MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Výhledáváni míst podle echolotu.

Zdar borci. Měl bych detailnější otázku ohledně vyhledávání a způsobu lovu na přivlač při použití echolotu. Nehledám radu "najdi staré koryto, pařezovky, lavice, apod." Spíš se chtěl zeptat jakým způsobem taková místa prochytáváte (myslím tím klasické gumování). Jak kotvite loď: zda prochytáváte hrany koryta nebo jeho střed. Zda nástrahu taháte z vrcholku zlomu nahoru nebo jak prochytáváte pařezovky, velké hloubky nebo mělké zátoky.
Budu vděčný za každou radu!! Díky a petrův zdar

Autor diskuse: Kamil Sekel ®
Zařazeno do: dravci - techniky lovu, 11.3.2015

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N Rytíř - ® Po 11.11.2019 15:57:17
cechura09 >> taky souhlas..víc jezdíš než chytáš..takhle jsem taky dopoledne před pár lety(tet už je to sci-fi) volal známejm,podotýkam vyjeli jsme na vodu stejně,já už cca 4 h na vodě.řikam dneska to kouše pěkně..a co vy?Ještě jezdíme a hledáme))Pochopitelně já jel bez echa a byl jsem daleko úspěšnejší než oni..
N Rytíř - ® Po 11.11.2019 15:54:18
Stroft >> Jinak máš pravdu souhlasím..stejné místo a naprosto totožné hody na vodě a při házení stejně z druhé strany nic a po objetí lovného místa z druhé strany zas záběry..zvláštní..tet při shozené hladině jsem si to místo prohlížel a netuším proč:-))
N Rytíř - ® Po 11.11.2019 15:51:12
baitruner2 >> :-)))))))))))))))))))
N Stroft - ® Po 11.11.2019 10:59:25
Dobrá otázka a těžká odpověď. Někdy do chtějí tahat do kopce jindy z kopce, jindy po hraně. Někdy stačí se posunout o tři metry nebo to házet z druhé strany.Logiku jsem v tom nenašel, ale nevzdávám to:-))
N cechura09 - ® Po 11.11.2019 9:54:14
baitruner2 >> No musím připustit i to, že na opravdu velkých vodách / Liptovská Mara/ podle echa najde dobře původní koryto, nebo Kazety nadělaný bagrem kde se bral materiál při stavbě hráze.
Byly to dobrý fleky při lovu pstruhů, u okounů skoro nezbytný, ale na ostatních revírech echo tolik nechybělo....
N baitruner2 - ® Po 11.11.2019 9:41:11
cechura09 >> Hezky napsáno.
Mě řekl rovnou kámoš: Víš ty to s tvojí povahou nekupuj rozladiš to a po 10min to probodneš nožem,nebo hodíš přes bort do vody ať to stojí co to stojí..
Já chytám po staru.A rybu si taky chytnu.
N cechura09 - ® Po 11.11.2019 7:57:33
Po 2 letech trápení s echem jsme toto zařízení prodali a myslím to bylo pro nás vysvobození...
Echo svádí dělat spoustu věcí jinak, nemůžu říci že lépe. Místo hledání ryby nástrahou spolíháš na echo a v momentě, kdy není na monitoru odezva, měníš místa. Zbytečně.
Daleko lepší nápovědou je terén kolem vody, Pokud mají břehy nad hladinou sklon 45 stupňů, dá se to samý čekat i pod vodou. Les na břehu - čekej pařezovku. Mělké pláže taky pokračují daleko do vody.... průvodních znaků je spousta, zbytek si osaháš nástrahama. Ať se daří
N jurasoft - ® Po 11.11.2019 6:50:18
To bude reklam na nahazovací sonary! Zrovna jeden takový mám a nic jiného na tohle mě nenapadá..jen pak ještě náhradní aku pro mobil...
N Robinko15 - ® Ne 10.11.2019 20:55:23
Dost zaujimava tema skoda ze nikto nereaguje.
N Garys - ® Pá 13.3.2015 8:49:41
ryby jsou jaksi většinou někde jinde v závislosti na ročním období, denní době atd. Snad krom štiky...sám jsi vyjmenoval potenciální horké fleky takže nezbyde než zkoušet

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | dravci | techniky lovu ]

Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniHumminbird PiranhaMax 197cx

Za 3.199
Model vhodný pro využití na sladkých i slaných vodách se základním 2D zobrazením. Při použití sondy na menších hloubkách (ne na mělčinách) pokryje prostor 28° paprsek

akce, rybareniKřesla Fox Matrix Ethos Accessory Chair

Vylepšená a upravená řada křesel Matrix nabízí rybářům perfektní mix komfortu a praktičnosti. Křesla dostala Matrix vzhled a další rozšíření.

Oznámení - dravci
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - dravci
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme cestovku
Rubrika Cestovky
CA RYBOLOV NORSKO CA RYBOLOV NORSKO

Jsme cestovka zaměřená na rybolov v Norsku. Nabízíme velmi atraktivní lokality jako je SOROYA, BAKKAN WAHL, NORDKAPP, KVALOYA. Nezabýváme se...