Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 9:23:52

MilanPE >> čo ja viem.....ked ich mas silne stacia ti aj stare

    NMakro - Profil | St 8.2.2017 9:23:01

    Orion24 >> :) to je fakt. u nás zasa idú futbalové lopty a boby má zimu atď.

      NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 9:19:35

      Orion24 >> Ty si vystačíš aj so starými? Nejdeš s dobou :D

        NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 9:19:06

        Tu maš moju farebnú, doma ukutenu modifikaciu. Na jeseň to ide fajne. Hlavne ked je studena voda.

          NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 9:18:52

          MilanPE >> aha...vies ja tie nove choroby nejak nepoznam :-)

            NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 9:17:28

            Orion24 >> Jelito. To nie je na testovanie vo vode. Ale na testovanie povrchovej, upravy atd. Kopec vecí.

              NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 9:16:18

              Makro >> pozri ja velky darcekový koš alebo pravidelne prirodnu kozmetiku pre mangelku ako problem nevidim :-)

                NMakro - Profil | St 8.2.2017 9:14:09

                Orion24 >> Peto to ze ty chytáš sumce keď boduje pstruh a ja chytám šťuky keď boduje šťuka je len a len tvoj problém :))))))

                  NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 9:12:46

                  MilanPE >> ma zmysel maketa? bez hakov?....predsa to inak pracuje...

                    NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 9:11:49

                    Orion24 >> Nič neťaham, Ja tlačím. :D

                    A to čudo je maketa na testovanie

                      NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 9:10:57

                      MilanPE >> kua ja ti to odfotim....

                        NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 9:10:19

                        Orion24 >> Ahááá, tak ty nemaš foťak. To bude jediný problém :D
                        Alebo žena zakázala. Priznaj farbu :D

                          NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 9:08:06

                          MilanPE >> to je n aklucenku :-)...ako nastrahy na normal ligu to je ine.....vidim ze makate...drzim palce buducu sezonu.....(len to netahaj sam....bo vyhoris ako x inych)

                            NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 9:06:22

                            MilanPE >> a v podstate co chces vidiet?....kopa farebnych plieskov roznych tvarov a velkosti......sme ako straky....v pdostate by nam stacilo zo 4-5ks......ale sme šahnuty...vyrobcovia si medlia ruky......sak tu boli aj fotk yco som dal ked nafotili tusim aj na policke peracniky chlapcov z trout ligy....to iste mame...plsu minus.....najnovsia moda je striekat doma nejake kanariky...alebo s aohanat raritkami z japan....podlahli sme ako kaprari Boiles manii :-))))))))))

                              NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 9:05:45

                              Orion24 >> Klasicke Orionovky :). Jaj jaaaaj. Ty si musel byť podarene číslo aj na braneckom odvode. Ked si mal doktorke ukázať :D

                              Na a ja ti ukážem jedno tajomstvo :). Kukaj, pre teba, bez očiek :D

                                NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 9:01:59

                                MilanPE >> toto su nevratne stavy...a si otec......to detom neurobim

                                  NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 8:59:08

                                  Orion24 >> U nas v sanatoriu sa s tým už nejak popasujeme :). No vytas sa :)

                                    NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 8:57:56

                                    MilanPE >> mam obavu o tvoje dusevne zdravie....toto ti asik neurobim :-)

                                      NMilanPE - Profil | St 8.2.2017 8:53:21

                                      Orion24 >> Ano chcem :D, a ukaž 3,5,4,2 a 1 vý :)
                                      Si hovoril že ich maš 5

                                        NOrion24 - Profil | St 8.2.2017 8:46:23

                                        MilanPE >> ale no...masovica je tam furt aj na beznych pretekoch...je polka beznych rybarov ked nie viac.....kolkokrat si tam bol?...

                                        ktory peracnik chces vidiet?.....chces aby ta kleplo?