- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
vyber elektromotoru na clun
Zdravim vsechny
Umite mi z vlastni zkusenosti poradit jaky vybrat elektromotor do 7000.
Nejak se v siroke nabidce ztracim a nevim co vybrat.kvuli vydrzi.poruchovosti.servis atd.
Diky za rady.
Umite mi z vlastni zkusenosti poradit jaky vybrat elektromotor do 7000.
Nejak se v siroke nabidce ztracim a nevim co vybrat.kvuli vydrzi.poruchovosti.servis atd.
Diky za rady.
Autor diskuse: bond81 - Profil , 7.9.2015 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
57x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
yop - Profil | Po 8.6.2020 17:14:17
Ahoj, poradil by mi někdo jestli zvolit motor Haibo D54, nebo Haswing 55? Hledám motor hlavně na přívlač
Čuřilus - Profil | So 6.6.2020 16:36:54
ciciN >> Tak to je pěkné...to by se ještě nějaký km ujel. Tak další pro mě pozitivní reakce a asi se nechám přemluvit a objednám. Děkuji
Čuřilus - Profil | St 3.6.2020 14:07:19
radek179 >> tak dej klidně vědět jaký budou zkušenosti...každe srovnání se hodí...Zajímala by mě také spotřeba oproti 55 např. při stejném najezdu km...
radek179 - Profil | St 3.6.2020 14:02:32
Čuřilus >> teď jsem to řešil stejně jen čekám až mi dojde to Haibo , jsem zvědav :)
ciciN - Profil | St 3.6.2020 13:27:50
Čuřilus >> najezdil jsem cca 10km, baterka pořád držela a ještě by něco asi vydržela. Při startu jsem byl s baterkou na 12,9V, na konci při balení 12,4V. Jezdil jsem většinou aspoň na půl plynu, takže žádné courání. Baterka Goowei gelovka 120Ah. Úpřimně, nebyl jsem nějak paf z těch reklam jak je super atd, ale viděl jsem ho u kamoša, koupil a nelituju ;-)
Čuřilus - Profil | St 3.6.2020 12:53:52
ciciN >> tak to abych dal inzerát že prodávam Haswing 55 a objednal Haibo M150 :D...ještě to promyslím, ale tohle porovnání mě láka na Haibo jak bombón vosu
Rasto. - Profil | St 3.6.2020 11:16:39
hypac.cz >> Keby to co je psano bolo dano tak ma kapacitu od 1 do 3hp. A to je informacia jaxvina. Led sa ale pozries dalej tak vidis porovnanie s 3hp spalovakom
Rasto. - Profil | St 3.6.2020 11:15:01
Knapík >> Marinera mam tiez ale 320nafukovaci. S tym to slo okolo 6km/h s laminatom okolo 5,6-5,7/h. Mam to na privlac takze dobijam po kazdom dni chytani. Teraz mam gelovku 100vku. Mal som 100vku trakcnu banner. Po troch rokoch sa odporucala. S gelovkou co mam sa presuvam pomerne dost. Tie 4-5km prejdem a kapacity stale dost. Napriek tomu doma nabijem aby som bol ready na dalsiu rybacku. Gelovka sa somovybija pomalsie takze aj ked dlhsie nejdem stale je k dispozicii.
ciciN - Profil | St 3.6.2020 9:13:05
Měl jsem teď poprvé na tři dny u vody Haibo M150, kámoš co byl se mnou měl Haswinga 65Lb. Srovnávat Haibo s Haswingem 55lb nemá vůbec smysl, na té 55tce musíš ve vlnách pořád jezdit 4/5 stupeň, tím pádem je za 1-2dny vyvážení po baterce...srovnání s Haswingem 65lb vychází taky podle mě lépe pro Haibo, nebo spíš kámoš teda srovnání ukončil tak, že chce prodat Haswing a koupit Haibo :) Haswing má určitě pomalejší maximilizér, respektive pomaleji reaguje na fyzické otočení páčkou vpřed/vzad než se opravdu rozjede.
Knapík - Profil | St 3.6.2020 8:02:56
Rasto. >> díky, uvažuju o něm na marinera v délce 3,60m, tak to by mohl stačil. Máš ozkoušené, kolik hodin pojíždění to cca zvládne ? Případně, jakou k němu používáš baterii ? Já uvažuju o trakční stovce.
hypac.cz - Profil | St 3.6.2020 7:07:08
Rasto. >> Jj co je psáno, to je dáno :-)) asi jako u nás v novinách a televizi ;-)
Rasto. - Profil | Út 2.6.2020 15:15:27
Knapík >> Nepytal si sa mna ale tiez mam 55haswing na laminate 3,6x1,5
Čuřilus - Profil | Út 2.6.2020 12:11:31
Rasto. >> a to jsi zjistil prosímtě jak? že má "jen" 1 HP? Zda to bereš z toho popisku tak nevím čemu věřit jelikož všude (kde je prodávají) píšou 3HP
Čtenáři této diskuse také sledují
NLithiové baterie - srovnání1546
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NNakupoval někdo v Anglii1186
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NLov z nafukovacího člunu1187
NKaprařský top vercajk3167
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NFanclub značky Shimano16387
NZlatá kaprařská malina1332
NDalešice ??8160
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
0:00NKrátkodobá kaprařina x 9903
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNLabe fishing store 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
PáNZlatá kaprařská malina 1332
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...











