Daiwa Revros 4000

Zdravím vás, rozhodoval jsem se mezi Daiwou Ninja a Revros a vyhrál Revros. Dnes mě došel Daiwa Revros 4000 na feeder nemá někdo z vás nějaké zkušenosti s tímto navijákem. Vím že je to nový model a byl mě doporučen tak chci mít jen jistotu že jsem se nerozhodl špatně. Děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: jeza114 - Profil , 3.2.2016 feeder - náčiní, doplňky

Rybkin - Profil | Po 8.2.2016 21:15:48

chřenovák >> Až budu mit cestu kolem tak tam juknu

    chřenovák - Profil | Po 8.2.2016 21:13:20

    .pepé. >> Nedovaží majitel si je vozí sam ☺

      .pepé. - Profil | Po 8.2.2016 21:12:07

      Už jsem ho našel na Googlu, ale překvapilo mě, že ho sem někdo dováží

        chřenovák - Profil | Po 8.2.2016 21:12:03

        Rybkin >> Zkus se podívat k BB ma tam i Okumy co tu nejsou k dostání☺

          chřenovák - Profil | Po 8.2.2016 21:08:55

          .pepé. >> https://vimeo.com/128603137 to je ten samej jenom je červenej limit serie 2016 pro Asii a USA

            Rybkin - Profil | Po 8.2.2016 21:06:09

            .pepé. >> Já ten červenej taky vidim prvně,každopádně je to nějaká ojebaná verze když to nema ani blbej náběh na rolnu

              .pepé. - Profil | Po 8.2.2016 20:56:38

              chřenovák >>Zkoušel jsem ho hledat na netu a vyjede mi jen černomodrej, tak nevím

                chřenovák - Profil | Po 8.2.2016 20:50:12

                .pepé. >> nevim ten červenéj limitovaná řada označení H a černomodrý EA.Ta Daiwa REVROS ma hodně označení řad

                  .pepé. - Profil | Po 8.2.2016 20:39:04

                  chřenovák >> A jakej je rozdíl mezi červeným a tím černomodrým?

                    chřenovák - Profil | Po 8.2.2016 19:32:49

                    Bear >> MartenBear - 8.2.2016 19:29:32 >>Nerad jsem ho vracel do vytríny .Je pěknej dobře točí a je kolem 2000kč .Měl jsem velikost 2000 , 3000 a 4000

                      MartenBear - Profil | Po 8.2.2016 19:29:32

                      chřenovák >> Co jsi na nej rikal? Ja si objednal cernomodry na plavacku.

                        chřenovák - Profil | Po 8.2.2016 19:23:39

                        Dneska jsem měl v ruce tenhle červenej v BB

                          xDanielS - Profil | St 3.2.2016 12:37:53

                          Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                          kubah >> JJ, dohledal jsem si ho v katalogu.

                            kubah - Profil | St 3.2.2016 12:14:23

                            Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                            xDanielS >> http://www.mlsport.cz/navijaky/daiwa-revros-ea-2

                              xDanielS - Profil | St 3.2.2016 12:12:03

                              Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                              .pepé. >> Jop, to je možný.

                                .pepé. - Profil | St 3.2.2016 11:56:22

                                Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                                xDanielS >> Ten je určen pro USA, těžko ho tady daiwa bude prodávat

                                  jeza114 - Profil | St 3.2.2016 11:45:54

                                  Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                                  Za ty fotky k zápisu se omlouván špatně jsem to nastavil.

                                    xDanielS - Profil | St 3.2.2016 11:00:08

                                    Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                                    .pepé. >> No vidíš, mně vyběhl model Revros 4000H, ten má převod, který jsem uváděl.

                                      .pepé. - Profil | St 3.2.2016 10:46:23

                                      Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                                      xDanielS >> Daiwa revros ve 4000 má převod 4,9:1 takže na feeder je ten naviják úplně na pohodu.

                                      Pro autora: asi těžko ten naviják někdo má, když se teď začal prodávat. A otázka je zbytečná, když jsi ho koupil.Vyzkoušíš ho a uvidíš kolik sezón zvládne. A taky nechápu, proč musí mít každý zápis fotku.

                                        xDanielS - Profil | St 3.2.2016 5:28:44

                                        Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                                        Nerozumím dvěma věcem. Koupils a chceš názor. A u každého názoru je fotka nutná! ?!?!

                                        Koupils naviják na přívlač. Převodový poměr 5.7:1 je na feeder zbytečně moc. Dá se to použít pro lov s MF krmítky, ale při stahování košíků to bude trošku přetahovaná.