Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NOreh - Profil | So 11.2.2017 9:30:17

romanesku1 >> chodime tam pravidelne

    Nromanesku1 - Profil | So 11.2.2017 9:27:51

    Ked nic tak aspon policka a 16.4 mame v kezmarku zlatnu..inac aj tam by ste si mohli dohodnut pretek len by to muselo bit do konca septembra..

      Nromanesku1 - Profil | So 11.2.2017 9:25:59

      Tak neviem asi nic stoho ;
      divna zenska ,najprv nebrala potom pisla sms ,ze co chcem napisal.som.ze cislo konta na prihlaskku ze uz pisal.mail ,ale uz nic neodpisala pritom uz v stredu sme snou volali tak ze nieje problem mame poslat zoznam ze posle cislo konta..ale nic odvtedy ..; (

        NMakro - Profil | So 11.2.2017 9:07:04

        robin111 >> Každý sa chce dostať do veselej domácnosti.

          Nrobin111 - Profil | Pá 10.2.2017 23:18:39

          Makro >> ryby má majú radi, preto mi od radosti skáču na háčik :) vedia, že na mojej panvicke im bude teplucko a veselo :)

            Nrobin111 - Profil | Pá 10.2.2017 23:16:23

            Makro >> citlivé bytosti to si dobre dal:D neboj vydržím uz, ale 6 kol mi stačí 8 už je moc na mňa :)

              NOrion24 - Profil | Pá 10.2.2017 23:15:42

              Makro >> podla mna uz je neskoro ....niečo isto rezervli trout lige...a zvysok sa rozchytal hned...tam to vzdy bolo tazke

                NMakro - Profil | Pá 10.2.2017 23:04:16

                Mysho22 >> Teraz je vhodny cas. Rano moze byt neskoro :)

                  NMysho22 - Profil | Pá 10.2.2017 22:19:11

                  romanesku1 >> cim Skorej tým lepšie

                    Nromanesku1 - Profil | Pá 10.2.2017 22:12:23

                    Mysho22 >> volat jej aj cez vikend ci pockam do pondelka?

                      NMysho22 - Profil | Pá 10.2.2017 22:05:54

                      romanesku1 >> nič sa neboj niekedy ani nedvihne treba otravovať

                        Nromanesku1 - Profil | Pá 10.2.2017 21:52:32

                        Ako ste sa hlasily na jestrabice? Ja som volal tej zenskej ze ako sa mame prihlasit a povedala ze jej mam poslat maila s menami a ona posle cislo konta ..ale nic neodpisala..

                          NMakro - Profil | Pá 10.2.2017 15:43:58

                          Orion24 >> To rozhodne. Ryby sú citlivé bytosti a vyberajú si tých čo to potrebujú :)

                            NOrion24 - Profil | Pá 10.2.2017 12:19:07

                            Makro >> horsie ale je ze on chromej toho chyti viac ako my zdravi

                              NMakro - Profil | Pá 10.2.2017 12:15:13

                              robin111 >> Neviem koľko kol vydržíš s tou nohou. Nechcú aby si odmietol tak to ešte neuvádzajú. Robia všetko pre fanúšikov aby si náhodou neodmietol nastúpiť do ringu.

                                Nrobin111 - Profil | Čt 9.2.2017 19:26:42

                                Makro >> kolko dali kôl ? mne to tiež nejde otvoriť :)

                                  NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 16:05:28

                                  RADOBE >> Už píšeš sám sebe. To je dôkaz že sem patríš :) Ps: mne to ide otvoriť.

                                    NRADOBE - Profil | Čt 9.2.2017 15:48:22

                                    RADOBE >> aaaale zase to nejde otvorit

                                      NRADOBE - Profil | Čt 9.2.2017 15:46:55

                                        NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 10:40:05

                                        Orion24 >> On je v zálohe, ja v aktívnej činnosti ale neviem či laoám lepšie ako desiatnik. No čo bolo to bolo, terazky som kapitán :))))))