky pojdu do vody?

    NOreh - Profil | Út 14.2.2017 7:21:11

    Branislav >> http://srzmichalovce.sk/sk/index.php?page_ID=116&ar​ticle_ID=740

    tak never :). co myslis, ze ja tu len tak kecam blbosti? ked poviem, ze karptim, tak karptim. ked povem, ze sani, tak sani :)

      NHamon - Profil | Út 14.2.2017 7:20:55

      Branislav >> Akoze ze neveris, mrkni zoznam prihlasenych na siravskeho kapra :)

        NBranislav - Profil | Út 14.2.2017 7:17:22

        Oreh >> neverim.....tak na to bolo treba velke gule....😂😂😂

          NOreh - Profil | Út 14.2.2017 7:15:20

          Branislav >> nezrusili. povedali, ze privlac sme uz vyhrali, tak nas budu podporovat v niecom inom. ta sme spravli carpteam :)

            NBranislav - Profil | Po 13.2.2017 22:44:09

            Oreh >> nepoznam tvojho partaka.....ja som myslel ze budes chytat s Orionom a zaspominate na zlate casy....nuz co uz vas kupil Liptovsky Mikulas...vo Svidniku vam zrusili sportovu cinnost?

              NOreh - Profil | Po 13.2.2017 22:26:16

              Branislav >> presne si to vystihol. akurat si zabudol, ze kto ma saniho, vyhrava ..

                NBranislav - Profil | Po 13.2.2017 22:21:39

                Oreh >> privlacova rovnovnica ,,'niektorych pretekarov,,, ten kto je uspesny mal stastie a niekto mu nalosoval co potreboval......ten kto je neuspesny zly los...rotacia....ryba mu padala....nenasadili rybu....padal husty dazd....ci zabudol som nieco?

                  NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 20:19:07

                  Oreh >> a Sano vie ze ma slabsiu dvojicku?...ze musi makat za dvoch?

                    NOreh - Profil | Po 13.2.2017 19:43:17

                    o chvilu sa uvidi

                      NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 19:39:53

                      Makro >> tiez mam pocit ze to bude Sto dačo...ale jednotkou to zacne :-)

                        Nanthrax - Profil | Po 13.2.2017 18:56:33

                        Oreh >> Ale mozno sani bude prvy, prvy za vitazom ;)

                          NMakro - Profil | Po 13.2.2017 18:07:44

                          Oreh >> Práve že rozumieme. Len som ti vysvetlil aké jednotky to budú :)

                            NOreh - Profil | Po 13.2.2017 15:33:48

                            Marek_R >> anthrax - 13.2.2017 15:32:03 >> na kazdeho saniho sa najde plandavka :)

                              NOreh - Profil | Po 13.2.2017 15:33:21

                              Marek_R >> anthrax - 13.2.2017 15:32:03 >> ako myslis

                                Nanthrax - Profil | Po 13.2.2017 15:32:03

                                Na kazdeho saniho sa najde chlap, takze pohoda stale hrame o prve miesto.

                                  NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 14:31:08

                                  Oreh >> sak toto......sa Ti ide.....SANI je zaklad...to je gral....Kral Kralov....

                                    NOreh - Profil | Po 13.2.2017 14:30:14

                                    Hamon >> aspon pozriet sa prid

                                      NOreh - Profil | Po 13.2.2017 14:30:02

                                      Orion24 >> so sanim by kazdy vyhral

                                        NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 14:25:04

                                        Hamon >> šak toto