Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

NMakro - Profil | Út 7.2.2017 10:10:19

Orion24 >> Ta toto je ale stabilná mašinka ne ako tie dnešné :)

    NOrion24 - Profil | Út 7.2.2017 7:36:02

    romanesku1 >> paradny....ale je tu aj diskusia retro :-) kdesi

      Nromanesku1 - Profil | Po 6.2.2017 23:05:24

      Na udicku ...

        Nromanesku1 - Profil | Po 6.2.2017 22:59:45

        Paradny navijak som kupil na preteky? ;)

          NMakro - Profil | Po 6.2.2017 9:18:54

          Orion24 >> V dobrom. Tá že stíhať aj one prečítať. :) Ja nestíham ani udice na pretek naviazať.

            NOrion24 - Profil | Po 6.2.2017 9:10:02

            Makro >> ja a prekvapit?..Teba ? a cim?

              NMakro - Profil | Po 6.2.2017 9:09:04

              Orion24 >> Jasne, ale vždy vieš prekvapiť :)

                NOrion24 - Profil | Po 6.2.2017 7:13:33

                Makro >> tak ak sa chces niečoho zučastniť...je elementárnou slusnostou si ich aspon raz precitat...pripadne...vies kde to mas hladať :-)

                  NMakro - Profil | Ne 5.2.2017 23:47:47

                  Orion24 >> Ty ale neskutocne ovladas pravidla si ma prekvapil :) Na to ze uz nejdes toto ti ide :)

                    NOrion24 - Profil | Ne 5.2.2017 16:57:39

                    romanesku1 >> citaj www.troutarea.sk
                    interny pretek az ked o rok ak postupis....
                    inak moje uz nesu...uz to nechytam

                      Nromanesku1 - Profil | Ne 5.2.2017 16:47:54

                      Orion24 >> aha diky,
                      tu prvu policku uz nedam ,
                      lebo ideme 1.4 na dvojice potom na moravu ,potom u nas ..:) ale tie jesenne dva preteky by mozno stacily :) a medzitym sa da prist aj na tie vase interne preteky, ci to len regulerny clenovia?

                        NOrion24 - Profil | Ne 5.2.2017 16:24:41

                        romanesku1 >> 8. Postupové pravidlá – kvalifikácia do nasledujúceho ročníka Jazernej pstruhovej ligy

                        V ročníku 2018 môžu vstúpiť do Jazernej pstruhovej ligy 5 pretekári.

                        Pretekári, ktorí majú záujem o vstup do ročníka 2018 – Klubu jazernej prívlače – vyplnia prihlasovací formulár a zašlú ho na „Klub jazernej prívlače“ do 1.4.2017. Prihláška je na internetovej stránke „Klubu jazernej prívlače“. Kvalifikačné preteky sú nasledujúce: Polička – 22.4.2017, Polička – 14.10.2017, Čerenec – 21.10.2017 .Výsledky pretekárov sú sledované samostatne a je vytvorený rebríček postupovej súťaže – kvalifikácie. Z prihlásených pretekárov postupujú 5 pretekári. Počíta sa súčet 2 najlepších výsledkov z 3 pretekov.

                        Pri zhode rovnakých umiestnení rozhoduje:

                        a. najnižší súčet z 2 najlepších umiestnení v rebríčku jednotlivcov

                        b. najväčší počet chytených rýb za 2 preteky hodnotené v bode a.

                          Nromanesku1 - Profil | Ne 5.2.2017 16:12:27

                          Este sa da poslat prihlaska na kandidata za clena
                          na rok 2018 ku vam?

                            NMakro - Profil | So 4.2.2017 9:21:43

                            Orion24 >> U mňa to nerozhoduje :)

                              NOrion24 - Profil | So 4.2.2017 9:09:30

                              Makro >> tak vyzera to tam upraveny breh.....nevidim to ako problem

                                NMakro - Profil | So 4.2.2017 9:08:13

                                Orion24 >> A prestav si mať ešte hento na sebe?

                                  NOrion24 - Profil | So 4.2.2017 9:06:46

                                  Makro >> vo tom zadna...ty si isto pretekar co je najviac zaebany po love :-)

                                    NMakro - Profil | So 4.2.2017 9:05:13

                                    Orion24 >> Nie, podľa mňa nevedel ze sa môže aj hentak mávať s udicou :) VEJAR STILE. Milan je betár naňho veľký pozor. Ináč na tom videu mi najviac ľúbil ten bleskovzdorny kabát čo mal na sebe. Tak to ak by som mal na sebe, tak som vyvalaný jak prasa a to aj na tej rovnej ploche. :) No jedna veca ma zaujala, chlapec mal fest hrubú šnúru alebo silou. A zdá sa mi ze mu to dosť mu to plávalo na hladine a spomaľovalo prepad.

                                      NOrion24 - Profil | So 4.2.2017 8:38:24

                                      Makro >> som rad ze to niekto videl podobne....ale poznas Milana....vidi problem aj tam kde neni :-)))))))

                                        NMakro - Profil | So 4.2.2017 0:06:57

                                        MilanPE >> Mne sa nejako nezdalo žeby jednotka mala navrh ani na zaciatku. A 6stka robila skoro stále to isté, len po zmene strán už nehádzala ďaleko. Ryby boli pod nohami. Ale vyhrala preto lebo udicu držala v správnej ruke :)