Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NOrion24 - Profil | Čt 9.2.2017 9:24:09

Hamon >> :-))))))))))))))))))))))))

    NHamon - Profil | Čt 9.2.2017 9:12:58

    Prave som sa docital, ze dvojica moze zmasit 10 pstruhov. HMMM, zaujimave. :) Este najst dvojku, co nebude chciet ziadneho a vybavene :)

      NOrion24 - Profil | Čt 9.2.2017 9:09:41

      Makro >> ale no.....:-)......

        NMakro - Profil | Čt 9.2.2017 9:05:09

        Hamon >> On nebere ryby a igelitka mu pripomína že by mal :)

          NHamon - Profil | Čt 9.2.2017 8:26:06

          Orion24 >> Ked to chces volat vedro :) Kludne moze byt aj igelit taska :)

            NOrion24 - Profil | Čt 9.2.2017 8:23:08

            Hamon >> takze pod chemiou myslis vedro krmenia?...

              NHamon - Profil | Čt 9.2.2017 8:20:11

              Orion24 >> No sak to, ono to musi mat stabnu kulturu, musi si dotycny zobrat so sebou aspon 3-4 tesco tasky, inak nezapadne. A ked nezafunguje chemia, tak to nestoji za nic :(

                NOrion24 - Profil | Čt 9.2.2017 8:07:56

                Hamon >> tak to bude problem...najst patricnu kvalitu k Tebe

                  NHamon - Profil | Čt 9.2.2017 8:05:07

                  Ta na dvojicky by som aj mozno siel, ale neviem ci najdem k sebe rovnocennu dvojicku :(

                    NRADOBE - Profil | St 8.2.2017 18:45:19

                    Makro >> Davno mam.... zostava z Jeatrabic......

                      NMakro - Profil | St 8.2.2017 18:37:37

                      RADOBE >> Čo hľadáš tu svoju dvojičku? :)

                        NRADOBE - Profil | St 8.2.2017 18:32:21

                        Na dvojicky je poslednych 15 miest...ked sa to naplni a vsetci pridu, bude tam 320 ludi.. uz teraz tam je 290...

                          NMakro - Profil | St 8.2.2017 18:23:11

                          Orion24 >> sa veľmo rýchlo učíš. :)

                            NMakro - Profil | St 8.2.2017 18:14:24

                            RADOBE >> ee. toto klasicla planda

                              NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 18:00:03

                              RADOBE >> to neni vyfuknuty cinsky samurajsky mec

                                NRADOBE - Profil | St 8.2.2017 17:17:21

                                Makro >> Tu mate podobnu kukuricu.... :DDD

                                  NMakro - Profil | St 8.2.2017 15:59:08

                                  Orion24 >> Veru ukladaj a vzdelavaj sa. Mozno casom s teba bude nieco :) A na Sibir uz nezajdem tam je zima.

                                    NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 15:29:43

                                    Makro >> moreeeeeeeeee
                                    mongol atila :-) dalsia hlaska...idem si ukladat :-)

                                      NMakro - Profil | St 8.2.2017 15:29:01

                                      Orion24 >> Ako co zase. A nepise sa ...... to s aneda citat.... ale to sa neda citat :)))))) Stroska luxusu tomu slovencinovi musime doprato one sak no.

                                        NMakro - Profil | St 8.2.2017 15:25:52

                                        MilanPE >> No sak toto. Nopzna cinsky samurajsky mec, lebo on pozna len origos japonky. A ak by som mu povedal ze prapovod to ma u mongola Atilu kam by sme dosli?