Klub jazernej privlace - troutarea.sk

Diskusne forum pre clenov Klubu jazernej privlace a priatelov pretekov v love pstruhov na stojatych vodach.
Autor diskuse: dr.david - Profil , 6.3.2016 dravci - závodní sektor

robin111 - Profil | Čt 2.2.2017 18:09:17

dr.david - 2.2.2017 14:26:58 > nemyslel som to v zlom ,to bol len moj názor a myslel som ,že sa to bude uberať iným smerom a liga bude o kvalite ... ty co zostupili ,tak tam nemaju čo robiť ,či sa to niekomu páči ,alebo nie a zobral by som radšej kvalifikantov pod čiarou ... pravidla boli jasné 5 zostupujú... Je to len môj názor,nič viac :)

    Orion24 - Profil | Čt 2.2.2017 16:00:06

    Hamon >> marek tych vikendov pridaj....este poharovky....vystavy...cez 22 isto
    Na duhakoch bolo fasa ze jeden den mimo sezony....
    A uz je z toho full vikendovka.....a uz su aj v case ked treba behat po riekach

      Orion24 - Profil | Čt 2.2.2017 15:57:11

      dr.david >> sak prave preto Vam Elitam nebudem zavadzat....spratal som sa z cesty

        Hamon - Profil | Čt 2.2.2017 14:46:14

        Asi nastal problem ako vsade. Aj top pretekari maju rodiny a obcas chcu aj normalnu rybacku, co znamena, ze ked je za rok 6 vikendovych pretekov, ak sa do toho zarata, ze vacsinou top pretekar je aj v repre a lige, tak dalsie 3 vikendy liga, pak len nech vezmem, ze 3 vikendy im zaberie sustredenie, MS, nejaky top pretek mimo SR, tak mame 12-14 vikendov v cudu, ked si zoberiem, ze preteky su od maja do cca novembra. Tak top pretekari vlastne nemaju volno a tak isto nemaju dovolenku. Proste cele zle. Tak si musia vybrat a vzdy pride na ten jeden konkretny vyber, ze nieco musia ukoncit.

          dr.david - Profil | Čt 2.2.2017 14:26:58

          robin111 >> iba hornakovci. Orion do topky nepatril.

            Orion24 - Profil | Čt 2.2.2017 14:23:59

            Makro >> inak si v zozname zdedil moju 24ku...tak sa snaž nerobit hambu :-)

              robin111 - Profil | Čt 2.2.2017 14:21:26

              RADOBE >> je to škoda ,že top pretekári odchadzajú ... som myslel ,že to bude smerovať k top 50 najlepších v trout lige ,,,

                Orion24 - Profil | Čt 2.2.2017 14:20:12

                Oreh >> no zohnal som aj fasa cervene puzdro :-)

                  Oreh - Profil | Čt 2.2.2017 14:16:15

                  Makro >> ja skor lieskove orechy

                    Makro - Profil | Čt 2.2.2017 14:13:47

                    Oreh >> Nie, ja skôr lieskovie palice :)

                      Oreh - Profil | Čt 2.2.2017 13:51:29

                      Makro >> snad uz sa to aj u teba v puzdre cervenie :) ...

                        Makro - Profil | Čt 2.2.2017 12:17:37

                        Oreh >> Reprezentácie ho zmohla, ide po ďalší metal na MS. :) Ale PD budú dezorientované, doteraz sa orientovali podľa toho kde je pán v červenom a červené palice, tam nechodím. Ok zopár zúfalcov sa našlo, no nie moc. Rozhodne im ubudne orientačný bod.

                          Oreh - Profil | Čt 2.2.2017 8:45:17

                          Orion24 >> je to narocne na cas, to urcite

                            Orion24 - Profil | Čt 2.2.2017 8:40:36

                            Oreh >> ta polku terminov som realne nevedel naplnit

                              Hamon - Profil | Čt 2.2.2017 8:35:16

                              Oreh >> Ani ja, uz asi vesia pretekanie na klinec :)

                                Oreh - Profil | Čt 2.2.2017 8:27:23

                                Orion24 >> ta tam nevidim

                                  Orion24 - Profil | Čt 2.2.2017 8:18:43

                                  MilanPE >> a vies ze Ta chapem?.....

                                    Orion24 - Profil | Čt 2.2.2017 8:17:40

                                    RADOBE >> prečo zaujimavy?....

                                      Makro - Profil | Čt 2.2.2017 8:14:19

                                      MilanPE >> Netráp druhých ľudí. Je to zlo. :) pórom vlastne trapiš sám seba.

                                        MilanPE - Profil | Čt 2.2.2017 7:26:45

                                        RADOBE >> Žial neda sa všetko stíhať. Je to fakt zahul aj riečna liga aj jazero. Plus rodina. Na Poličku pojdem a rad Vas tam chalani potrápim :)