- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na UL přívlač - vlepená špička ANO/NE?
Chtěl bych začít s UL přívlačí na smáčky, malé třpytky a woblery. Při pročítání diskusí jsem narazil na různé názory ohledně prutů s vlepenou špičkou. Můžete se podělit o názory, jaký typ prutu vyhovuje vám, v čem je vlepená špička lepší/horší? Případně jaký prut by jste doporučili? Cena tak kolem 1500Kč +/-
Vyhlídl jsem si prut viz. foto u otázky. Řeka-Sázava, Berounka, Vltava
Předem děkuji za názory.
Vyhlídl jsem si prut viz. foto u otázky. Řeka-Sázava, Berounka, Vltava
Předem děkuji za názory.
Autor diskuse: Shawt - Profil , 21.2.2015 dravci - náčiní, doplňky
Prut na UL přívlač bych doporučil/používám:
A) S vlepenou špičkou33%
B) Bez vlepené špičky53%
C) S parabolickou akcí14%
Od 21.2.2015 hlasovalo 64 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Ne 16.8.2015 22:15:56
Bláža >> v tom případě zas přijde o papíry. Protože u nás (SM kraj) se nesmí zavážet a zanášet. Je na čase do BP dopsat i "zalétávat" :-D
NBachy - Profil | Ne 16.8.2015 21:11:04
Bláža >> Takový malinký tichý kapesní, na jednu mikrotužku baterečku a vrací se automaticky. :-))
NBláža - Profil | Ne 16.8.2015 20:41:09
White Satin >> Bachy je inovátor a začal používat dron... ;o)))
NBachy - Profil | Ne 16.8.2015 20:30:19
White Satin >> Vůbec mu nevěř, naučil jsem ho jen lítat, potápí se furt jako 1g.
NWhite Satin - Profil | Ne 16.8.2015 16:04:49
nofish >> Co jsi napsal zní poměrně logicky;-) Fyzikální zákony se skutečně popřít nedají...
Nnofish - Profil | Ne 16.8.2015 15:56:59
White Satin >> upozorňuji tě, že bachy hází s 1g hlavou to, co my s dvanáctkou, možná i dále. To už se tady řešilo také. Tím pádem má i nástrahy specifického tvaru, že tak dobře letí, mají minimální odpor a ty tím pádem půjdou ke dnu stejně rychle, jak čtyřka kopyto na dvanáctce hlavě. Fyzikální zákony se popřít prostě nedají.
NBachy - Profil | Ne 16.8.2015 15:41:53
White Satin >> Myslel jsi ty imaginární lovce trofejních ryb, že? :-)
NPepanD - Profil | Ne 16.8.2015 14:46:36
White Satin >> Nedráždi hada bosou nohou.:-))))))))))))))))
NWhite Satin - Profil | Ne 16.8.2015 14:44:53
Bachy >> Klid,tady je to samej lovec trofejních ryb... Takže když někomu řekneš,že chytáš na 2g jigovku,jsi okamžitě považován za blázna.Prostě ta guma musí letět ke dnu jako balvan,aby byla pro dravce dost atraktivní:-)))))
NPalusko - Profil | Ne 16.8.2015 13:17:08
Bachy >> 2g jig v 10m na 0,12 silone a 3kovom musaku to je to prave na kapitalne sumce
NBachy - Profil | Ne 16.8.2015 0:57:18
Hrabal >> ... psal jsem skoro není, v kontextu co psal kura11. Třeba 2g jig u mne ještě je, i 3g v hloubce nebo proudu. 5g ve velké dálce, hloubce je už dost spekulativní, ale i tam je to na UL prut. Ono ty hranice se stejně překrývají, hlavně co každému vyhovuje...
NHrabal - Profil | Ne 16.8.2015 0:40:56
rybomil - 16.8.2015 0:32:41 >> Ty tvoje spekulace, to je sama perla.. Bachy naznacil ze 2 jig, uz neni ul- tudiz bylo mluveno o nastraze.. Udavana vrhaci zatez prutu treba do onech 15 gramu, je velmi spekulativni pojem, kazdej blank se bude chovat jinak.. Ty tvoje neustaly zvasty.. Vsechno vim, vsechno znam, od vseho mam klice.. :-D
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33410
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107185
NVláčenie z člnu27208
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPrivlac s multiplikatorom31598
NGalerie okounů ...1092
NLodě a jejich úprava1035
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
10:40NFotky ryb pouze na přívlač 107185
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













