Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 15:18:45

Makro >> On sa potom uráža a tvári sa že sa neuráža :). Komplikovaný človek :D

    NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 15:16:02

    Makro >> :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

      NMakro - Profil | St 8.2.2017 15:08:08

      Orion24 >> No zelezo sa hra na pukanec.

        NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 15:04:30

        Makro >> a co robi vo vode?....

          NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 15:04:17

          Makro >> boze Majo....to s aneda citat.....ako ja tiez rubem i a y...ale to je strach ani jedno netrafis :-)

            NMakro - Profil | St 8.2.2017 15:02:35

            MilanPE >> Jaj tak sorac. Ale kto mu povie pravdu ak nie my?

              NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 15:01:01

              Makro >> šecko to je prave Japan, nerucaj Orionovi svet :D

                NMakro - Profil | St 8.2.2017 15:00:01

                Orion24 >> A ukute niekde v taiwane, a ohen bol cisto s banbusovych paliciek a potom to hento robi vo vode.

                  NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 14:57:54

                  Orion24 >> Nehaj ho , on vie čo počul :D. Len nievie od koho a kedy :D

                    NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 14:55:28

                    Makro >> tak toto je hlaska

                    cinske zelezo zo samurajskeho meca

                    :-)))))))))))))))))))

                      NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 14:53:33

                      MilanPE >> neboj viem presne co tam ma a ako ma :-) ale dakujem

                        NMakro - Profil | St 8.2.2017 14:53:21

                        MilanPE >> Co japonec ju vypreparoval a nalial do nej cinske zelezo zo samurajskeho meca.

                          NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 14:39:22

                          Makro >> železná kukurica ale kukurica :)

                            NMakro - Profil | St 8.2.2017 14:37:09

                            MilanPE >> Inac to je japonsky Orion od Daiwi :)

                              NMakro - Profil | St 8.2.2017 14:34:53

                              MilanPE >> Ved to kukurica.

                                NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 14:33:48

                                Orion24 >> Hovbles on ti ma ten háčik na hornom kružku :), nie ako marmyška

                                https://youtu.be/r8uZkeoMSOc?t=398

                                  NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 14:30:03

                                  Orion24 >> Aj na tom som sa rehlil. Potom tam už zalapal.
                                  Len to ma nejaku zvlaštnu planku s hačikom asi napevno z vnutra. Niečo ako marmyška.

                                    NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 14:21:41

                                    MilanPE >> sak na prepad chytal aj minule ten co podla Teba menil nastrahy(len to asi bolo v inom videu-myslim to menenie nastrah :-)))))
                                    pekne chyta na ten prepad...len skoda ze ma zaber ihned po nahodeni :-)

                                      NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 14:15:03

                                      Tohoto Kuliho ste už videli? :)

                                      Chyta tam na nejaku mikro plandavku. Zaujimaveee. Na prepad.

                                      "Ič ni san čon" :)

                                      https://youtu.be/nyw2IoyNKwE?t=46

                                        NMakro - Profil | St 8.2.2017 13:33:54

                                        MilanPE >> Co tam je miesta miesta. Vsetko uhol pohladu.