Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 14:24:44

Oreh >> šak na daco sa vyhovorit musim ne?...a mam aj partnera :-)....ten si to zlizne :-)
ja nepopieram nehadam sa......vyhrate....ste isto first :-)

    NHamon - Profil | Po 13.2.2017 14:24:26

    Oreh >> Ty beres SANIHO? .... Hmmmm, tak to sa radsej asi ani nezucastnim. Skoda tam ist.

      NOreh - Profil | Po 13.2.2017 14:23:26

      Orion24 >> no je to na tebe... ale potom neplac, ze si mal zly los... ked mi budes blahozelat k vitazstvu. teda nam zos sanim

        NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 14:14:48

        Oreh >> tak na lade sa neviem ako pripravovat.....jedine ze si namiesam krmivo

          NOreh - Profil | Po 13.2.2017 14:14:20

          Orion24 >> kto je sani, kto je sani ... no sani je sani. neviem, ako ti to mam priblizit. sustred sa na pripravu. nam netreba losovat top fleky. zalapame vsade

            NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 14:10:47

            Oreh >> asi nepocuvas....top fleky nepojdu do losovania :-)

              NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 14:10:10

              Oreh >> kto je sani?....:-)....takacz je one v angliii :-)

                NOreh - Profil | Po 13.2.2017 14:08:37

                Makro >> zjavne si nerozumieme .. prve miesto = vitazstvo. o nic ine nemam zaujem.

                  NMakro - Profil | Po 13.2.2017 13:57:36

                  Oreh >> Obo ako to berieš. Chceš prvé miesto len často síce prvé číslo máš 1 ale potom to spatia tie dve čísla.za tým :) Zober to tak ze top fleky už niesu.

                    NOreh - Profil | Po 13.2.2017 13:52:49

                    Orion24 >> so sanim . sani nie je sanin , pozor

                      NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 13:50:44

                      Oreh >> s kym to ides vyhrat?....bo som to nepochopil

                        NOreh - Profil | Po 13.2.2017 13:50:13

                        Orion24 >> aj tak

                          NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 13:44:12

                          Makro >> sak to zavazilo :-)

                            NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 13:43:54

                            Oreh >> sak jasne ..bez problemov....ako vitaz si ceny vyberas prvy......:-) ale pokial ide o ceny....je to v podstate jedno....vecsinou vitaz abo 30ty ma cca to iste :-)..aj ked tusim sa mi mari ze ma byt hotovost :-)

                              NOreh - Profil | Po 13.2.2017 13:41:47

                              toho roku to vyrajem ja sani... takze ak sa tu rozdeluju ceny, tak si to kludne rozoberajte dalej... ale zacnite od druheho miesta prosim

                                NMakro - Profil | Po 13.2.2017 13:31:28

                                Orion24 >> Sak to ze 280 sa naukladáme vedľa seba. A nemusel si ju urvat. Dva kozmetické košíky sú predsa len dva :) myslí na rodinu.

                                  NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 13:10:24

                                  Makro >> hej pokakal som to...mal som ju urvat :-)

                                  zas 12-13 z 200-280 ludi ne zle......

                                    NMakro - Profil | Po 13.2.2017 12:53:43

                                    Orion24 >> pekne si to napísal :) asi dvakrát som bol v prvej 10sine ale najviac v tej druhej a pár krát fest výprask. Ale ajtak najlepšie bolo keď som ťa tam myslim prvý krát zobral. Bracho 11 ty 12 a najväčšia ryba a ja 13. A chytali sme všetci vedľa seba :)

                                      NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 12:37:51

                                      MilanPE >> celkom sa mu tam dari...ale vseobecne...ten pretek je taky....ze ty dobri su vecsinou hore...neni to o nahodnych rybach....aj ked nejaku tu spravnu rotaciu tam treba ako asik vsade

                                        NMilanPE - Profil | Po 13.2.2017 12:34:50

                                        RADOBE >> On sa nepotrebuje chváliť :D.
                                        Na tuto vodu sa vsťahujú Orionove posmešky na Makra, že mu treba po preteku pomôcť ryby dochytať. Ja som mu jednu chytil a aj ta sa mu zdala malá :)