- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na UL přívlač - vlepená špička ANO/NE?
Vyhlídl jsem si prut viz. foto u otázky. Řeka-Sázava, Berounka, Vltava
Předem děkuji za názory.
Prut na UL přívlač bych doporučil/používám:
A) S vlepenou špičkou33%
B) Bez vlepené špičky53%
C) S parabolickou akcí14%
Od 21.2.2015 hlasovalo 64 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
20x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Řízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 15:29:41
ty ten prut nějak podceňuješ:-))
ruda na to vyndal štiku 110cm, nebo kolik měla:-), a pár potoků 50+ taky, parem nepočítaně,
já s dvojkou, která je výrazně slabší, vyndal svý největší ryby na mouchu u nás.....
je třeba se toho nebát:-))
sliver - Profil | Po 17.8.2015 15:28:42
Bachy - Profil | Po 17.8.2015 15:08:16
Butchi - Profil | Po 17.8.2015 15:01:16
Jasně, po tom, co jsi na něm odhodil na vzdálenost 150m Salmo Fatso.
A teď tu o červené Karkulce.
Já ten prut mám, takže vím, co si s ním můžu dovolit.
A zamýšlet se nepotřebuju, protože nejsem ten, kdo tady šíří bludy a hraje šaška v manéži.
Bachy - Profil | Po 17.8.2015 14:58:52
Butchi - Profil | Po 17.8.2015 14:58:35
Dobře, už k tomu radši nebudu říkat nic, nebo mi praskne cévka.
Řízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 14:50:41
zase fakt klid, má to na 2v1, vymění rukovítko a je z toho mušák na frantu a nymfu a vůbec...
Butchi - Profil | Po 17.8.2015 14:48:01
Tys ho neviděl, ale viděl ho ten, kdo je oba stavěl.
Ano, UL, chytám ho taky, když je třeba (ryby žerou potěr). Ostatně u takové štičky bude pracovat i prut do 25g, navíc ji nebudeš muset tahat déle, jen aby sis udělal dobře a pomasíroval ego.
Butchi - Profil | Po 17.8.2015 14:45:59
Ne, mně se z toho prostě dělají mžitky před očima.
Bachy - Profil | Po 17.8.2015 14:36:01
Bachy - Profil | Po 17.8.2015 14:24:05
Řízek 5,125 - Profil | Po 17.8.2015 14:20:20
a na mrnavý věci proč ne, když to někoho baví.....
Bachy - Profil | Po 17.8.2015 14:20:02
rybomil - Profil | Po 17.8.2015 14:11:03
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jj... bachy už tady popřel leccos, hlavně prezentoval myšlenkové pochody neslučitelné se zdravě fungujícím rozumem :/)
ale je s nim občas prča, to zas joo
TiIak - Profil | Po 17.8.2015 13:56:34
Butchi - Profil | Po 17.8.2015 13:53:15
A nejhorší je, že jako vzor pro tuhle šaškárnu posloužil můj vlastní mušák. Z toho bych se posral do vejšky.
Ta trojka má sice síly dost, ale ta rezerva není nekonečná. 50ka kudla bojuje asi jako mokrej hadr stejné váhy, s potočákem stejné ráže jsem byl za diváka.
rybomil - Profil | Po 17.8.2015 13:43:03
Jak to jenom je v těch Ladovo říkadlech ? Vrána k vráně sedá ... hrabal bachyho si hledá? :o)
( možná pointa tématu )
Bachy - Profil | Po 17.8.2015 10:48:13
Jo a držte se tématu. :-)
rybomil - Profil | Po 17.8.2015 9:20:47
NJN, vy mladý nás starší máte za úplný pitomce co nikdy nic neviděli, ... nic vlastně neumí a ani nepochytali, bo nemáme nástěnky fotek bigfiší a jak praví MRK - není foto, není ryba / není hrdina MRKu ( nejlépe VaM ) !
Ta starší sorta lovičů zase podle mě vidí dost z vás mladých jako rychle upgradovaný namachrovaný borce, co si přičuchli k nějakýmu lepšímu cajku, pochytali pár rad, najeli na VIP revíry a už hodnotí kdeco a kdekoho , hlavně když se jim to nějak do jejich stylu nepasuje.
V tom bude asi věčný rozdíl...... těch sumíků, bambus maniaků, piskořů, bečetků, bachyů, nyní i hrabalů aj. podobných už jsem tu za těch cca 14,5 roku co sem chodim zažil a jistě ještě zažiju :-P)
Kde to žije - dravci
6:47Fotky ryb pouze na přívlač 107181
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...










