Daiwa Revros 4000

Zdravím vás, rozhodoval jsem se mezi Daiwou Ninja a Revros a vyhrál Revros. Dnes mě došel Daiwa Revros 4000 na feeder nemá někdo z vás nějaké zkušenosti s tímto navijákem. Vím že je to nový model a byl mě doporučen tak chci mít jen jistotu že jsem se nerozhodl špatně. Děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: jeza114 - Profil , 3.2.2016 feeder - náčiní, doplňky

NBacha - Profil | Po 28.8.2017 22:48:09

Harry >> Čau, nakonec byl naviják bez cívky:-( Ale vzal jsem ho, páč normálně stojí třiosm. Tu cenu mi udělali u Kordy. Nakupujeme tam hodně i do Norska. Jo a vlasec mi dali taky levněji, takže celkově spokojenost a těším se na pátek, kdy razím na víkendovku:-)

    NHarry - Profil | Po 28.8.2017 16:50:43

    Bacha >> Ahoj, neměl bys kontakt na prodejce, poridil jsem tu ultegru 5000 a nahradni civka by se hodila, na netu nejak nemuzu najit... Dekuji

      NBacha - Profil | So 26.8.2017 14:01:18

      tinkky >> Aha, náhradní cívka stojí cca 500,-kč. U mého prodejce stojí tento navi 3.000,-kč i s náhradní cívkou. A ten rychlejší o dvě stovky více a taky s cívkou. Takže to je dokonce levnější než na netu a navíc si ho mohu vyzkoušet na prutu, což se hodí. Díky za info:-)

        Ntinkky - Profil | So 26.8.2017 11:46:42

        Bacha >> Nie cievku náhradnú nemá .

          NBacha - Profil | So 26.8.2017 11:41:04

          tinkky >> Má to náhradní cívku? Jdu si v pondělí pro tu rychlejší variantu, tak abych věděl co a jak:-)

            Ntinkky - Profil | So 12.8.2017 6:30:02

            Colasrumem >> Bohužial to nemá ,ale určite to nevadí .

              NColasrumem - Profil | So 12.8.2017 2:15:19

              tinkky >> čus, má to zpětný chod?

                Nrájovec - Profil | Pá 11.8.2017 16:55:28

                tinkky >> Pěknej kousek :-), tak ať slouží !!!

                  Ntinkky - Profil | Pá 11.8.2017 14:26:09

                  rájovec >> V pondelok som ho večer objednával ,dnes doobedu prišiel.....
                  paráda.

                    Nrájovec - Profil | Út 8.8.2017 7:38:03

                    tinkky >> Do dvou dnů se ti ozve Rakouská pošta, že převzali a expedují a pak už záleží na vašem přepravci. Mě to trvalo pokaždé 6 dní.

                      Ntinkky - Profil | Po 7.8.2017 22:23:09

                      rájovec >> Takže objednaná Shimano Ultegra 4000 FB za cenu 100 euráčov z dopravou ......platbu kartou akceptovalo bez problémov.
                      Teraz už len čakať.......

                        Nrájovec - Profil | Po 7.8.2017 20:44:28

                        tinkky >> 4000 ti přijde s tou správnou, placatou :-). A tady máš, aby se ti líp vybíralo :-)) http://www.hiki.cz/vyrobky/navijaky/s_p345edni_brzd​ou

                          Ntinkky - Profil | Po 7.8.2017 20:39:40

                          rájovec >> Zase úzka klučka čo nechcem ,no pre zmenu zase výborná cena ,no doprava na SK 10 eur.Skúsim sa na nich nakontaktovať. Dakujem.

                            Nrájovec - Profil | Po 7.8.2017 20:32:51

                            tinkky >> http://www.hiki.cz/vyrobky/akce/zpravy/navijaky/shi​mano_navijak_ultegra_fb-100019636 89,95 + 4,90 pošta. Třeba funguje i HIKI.sk :-)

                              Ntinkky - Profil | Po 7.8.2017 20:22:49

                              Bacha >> Ďík za tip Fin-Nor,ale tá značka je pre mna jedna velká neznáma . A už som nejako rozhodnutý že si doprajem konečne drahší značkový naviják takže asi Daiwa BG 3000 alebo Shimano Ultegra 4000 FB .
                              No zase mám problém ,pri objednávaní Daiwi na northfishing 77 ....som prihlásený na stránke ,tovar vhodím do košíka zvolím platbu kartou Visa a po odkliknutí mi po desiatkach sekúnd vyhodí hlášku že sa stratil kontakt zo serverom .Skúšal som to už viac krát a tak isto aj zmenu platby cez pay pal ....a zase nič iba moje nervy. A tak sa naseriem a objednávam Shimo ultegru na SK veboch ,no zistujem že sú rôzne klučky na navijáku a ja mám záujem len o širokú .Mailujem obchodníkom či priamo dodávatelovi .....a stále ticho .Bez odozvy .
                              A možno nakoniec stratím nervy úplne a kúpim niečo lacnejšie....Daiwa Rewros,Trabucco Brave FA 3500,Nash Dwarf, Shakespeare Superteam 40FD, Sänger Spirit CSX 4000, či Ryobi Arkticu.
                              A možno sa mi pokazí televízor a problém z navijákom bude na dlho zažehnaný a bude po starostiach
                              ....LOL

                                NBacha - Profil | Po 7.8.2017 15:12:19

                                tinkky >> Výbornou širokou kličku mají Fin-Nor. Mám ho na vláčáku a drží se velmi dobře.

                                  NStandič - Profil | Ne 6.8.2017 21:03:18

                                  rájovec >> 😀

                                    Nrájovec - Profil | Ne 6.8.2017 20:53:26

                                    Standič >> Aha, nečetl jsem všechno :-))

                                      Nrájovec - Profil | Ne 6.8.2017 20:52:07

                                      tinkky >> Ultegra FB a i další Shimana velikosti 4000 mají ten široký úchop (nevím Nasci). Fotkám na eshopech se nedá věřit, často je stejná k celé řadě od 1000 do 5000.

                                        NStandič - Profil | Ne 6.8.2017 19:11:12

                                        tinkky >> podle me je mala klicka do vel dvacet a pak uz je klicka siroka.Koukal jsem na to jak i daiwy tak u shimana ,treba nasci to tak ma.Na fotky moc nekoukej,fotky si prodejci zkopirujou a daj tam jinou velikost.