- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaké mušky na okouny
Dobrý den , chtěl bych začít s muškařením ( příští týden si budu kupovat svůj první muškařský prut ) . Chodím na Vltavu na místo kde je
hodně okounů , tak se chci zeptat jaké mušky jsou v tomto ročním období na okouny nejlepší .
Předem díky za odpověď :)
hodně okounů , tak se chci zeptat jaké mušky jsou v tomto ročním období na okouny nejlepší .
Předem díky za odpověď :)
Autor diskuse: simao - Profil , 24.2.2016 muškaření - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
14x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 28.2.2016 15:05:09
Willow >> ale smazal jsem zapis na ktery reagujes. Tak snad priste, pocitam, ze sanci budes zase mit :-)
NWillow - Profil | Ne 28.2.2016 15:00:55
Ledňáček (Iceman) >> Ale ten poslední můj zápis pro UXU jsi mohl nechat,souvisí i s okounem.
NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 28.2.2016 14:56:16
Willow >> nemusis, staci psat k tematu. Neni v tom nic osobniho :-)
NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 28.2.2016 14:46:32
Mozna vas to tady i bavi, ale je skoda znicit tak peknou otazku.
Takze se prestehujte jinam, treba primo do muskariny.
Dalsi pokec mimo tema budu mazat.
Dekuji.
EDIT. promazano.
Takze se prestehujte jinam, treba primo do muskariny.
Dalsi pokec mimo tema budu mazat.
Dekuji.
EDIT. promazano.
Nbrach - Profil | Pá 26.2.2016 16:52:25
Le Big Mac >> Tak jsem si pěkně početl a udělal si obrázek. Někdo je vůl a někdo ne..
Jinak k otázce - sinao, koukni tady:
Jirka R. - ® Poslat soukromou zprávu.Čt 25.2.2016 21:14:57
Jinak k otázce - sinao, koukni tady:
Jirka R. - ® Poslat soukromou zprávu.Čt 25.2.2016 21:14:57
NWillow - Profil | Pá 26.2.2016 15:55:39
Le Big Mac >> Rybářský řád .V rybářských revírech se zakazuje lov, .a)vybraných druhů ryb v době hájení....atd. .b)vybraných druhů ryb,které nedosáhly nejmenší lovné míry...atd. .Jinak,celkově myšleno,cílený lov ryb,které jsou za,a nebo za b.Což,některé muš.závody porušují.Nic víc,nic míň.
NMates PB - Profil | Pá 26.2.2016 15:42:00
u.x.a. >> Delfín je teplej žralok a rozhodně neni mírumilovnej. Spíš bych volil holubičku.
Nu.x.a. - Profil | Pá 26.2.2016 15:38:32
Le Big Mac >> to jenom vypadá přes internet :-)jinak jsem mírumilovnější než delfín...
NLe Big Mac - Profil | Pá 26.2.2016 15:22:23
u.x.a. >> Nejsi chlapče trochu agresivní nebo nevychovaný?
NJVC - Profil | Pá 26.2.2016 14:49:31
welbin >> Jasně, že ano, bude-li to nutné pomůžu. Ano díval jsem se. Jak měla v Praze smůlu, tak tam v první půli zase obrovské štěstí. Druhá půle už byla One man show. V mezinárodním měřítku ji samo fandím, nejsem ani rus ani ital ;-)
NMácík - Profil | Čt 25.2.2016 22:26:24
Řízek 5,125 >> jo, ok... Proc ne, kazdemu podle jeho gusta a potreb.
A jeste to ukoncim i pro JR.
Myslim, ze ta debata smysl mela. Ja a kazdej, kdo chce, si z toho muze neco odnest.
Jirkovy argumenty jsou jednoznacne a padne.
Ja bych to zkratil. Jsou 2 cesty. Takova ta ultimatni, kterou zastava JR. A takova vic softwarova (asi moje a dle clanku a popisu p. Steuera). Vypada to, ze ta spravna cesta k velkym dravcum je dle bohatych zkusenosti ta Jirkova. Ja uz jsem na SW verzi taky neco chyt... Nemam zdaleka tolik prutohodin a zkusenosti jako Jirka a otazkou tedy zustava, kdybych je mel, jestli bych byl aspon zcasti tak uspesny s tou lehci variantou MP muskareni jako on. Ci bych jednoznacne usoudil, ze je to wrong way a vydal se tou HW cestou. Nepasu a neprahnu u nas po velkych dravcich, jen si obcas z casovych a vzdalenostne vyhodnych duvodu tady u me na to MP zajdu. To je vse.
Ja jsem si tedy mnoho cennych poznatku z rozhovoru s Jirkou odnesl a vazim si jich.
A jeste to ukoncim i pro JR.
Myslim, ze ta debata smysl mela. Ja a kazdej, kdo chce, si z toho muze neco odnest.
Jirkovy argumenty jsou jednoznacne a padne.
Ja bych to zkratil. Jsou 2 cesty. Takova ta ultimatni, kterou zastava JR. A takova vic softwarova (asi moje a dle clanku a popisu p. Steuera). Vypada to, ze ta spravna cesta k velkym dravcum je dle bohatych zkusenosti ta Jirkova. Ja uz jsem na SW verzi taky neco chyt... Nemam zdaleka tolik prutohodin a zkusenosti jako Jirka a otazkou tedy zustava, kdybych je mel, jestli bych byl aspon zcasti tak uspesny s tou lehci variantou MP muskareni jako on. Ci bych jednoznacne usoudil, ze je to wrong way a vydal se tou HW cestou. Nepasu a neprahnu u nas po velkych dravcich, jen si obcas z casovych a vzdalenostne vyhodnych duvodu tady u me na to MP zajdu. To je vse.
Ja jsem si tedy mnoho cennych poznatku z rozhovoru s Jirkou odnesl a vazim si jich.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
StNO muškách, umělých 34434
StNPovídání JEN o vázání a muškách 22021
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
lovtour.cz
Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.












