Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

Branislav - Profil | Pá 3.2.2017 20:39:59

Orion24 >> super..

    Orion24 - Profil | Pá 3.2.2017 20:34:35

    Branislav >> to bol podpich ...ked som to video kukol..tak ja som ten scenar ktory nadhodil, tam nevidel....
    to je taka nasa komunikacia....on dobre vie ze ako som to myslel

      Branislav - Profil | Pá 3.2.2017 20:32:00

      Orion24 >> len nerozumiem tvojej myslienke ze ,,pozeral to video pod vplyvom nejakych latok,,

        Orion24 - Profil | Pá 3.2.2017 20:12:13

        Branislav >> To Video...neni Milanove co zavesil

          Branislav - Profil | Pá 3.2.2017 20:10:45

          Orion24 >> vsak zaves na stranku ty nejake svoje rybarske video...radi sa nieco naucime a posunieme dopredu ....nech nestagnujeme....

            Orion24 - Profil | Pá 3.2.2017 19:14:07

            MilanPE >> skor je to bujna fantazia :-)

              MilanPE - Profil | Pá 3.2.2017 19:09:54

              Orion24 >> Nie, len som vnímavejší ako ty za triezva :)

                Orion24 - Profil | Pá 3.2.2017 18:05:16

                MilanPE >> kukal si to video pod vplyvom?...nejakých latok?...:-)

                  Makro - Profil | Pá 3.2.2017 8:02:16

                  gibbon >> Dal si to pekne.

                    MilanPE - Profil | Pá 3.2.2017 7:51:52

                    Toto je pekne tematické video na dvojičky. :). Zaujímavé to je od 10 min po cca 20 min.
                    Pretekár s číslom 1. vyzerá že ma na vrch. 6-tka hlada správnu nástrahu a techniku a ked na to príde ..., tak sa skóre prudko obráti.

                    https://youtu.be/fCv6-OlYO6k?t=607

                      Branislav - Profil | Pá 3.2.2017 7:47:07

                      gibbon >> 👍

                        gibbon - Profil | Pá 3.2.2017 7:23:53

                        Makro >> môžme a motto klubu bude "Chápeš TY čo myslím JA"

                          Makro - Profil | Pá 3.2.2017 6:22:16

                          Orion24 >> Dôvera zaväzuje a pôjdem na to odborne a hrdo. :)

                            Makro - Profil | Pá 3.2.2017 6:21:15

                            Branislav >> Nezáleží sa klub chápavcov?

                              Makro - Profil | Pá 3.2.2017 6:19:47

                              Hamon >> Marek pekne si sa opísal, som rad ze si s nami. :) Dúfam že si nemyslel niekoho iného?

                                Branislav - Profil | Čt 2.2.2017 21:46:26

                                MilanPE >> neviem ci tvoje slova pochopí...

                                  robin111 - Profil | Čt 2.2.2017 20:25:33

                                  MilanPE >> praveže je to pozitívne a všetko sa doladí :) ja si vážim prácu chalanov a hlavne ich čas a chuť ....

                                    MilanPE - Profil | Čt 2.2.2017 19:40:03

                                    robin111 >> Je to projekt na viac rokov. Myslim si že top pretekarov tam ostáva stále dosť. V žiadnom prípade by som to nevidel nijak katastrofálne.

                                      robin111 - Profil | Čt 2.2.2017 18:31:04

                                      dr.david >> viem ,že si podpichol oriona a ja som len chcel povedať svoj názor ... poznáme sa ,tak sa snad nebudeme koli maličkostiam hnevať :)

                                        dr.david - Profil | Čt 2.2.2017 18:20:13

                                        robin111 >> z mojej strany to bol pokus o vtip. Asi nevysiel...