Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 10:39:30

Orion24 >> Celkovo si myslím že by pre nás dvoch mali vymeriavat 30 metrové standíky na dúhakodromoch.

    NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 10:37:56

    Hamon >> Si veľký človek. Dúfam že na prvý pretek mi donesieš aj výložky. :)

      NOrion24 - Profil | Čt 9.2.2017 10:37:37

      Makro >> ale prd...to ty dvaja krizia mna :-)...

        NOrion24 - Profil | Čt 9.2.2017 10:34:53

        Hamon >> kapitaň ...chrani kapitaňa.....samej Danko tu je :-)

          NHamon - Profil | Čt 9.2.2017 10:34:19

          Orion24 >> Neobuvaj sa mi do kapitana :)

            NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 10:33:53

            Orion24 >> No ty zas vieš chytať aj cez troch,len ja som dobrák a nesťažujem sa, lebo viem ze nasledujúci hod mám plandu u teba. :)

              NOrion24 - Profil | Čt 9.2.2017 10:25:02

              Hamon >> ja by som celkovo lavorukych a vsetkých na lavo orientovaných na preteky nepustil :-)....zanasa mu to potom pri hodoch :-)....strach vedla neho chytat ..a ze nieco o tom viem...furt chyta vedla mna :-)

                NHamon - Profil | Čt 9.2.2017 10:21:24

                Orion24 >> Hej, tiez nechapem, ako toto moze. Taketo ruhacstvo.

                  NOrion24 - Profil | Čt 9.2.2017 10:04:32

                  Makro >> len mi prehod na navijaku klucku...kto to ma na opacnu stranu tocit?

                    NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 10:02:44

                    Orion24 >> Ok je v tebe kus dobrého človeka. A ne že zdrhneš!

                      NOrion24 - Profil | Čt 9.2.2017 10:00:01

                      Makro >> aby som ti pomohol....bo chudak Peto caka na odvoz do nocných hodin :-)

                        NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 9:59:16

                        Orion24 >> :) A ty tam kôli čomu ideš? Stále čakám kedy tvoj charakter povie. Nachytám im, zabijem to, naložím do igelitky a dám im to.

                          NHamon - Profil | Čt 9.2.2017 9:54:14

                          Makro >> No tak mal by som to v pohode zvladnut :) Len musi sediet ta spravna chemia :)

                            NOrion24 - Profil | Čt 9.2.2017 9:53:53

                            Makro >> sak to...taka dvojicka ako ty a marek...a aby im niekto tých 10 pd aj chytil ...za nich :-)

                              NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 9:51:34

                              Hamon >> profíci majú PD chmat :) Ok dám ti vedieť ak by sa mi ozval. No možno aj tu sa niekto nájde. A desať pDčiiek si odchytáš aj sám :) či? :))))))

                                NHamon - Profil | Čt 9.2.2017 9:47:17

                                Makro >> Este ani ja som nevedel, ze by som siel ;) Ale kedze je sanca, ze 25.3. mam volno, tak mozno by to slo :)

                                  NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 9:45:08

                                  Hamon >> Ináč ak sa mi jeden ozve že by šiel, mám ti dať vedieť? Ja s brácho sme si už podelili dvoch ktorý tam ešte neboli, škoda že som nevedel že by si šiel.

                                    NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 9:26:39

                                    Hamon >> Pre tot je dobré byť dvojka s Orionom. Len ho neviem donútiť aby rybu mrskol po hlave atď. On vždy zaby si ju sám :)

                                      NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 9:24:30

                                      Orion24 >> Tak zas ja neverím že Marek bude chcieť investovať do krmiva :))))