Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

MilanPE - Profil | St 8.2.2017 13:22:46

Makro >> Počuvaj, už 2 roky mi hlavou vrta či ty maš viac aut alebo do toho tvojho dokažeš aj rodinu zmestiť. Lebo keby som ja mal hento čo tam maš vyložiť a potom naložiť tak umrem na prepracovanie. :). Meďovci, ked odladim nove vobiky tak vam dam :)

    Makro - Profil | St 8.2.2017 13:12:38

    MilanPE >> Co zas mas. Ved jedna rotaka a jedna planda a wob od teba? Tak ale zas ty aj na rotacku co sa kruti opacne dokazes pozerat pol dna.

      MilanPE - Profil | St 8.2.2017 13:02:22

      Makro >> Od teba by som ani moc nechcel ukážku nástrah. To by bolo na niekoľko dní :D. By si ma zodral. Zberatel jeden.

        Makro - Profil | St 8.2.2017 12:58:44

        Branislav >> Mne by nevadilo si ulavit ani ked rozhodca stoji vedla mna. Ano to som nebol ja :)

          Makro - Profil | St 8.2.2017 12:57:54

          Branislav >> Tak jasne o konkurenciu sa treba starat :) Stare obchodnicke pravidlo :))))

            Makro - Profil | St 8.2.2017 12:57:12

            MilanPE >> Tak videl som ze mas dost :) A uz mi bolo trwpne zistovat cislo topanok atd. :)

              Branislav - Profil | St 8.2.2017 12:51:16

              MilanPE >> ono je to v podstate jedno o koho sa jedná..určite sú viacerí aj v 1 a 2 lige...každý má nejaké,,ambície,, ani mu to nezazlievam....na troute sme všetci otvorení...každý peračník vytasený chytáš na meter od seba.....tam nič neschováš.....

                Branislav - Profil | St 8.2.2017 12:48:11

                Makro >> ja sa vzdy rád podučím.....aj rád poradím.....

                  MilanPE - Profil | St 8.2.2017 12:47:53

                  Branislav >> Kludne menuj. Politickú korektnosť nechaj Merkelovej :D

                    Branislav - Profil | St 8.2.2017 12:47:19

                    Makro >> ale to si nebol ty....

                      MilanPE - Profil | St 8.2.2017 12:46:41

                      Makro >> Dikes. Ešte e si sa potom zakecal s kamaratom a nehučal si domna tolko :D. Sice som už potom skoro nič nechytil ale ten klud bol k nezaplateniu :D

                        Makro - Profil | St 8.2.2017 12:42:29

                        Branislav >> Brano to si chcel pretekat ulavit a bolo mu to trapne ked si bol tak blizko :)

                          Makro - Profil | St 8.2.2017 12:41:08

                          MilanPE >> A ja som ta skolil a nehambim sa za to :) a od teba mam aj nastrau nejaku :)

                            Makro - Profil | St 8.2.2017 12:40:12

                            Orion24 >> No tak vies, pretekanie je o rodine. Hadzeme to do tej vody len aby deti a manzelka nieco s toho mali. :) Clovek musi uplne na seba zabudnut.

                              MilanPE - Profil | St 8.2.2017 12:37:32

                              Branislav >> Ja som chalanom (konkurencii) v 2. lige aj ukazoval ako to maju ťahať a kde su ryby :D. Ja sa nudiť nebudem.

                                Branislav - Profil | St 8.2.2017 12:10:39

                                MilanPE >> to asi neni váš prípad/hovorím o jalčekovej lige/....ale niekto neukáže ani vo vlastnom družstve kolegovi nástrahu na akú chytá.... zažil som na lige že som musel stáť 2 metre od pretekára aby som nevidel na aký typ rotačky chytá....až keď som mal merať som sa mohol priblížiť.....

                                  MilanPE - Profil | St 8.2.2017 11:54:18

                                  Orion24 >> Ale ja hej :)

                                    Orion24 - Profil | St 8.2.2017 11:49:43

                                    MilanPE >> nenapisal som kedy :-)

                                      MilanPE - Profil | St 8.2.2017 11:49:06

                                      Orion24 >> Som zvedavý :). Termín maš do zajtra večera. Či nekecaš :D

                                        Orion24 - Profil | St 8.2.2017 9:24:53

                                        Makro >> ako fakt clovek povyhraval vselico...ale toto baby doma potesi furt......aj vcera som masiroval mangelku s tym :-)