Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

MilanPE - Profil | St 8.2.2017 8:43:09

Orion24 >> Candat je samostatná "disciplína". S trout ligou to nič nema. Taka masovica - bez pravidiel. Len som chcel povedať že ani s tými retro vecami by tam nešokoval :). Sú tam všelijaký nadšenci.

A neondej sa a odfoť peračník :)

O tebe je známe len to že maš udice :D

    Orion24 - Profil | St 8.2.2017 8:21:04

    Makro >> mas najvecsiu rybu tam chytenu na preteku?...mas?..nemas :-) tak bud ticho.....a som kvoli tej opache obetoval vitazstvo :-)

      Orion24 - Profil | St 8.2.2017 8:19:53

      MilanPE >> neviem kto zavadza....s takou krabickou si vopred odsudeny na zanik...a aj na candatovi bo obcas je flek kde toho pstruha musis lapit ak chces uspiet :-)

        Makro - Profil | St 8.2.2017 8:15:11

        romanesku1 >> No šťuky sa tam, len Orion nie moc veľký kamoš s nimi. Vždy ich skúša na ninfu, že čo ak by sa chytila za kraj papule.

          MilanPE - Profil | St 8.2.2017 8:04:19

          romanesku1 >> Bol si už na Candata na Poličke? Z jesene? To tam je vychytávka :D. Tam ti lieta kadečo do vody. Plandy na sumika, voblery jak noha. Hotova Sodoma - Gomora :D.

          Na duhaky tam borci nosia 4m prutiky :). Možno by si vyhral cenu najlepšieho "domaceho pretekára", xixi.

          Ale su tam samozrejme aj normálni rybari. Je to tam moc pekne. Len počasie musi poskuchať. Zarybnene na 1+. Sivone tam minulý rok boli super aktívne. Sem tam hovado duhak.

            romanesku1 - Profil | St 8.2.2017 7:40:46

            MilanPE >> pana vsak tam je 25cm vobler asi na more ,to som dostal od jednej tetky po dedkovi vsetko :)

              MilanPE - Profil | St 8.2.2017 7:27:53

              romanesku1 >> Orionovi never. Ten ťa vždy pošle iným smerom :). Je to lapaj. Len si zober aj tie historické veci. Medzi domácimi by si na Poličke zapadol :)

                romanesku1 - Profil | St 8.2.2017 6:17:06

                Trosku srandy nezaskodi ,aby sa ozivila.diskusia :)

                  Branislav - Profil | Út 7.2.2017 20:49:48

                  RADOBE >> take typicke rumunske priezvisko....ale tento rok maju tusim prvy rocnik trout ligy.....

                    Orion24 - Profil | Út 7.2.2017 17:17:23

                    RADOBE >> je to mozne...ale nemam ten pocit

                      RADOBE - Profil | Út 7.2.2017 17:08:59

                      Orion24 >> Ten romanesku si z nas krasne utahuje a vsetci mu ochotne odpisuju....

                        Orion24 - Profil | Út 7.2.2017 15:55:01

                        romanesku1 >> stuky sa lapaju na Policskom Candatovi...vtedy s anasadi mraky a aj bodovanie je urobene tak ze sa oplati ich chytat....ale teraz na jarnom pstruhovi to bude nahodna ryba....podla mna
                        sumca som tam na preteku lapil....ale tiez nahodne na pstruhovu plandu....a to uz je raritka tam

                          Oreh - Profil | Út 7.2.2017 14:20:36

                          romanesku1 >> mas do dobre. este gumy pribal

                            romanesku1 - Profil | Út 7.2.2017 12:26:12

                            Dakto vravel.ze stuky a sumce tam su...

                              Orion24 - Profil | Út 7.2.2017 12:05:33

                              romanesku1 >> cosi ja na retro veci ne som........a tie nastrahy na policku su načo?

                                romanesku1 - Profil | Út 7.2.2017 11:58:15

                                Uz sa neviem dockat na policku, uz aj vercajg mam pochystany ;)

                                  romanesku1 - Profil | Út 7.2.2017 11:54:37

                                  Orion24 >>
                                  ta vymenime?

                                    Orion24 - Profil | Út 7.2.2017 10:59:02

                                    RADOBE >> ale cosi....da s azohnat aj lacnejsie...len treba hladat

                                      RADOBE - Profil | Út 7.2.2017 10:56:44

                                      Orion24 >> ano ale za 600€ 😆

                                        Orion24 - Profil | Út 7.2.2017 10:37:32

                                        Makro >> ja by som sa na dnesne nestazoval.....mam jeden co ma aj prezije :-)