Pstruhová sezóna se blíží...

Za dva měsíce tu máme začátek pstruhové sezony. Tak se pochlubte kolegové pstruhaři, s jakým arzenálem se na ně chystáte, co jste pořídili za nové pěkné kousky nebo jaké máte staré osvědčené.
Autor diskuse: NoobAngler - Profil , 18.2.2016 dravci - náčiní, doplňky

NS&F - pescador - Profil | Po 4.4.2016 9:31:21

Majra7 >> U malých pstruhů je to opravdu veliké procento,že bude trojháček chycen nebo zaseknut v oblasti oka. Stává se to samo sebou i u ryb větších i velkých.Logicky ale pro mormálně smýšlejícího jedince je procento s jednohákem daleko výrazně menší.Dál to komentovat nemíňím.

    NMajra7 - Profil | Po 4.4.2016 9:24:45

    S&F - pescador >> Aha...a to se s jednoháčkem stát nemůže jo? Stává se to kolikrát i při kaprařině, že se vzala plotice za oko. Já osobně si myslim, že je lepší aspoň mírně takto selektovat ryby, než chytat na mikronástrahy a každýho pstruha 10cm tahat z vody.

      NS&F - pescador - Profil | Po 4.4.2016 9:21:25

      Knapík >> Vypotil jsi totální blbost. Taky se zamysli.

        NS&F - pescador - Profil | Po 4.4.2016 9:20:48

        Majra7 >> .... až ji budeš vytahovat malému pstruhovi z oka tak si vpomeň co jsi tady napsal.

          NKnapík - Profil | Po 4.4.2016 9:07:48

          Kdo nechce pstruhy zabíjet a jíst, neměl by je ani chytat.

            NMajra7 - Profil | Po 4.4.2016 9:07:28

            S&F - pescador >> No jo, bylo mi jasný, že se někdo ozve. Nechytam z pravidla n rotačky, ale řekni mi, kdo jí (možná kromě pár lidí jako ty) ve svý výbavě nemá. Nehledě na to, že to je dvojka a mikropstruzí ji ani do huby nevezmou, nebo se hned seklepou.

              NS&F - pescador - Profil | Po 4.4.2016 9:04:09

              Majra7 >> Hlavně ta rotačka s trojháčkem .... to bude opravdu pstruží ,,killer" !

                NMajra7 - Profil | Po 4.4.2016 8:58:47

                Už netrpělivě vyčkává :)

                  Nalžběta - Profil | Út 29.3.2016 12:37:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  první krabka na startu :-)

                    NModrý šílenec - Profil | Út 29.3.2016 12:20:48

                    Sfelar >> Abu Garcia Vendetta 602ML a nebo levnější Venerate702L.

                      NSfelar - Profil | Út 29.3.2016 12:01:12

                      Paolomaldini >>
                      cenu by som si predstavoval do 50 EUR -1400 CZK

                        Nu.x.a. - Profil | Út 29.3.2016 11:27:26

                        Sfelar >> koukni ještě na proutky shimano catana pstruhové modely jsou oobzvláště vydařené..

                          NPaolomaldini - Profil | Út 29.3.2016 11:09:22

                          Sfelar >> Cenovy strop?

                            NSfelar - Profil | Út 29.3.2016 9:27:06

                            Prvy krat som si kupil pstruhovu vodu a na zaciatok by som chcel skusit privlac. Jeden prut mame
                            Delphin Wild C.I.T 2.1m -7g . Aky prut by ste odporucili na univerzalnejsi lov ? Chytanie aj na rieke aj z clna.
                            Pozeral som Delphin Nova -31m -25g
                            Berkley FireFlex Spin 2.10m 3-18g

                            Nieje ta Nova moc tuha na rieku ?

                              Nu.x.a. - Profil | Út 29.3.2016 7:37:51

                              NoobAngler >> nějakou údržbu samozřejmě potřebuje i takový špičkový výrobek jako je shimano catana:-)

                                NNoobAngler - Profil | Út 29.3.2016 6:17:29

                                u.x.a. >> spojky prutů voskem? Já myslel, že tak kvalitní prut jako je Catana je prakticky bezúdržbový:-)

                                  Nu.x.a. - Profil | Út 29.3.2016 5:16:55

                                  dneska jsem si přivstal a namazal spojky prutů voskem, šňůry parafínem, přerovnal vláčecí nástrahy v krabičce od Nivey a holínky namazal indulónou..

                                    Nsushi55 - Profil | Po 28.3.2016 23:59:30

                                    .

                                      Nsushi55 - Profil | Po 28.3.2016 23:50:01

                                      Zbytek

                                        Nsushi55 - Profil | Po 28.3.2016 23:46:16

                                        Tak já ted odkoupil věci na fotkách a už jen at je zahájení....