Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NRADOBE - Profil | Po 13.2.2017 12:02:58

Makro >> kolkaty si bol ty?

    NRADOBE - Profil | Po 13.2.2017 11:55:28

    Makro >> mojim cielom v kazdom preteku je stat na bedni......len väčšinou sa mi to nepodari.... :DDDDD

      NMakro - Profil | Po 13.2.2017 11:07:19

      RADOBE >> A to co si robil ze az 16 :) Ides si dotretice po 16?

        NRADOBE - Profil | Po 13.2.2017 10:55:42

        MilanPE >> Bol som tam uz dva krat (na jesen 16 miesto....), tiež si myslim, že je to najlepší pretek CZ a SR, ale masaker to bude... :D

          NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 10:10:47

          MilanPE >> ono ani to zle pocasie tam az tak zle neni....je to predsa v udoli....kustik ne na otvorenej ploche....
          na candatovi mavaju cca 400 ludi ....a 3ri rybniky este nedali....ale co nebolo moze byt :-)

          dufma ze tých 5 kol a jedno vynechane nebude....

            NMilanPE - Profil | Po 13.2.2017 10:08:10

            RADOBE >> Nesledujem celu debatu ale ak si nebol ešte na Poličke tak je to sustava 3 rybníkov. Horný je menší. Stredný a dolný velké. Na horný ti silne doporučujem čižmy. Zmestí sa tam veselo 300 pretekárov. Robia to aj tak, že urobia 5 kol a jedno povinne každy stojí. Tak sa prestriedaju všetci. Je to jedna s najlepšie zarybnených vod. Len ked je zle počasie tak des. Poriadný verisko. Treba sa nachystať aj na túto alternatívu.

            Ja som tam bol 3x a vždy som si zachytal.

              NOrion24 - Profil | Po 13.2.2017 9:18:24

              RADOBE >> tak maju 3ri rybniky :-)...zmestia vsetkých :-)))

                NMakro - Profil | Po 13.2.2017 9:17:02

                RADOBE >> mi mame ekologické palivo :)

                  NBranislav - Profil | Po 13.2.2017 7:55:29

                  RADOBE >> bude to zaujimava spolocenska udalost...a tych 480 igelitovych tasiek roznych znaciek...

                    NRADOBE - Profil | Po 13.2.2017 7:43:29

                    Branislav >> 240 ????....vieš si predstaviť, ako v prvom kole po zvonení letí do vody 480 nástrah??? to bude vyzerať asi takto: https://www.youtube.com/watch?v=nEp7vnl2RUE
                    :DDDD

                      NBranislav - Profil | Ne 12.2.2017 22:09:23

                      RADOBE >> no to bude riadne ,,sialenstvo,,,.....a to este uvazuju na 240...

                        NRADOBE - Profil | Ne 12.2.2017 22:00:00

                        POLIČKA zmena na 200 tímov, momentálne je 178......to bude iný masaker.....

                          NMakro - Profil | Ne 12.2.2017 21:26:42

                          romanesku1 >> To sú cvičené PDcka.

                            Nromanesku1 - Profil | Ne 12.2.2017 15:19:46

                            Pozeral som ajja tych japoncikov napr.
                            https://m.youtube.com/watch?v=zIcg5GrDE20
                            A oni ani moc nesekaju len tak pridvihnu palicu a tocia..
                            Netreba na taku jemnu palicku priseknut? Edte taku nemam tak neviem ,ale bude to tazke lebo zo zubacov som zvyknuty riadne priseknut :) niekedy sa zabudnem aj na muskarke a to vzdy potom urvem ;)

                              Ndr.david - Profil | So 11.2.2017 17:05:15

                              romanesku1 >> diky

                                Nromanesku1 - Profil | So 11.2.2017 16:58:04

                                dr.david >> ked sa dozviem.,ze uz sa chyta dam vediet ...

                                  Ndr.david - Profil | So 11.2.2017 16:56:21

                                  romanesku1 >> dik, tak budem cakat na rozmrz. Dufam, ze pride skor ako 16.4.

                                    Nromanesku1 - Profil | So 11.2.2017 16:54:27

                                    dr.david >> bol som min roku pred sezonou..pisu ze od maja ale chytalo sa uz v marci aj ked neviem kedy to toho roku rozmrzne :) celkom dobre sme si zachytali ..ale neskor som uz nebol tak neviem ako dlho im tam ryby vydrzia a ako casto doplnuju...

                                      Ndr.david - Profil | So 11.2.2017 16:40:28

                                      romanesku1 >> diky za ochotu, ale zatial chceme ist smerom mensich pretekov, organizovanych len pre clenov. Nebol si nahodou niekedy v niznych ruzbachoch? Zhanam informacie, ako to tam vyzera
                                      http://www.psnr.sk/index1.html

                                        Nromanesku1 - Profil | So 11.2.2017 16:09:18

                                        Oreh >> myslel som zorganozovat taky aby sa vam ratal do sutaze ,plus par miestnych rybarov niekedy koncom septembra...mohol by som sa nato opytat keby bol.zaujem...