- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut Heavy s většími očky
Ahoj přátelé,
přecházím pomalu z kaprařiny na feeder, letos jsem si zakoupil Beastmastry v mediu, teď potřebuju chytat dále od břehu, holt ryby mi poodjely, tak se dívám po hevíčkách s většími očky, protože tam chci přidat silnější kmen na odhoz a mam obavy z průchodu toho uzlíku. Prošel jsem to tu křížem krážem, hledal jsem i na internetu a jsem z těch informací na rozpacích. Mám představu házet tak 60m a nevím zda odhozovku vůbec řešit. V každém případě jsem nasel tyto kandidáty. Nějaké postřehy jsem posbíral, ale k rozhodnutí mě to zatím neposunulo. Nasel jsem tyto kandidáty
Shimano AERNOS LONGCAST 120g
Daiwa PROCASTER Heavy 150g
WFT Lake N River Heavy 120g
pokud mě přesvědčíte a přece od těch oček upustím, pak se ještě koukám po
Shimano Beastmaster CX extra heavy 150g (údajně měkké a nepřesné pro delší náhozy)
Sygnum MRX-V feeder 120g
a teď mi poraďte, už jsem v pasti, Beasty mam ve 100g, pomůžu si vůbec se 120g nebo volit hned 150g?
Na těch co jsem vypsal netrvám, max. limit sem si dal mezi 4-5 tisíci za kus. Podobné ucelené téma jsem tu nenašel, pouze jsem sbíral střípky ze všech diskusi, tak mě tu snad nikdo neukamenuje.
Děkuju moc za každou radu Pavel
přecházím pomalu z kaprařiny na feeder, letos jsem si zakoupil Beastmastry v mediu, teď potřebuju chytat dále od břehu, holt ryby mi poodjely, tak se dívám po hevíčkách s většími očky, protože tam chci přidat silnější kmen na odhoz a mam obavy z průchodu toho uzlíku. Prošel jsem to tu křížem krážem, hledal jsem i na internetu a jsem z těch informací na rozpacích. Mám představu házet tak 60m a nevím zda odhozovku vůbec řešit. V každém případě jsem nasel tyto kandidáty. Nějaké postřehy jsem posbíral, ale k rozhodnutí mě to zatím neposunulo. Nasel jsem tyto kandidáty
Shimano AERNOS LONGCAST 120g
Daiwa PROCASTER Heavy 150g
WFT Lake N River Heavy 120g
pokud mě přesvědčíte a přece od těch oček upustím, pak se ještě koukám po
Shimano Beastmaster CX extra heavy 150g (údajně měkké a nepřesné pro delší náhozy)
Sygnum MRX-V feeder 120g
a teď mi poraďte, už jsem v pasti, Beasty mam ve 100g, pomůžu si vůbec se 120g nebo volit hned 150g?
Na těch co jsem vypsal netrvám, max. limit sem si dal mezi 4-5 tisíci za kus. Podobné ucelené téma jsem tu nenašel, pouze jsem sbíral střípky ze všech diskusi, tak mě tu snad nikdo neukamenuje.
Děkuju moc za každou radu Pavel
Autor diskuse: pslany - Profil , 18.12.2014 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
31x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NKOVKA1 - Profil | Út 3.2.2015 16:26:23
ráky >> však ti to píšu,že to D.G to říká v jedne reportáži ty pruty jsou totožné tzn.že to bude postavený na stejném blanku akorát BB má o 2 špičky víc
Nráky - Profil | Út 3.2.2015 16:06:54
KOVKA1 >> Ale to je DG Team Feeder Master Carp,žádná Cresta Berti Bovens.
NKOVKA1 - Profil | Út 3.2.2015 16:00:33
ráky >> je to IMT- 8 power carbon ,bylo to napsaný na maďarských strankách, i D.G.to v jednom videu říká.
Cresta BB=Team Feeder Master Carp
Cresta BB=Team Feeder Master Carp
NKOVKA1 - Profil | Po 2.2.2015 22:43:22
Kučík >> BB a special pellet jsou postaveny na stejným blanku,BB má délší rukojeť a o krapánek větší očka v delce 3,9m jsou podobné ve 4,2m je BB pocitově masivnější
Npetko38 - Profil | Po 2.2.2015 17:46:14
u nas na slovensku ich maju aj link mam aj obchode som bol mam 3.9 dg special pelet a na to 8000 xt super baitruner
NBery. - Profil | So 17.1.2015 14:40:01
MiPo >> tak 130-140g:-) to by byl asi strop,ale myslim si ze casteji pouzivanej,ne jen obcas.
NMiPo - Profil | So 17.1.2015 13:23:19
Bery. >> záleží jak velké krmitko 100g krmelec + futro může byt i 200 g
Nnumen - Profil | Čt 15.1.2015 20:26:01
pepson >> já to nemyslel ve zlém.Samotného mě zajímalo jak vypadá prut na daleké házení madein Gábor. Zajímalo mě jestli se hodně liší od těch co mám.
Nsmola75 - Profil | St 14.1.2015 21:01:14
René >> Feederú mám 15, proto tyhle 2 chci prodat. 2 nový naviáky budou i tak, protože při dnešní závodní rybařině dostávaj hrozně na prdel.
Ndraveček - Profil | St 14.1.2015 20:22:40
MiPo >> to teda jo,další feedery už si dovolit nemůžu,jedině pak,že bych prodal beasty,když já je mám ale rád .-((
Ndraveček - Profil | St 14.1.2015 20:16:44
Já jsem se byl kouknout na ty TXL River a to jsou teda krasavci,dovedu si představit,že by mohli být nastupci mých beastů!
NKOVKA1 - Profil | St 14.1.2015 20:09:56
René >> ahoj,ty specialy jsou téměř "nezničitelné",ale nějaké výtky bych k nim měl ,jestli je zlomím tak si vemu fakt tu násadu ke koštětí :)
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NFeederařina na řece64306
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NFeeder videa - výběr MM201
NPickermánia-ultra light fishing49056
NPreston - vše kolem této značky.4055
NKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
NKlub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
NLov dravců na feeder849
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
11:44NPickermánia-ultra light fishing 49060
11:33NMethod feeder a vše kolem něj 40292
9:35NFeederařina na řece 64307
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...


















