Daiwa Revros 4000

Zdravím vás, rozhodoval jsem se mezi Daiwou Ninja a Revros a vyhrál Revros. Dnes mě došel Daiwa Revros 4000 na feeder nemá někdo z vás nějaké zkušenosti s tímto navijákem. Vím že je to nový model a byl mě doporučen tak chci mít jen jistotu že jsem se nerozhodl špatně. Děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: jeza114 - Profil , 3.2.2016 feeder - náčiní, doplňky

Nkura11 - Profil | Ne 21.2.2016 15:31:37

Bear >> MartenBear - 21.2.2016 15:28:17 >> nehladaj za tym nic.. Len novy kolovrat pojde dobre aj lidl.. Chce to doplnit po dvoch rokoch ako sa zmenil chod, vole, cvrcek a pod.

    NLedňáček (Iceman) - Profil | Ne 21.2.2016 15:30:36

    Bear >> MartenBear - 19.2.2016 8:53:45 >> mas ten navijak 10 dni a uz pises recenze do nadobicka? Slusna prace.
    Koukam nez jsem to napsal tak byl nekdo rychlejsi.

      NMartenBear - Profil | Ne 21.2.2016 15:28:17

      kura11 >> Mimochodem kamos ma Lagunu uz nekolik let a je s ni velmi spokojen. A to ji pouziva na feederu, kde dostava docela za usi. I ja jsem mel Lagunu a po tydnu lehke vlacky jsem ji reklamoval. Zalezi na kusu.

        Nkura11 - Profil | Ne 21.2.2016 15:27:47

        Bear >> MartenBear - 21.2.2016 15:22:19 >> ok ja na tom tiez nic zle nevidim na match neznicitelny len ze recenzia by bodla za dva roky intenzivneho uzivania ako sa to na nom prejavi..

          NWillow - Profil | Ne 21.2.2016 15:25:44

          Bear >> MartenBear - 21.2.2016 15:23:13 >> Dík.

            NMartenBear - Profil | Ne 21.2.2016 15:23:13

            Willow >> Napisu dotaz. Volne v prodeji jsem ji jeste nevidel.

              NMartenBear - Profil | Ne 21.2.2016 15:22:19

              kura11 >> Byl jsem s nim na ctyrech trictvrtedennich vychazkach a vse v te "recenzi" jsou hola popisna fakta. Nevidim na tom nic spatneho. Zkusenosti z dlouhodobejsiho pouzivani se pisi tezko, nebot nove modely se na trh vali velkym tempem a kdyz budu cekat rok ci dva, bude recenze na nic, protoze ho uz treba nepujde koupit.

                Nkura11 - Profil | Ne 21.2.2016 15:22:06

                Willow >> ako takto v poho len ze ako recenzia noveho kolovratu je to neobjektivne, presne to mozem napisat o lagune ktoru spm nemal pri vode este a po sezone mozno bude na srot.. 😃

                  NWillow - Profil | Ne 21.2.2016 15:16:02

                  kura11 >> Popsal svoje první pocity,zpracování,vůle.Já mu věřím,za rok si o tom můžem říci více.

                    Nkura11 - Profil | Ne 21.2.2016 15:03:13

                    Bear >> MartenBear - 15.2.2016 17:08:18 >> mas par dni revros a uz recenzia ze 1nicka? Kusok uletene nie? Minimalne po sezone aj to je mnohokrat este malo na recenziu..

                      NWillow - Profil | Ne 21.2.2016 14:51:36

                      Bear >> MartenBear - 19.2.2016 9:50:46 >> Prosím tě,nevíš kolik stojí nc,když máš ty kontakty u Daiwy.:-)Dík.

                        Nkura11 - Profil | So 20.2.2016 7:35:07

                        Cize prakticky rozdiel nic.. 10 e ani byt nemoze..

                          NRomiss - Profil | So 20.2.2016 1:04:34

                          Ninju vlastnim je to solidni navi jediny co mi vadi je vůle na kličce ale to maji snad všechny levnější daiwy.

                            Nhadica - Profil | Pá 19.2.2016 23:28:19

                            lozisko do rolnicky kupis za par drobnych... urcite to bude lacnejsie nez nahradna cievka... rozdiel v hmotnosti preklapaca je zanedbatelna, cize ak to spocitas ninja sa vyplati viac pokial ziadne dalsie rozdiely nie su

                              Nfheavy - Profil | Pá 19.2.2016 10:14:35

                              Bear >> MartenBear - 19.2.2016 9:50:46 >> ok

                                NMartenBear - Profil | Pá 19.2.2016 9:50:46

                                fheavy >> Revrose vlastnim, civka neni.

                                  NMartenBear - Profil | Pá 19.2.2016 9:02:51

                                  fheavy >> Také si myslím :-)

                                    Nfheavy - Profil | Pá 19.2.2016 9:02:31

                                    Bear >> MartenBear - 19.2.2016 8:53:45 >> lozisko v rolnicce je docea dobrej duvod pro rozhodnuti,ale nekdo tady zase psal ze nahr. Civka je u revrosu v baleni,mozna mylka:-)

                                      NMartenBear - Profil | Pá 19.2.2016 8:53:45

                                      Chlapci, mám tu konečně vyjádření z Daiwy ohledně rozdílů mezi Ninjou a Revrosem.

                                      "největší rozdíl je v překlapěči. Revros má dražší verzi, Airbail - dutý, lehčí a pevnější.
                                      Dále je v Revrosu v rolničce ložisko, Ninja má pouze kluzné pouzdro.

                                      Dále Revros nemá náhradní cívku, Ninja jí má...

                                      Jinak uvnitř jsou navijáky stejný, stejně tak jsou i ze stejného materiálu."

                                        NMartenBear - Profil | Čt 18.2.2016 16:24:07

                                        Situace kolem rozdilu mezi Ninjou a Revrosem je stale nejasna. Uz jsem psal na 5 ruznych mailu lidem, kteri se motaji kolem ceske Daiwy a zatim nikdo neodepsal😔 Skoda. Fakt me to zajima.