MS v přívlači z lodí

Mistrovství světa v přívlači z lodí se letos uskuteční na francouzském jezeře Bourget v podhůří Savojských Alp. Pro všechny, které to trochu zajímá, budou na tomto místě zveřejňovány aktuální informace a reportáže.

Na cestu se vydáváme 1. října, následovat budou dva dny tréninku a v sobotu a v neděli proběhne to hlavní.

Le lac du Bourget je největší a nejhlubší přírodní jezero ve Francii. Žije v něm více než třicet druhů ryb, nám bude bodována pouze štika nad 50 cm, candát nad 40 cm a okoun nad 25 cm.

Složení české výpravy
státní trenér: Josef Zahrádka
závodní dvojice: David Koudelka a Tomáš Koudelka
František Čáha (sumík) a Libor Hakl (Libor H.)
Autor diskuse: Libor H. - Profil , 29.9.2014 dravci - závodní sektor

NBachy - Profil | Ne 5.10.2014 19:35:06

Libor H. >> je dobře, že systém bodování zvýhodňuje velké ryby. Pravá přívlač není o chytání 15cm okounků nebo ouklejí.
Je fajn, že jste chytli aspoň ty dvě ryby, chudáci maďaři.

    NPetr64 - Profil | Ne 5.10.2014 18:50:55

    Libor H. >> Lepší než drátem do oka.Gratuluju.

    Detaily a zážitky si nechám odvyprávět příští víkend od Koudelků.:o))

      NLibor H. - Profil | Ne 5.10.2014 18:18:21

      Orion24 >> A systém bodování jednoznačně zvýhodňuje velké ryby. Včera byly nej ryby tuším 77 a 89, dneska 98 a 117! Míra se násobí na druhou. Tímto se výrazně bonifikují velké ryby a žádné čudly nemají smysl.

        NLibor H. - Profil | Ne 5.10.2014 18:09:15

        Orion24 >> Souhlasim. Ryb se chytalo dost, ale vetsinou pod vymezenou miru. FIPS ted sbira namety na zlepseni dalsich rocniku.

          NOrion24 - Profil | Ne 5.10.2014 18:07:05

          Libor H. >> tak ci onak....staci kuknut pocet chytených ryb.....asi by kustik mali popracovat na pravidlach.....lebo ked ma za dva dni rozhodnut to ze od 6teho fleku dole chytili 3 az 0 ryb....tak asi to neni vsetko v poriadku.....a je to o NAHODE

            NOrion24 - Profil | Ne 5.10.2014 18:03:44

            Bosanac >> ja som len narazal na niektorých mikromrdkarov.....ze lovia male ryby aj tam kde su velke...to nema nic s kluky co su vo Francuzku

              NLibor H. - Profil | Ne 5.10.2014 18:03:06

              Bosanac >> Diky.
              Den ode dne jsme tu vodu poznavali. Nektere tymy tu trenovaly nekolik tydnu. Je to o moznostech.

              Jsou jeste dva protesty na Francouze (vertikalni privlac a chytani mimo vymezenou zonu, ale zrejme jiz vyreseno bez penalizace). Mne samotneho treba zaujalo jejich vcerejsi "stesti". Nam chybely treba 3 cm. Nekdo mel rybu 49,6 cm a Francouzi ctyri stiky 50 cm.
              Je to jak to je. Zazitek veliky.

                NLibor H. - Profil | Ne 5.10.2014 17:50:27

                ...

                  NBosanac - Profil | Ne 5.10.2014 17:49:08

                  Libor H. >> Blahopreji .

                    NLibor H. - Profil | Ne 5.10.2014 17:47:07

                    Tak preci jen jedenactka.

                      NBosanac - Profil | Ne 5.10.2014 17:40:48

                      Orion24 >> Kdybys umel vlacet ted bys byl ve Francii na bedne . takto muzes jen pindat o ceskych pretekarov .

                        NLibor H. - Profil | Ne 5.10.2014 17:31:53

                        Neoficiální výsledek: Česká republika desáté místo

                          NLibor H. - Profil | Ne 5.10.2014 17:05:30

                          Ale stahují se mračna ...

                          Jinak každá zastoupená země má dvě posádky. 16 zemí a 32 dvojic/posádek.

                            NLibor H. - Profil | Ne 5.10.2014 17:03:34

                            ...

                              NLibor H. - Profil | Ne 5.10.2014 17:01:12

                              Dneska dneska o neco lepsi.

                                NDenny - Profil | Ne 5.10.2014 14:34:07

                                sliver >> Tak v tomhle se urcite neshodneme.Muze se to jmenovat jak chce a muzeme tomu rikat jak chceme,ale porad to nebude nic jineho nez lov.
                                Ale ukonceme to,at v tehle diskusi neplacame o necem zbytecne.

                                  NOrion24 - Profil | Ne 5.10.2014 12:57:17

                                  MB >> no vcera na nemenovam preteku...dva česky ligisti....na fleku kde mali duhaky pred sebou....stali jak čapy s podberakom v ruke, druha ruka na hitlera a marmyskovali okounky...ach jo......

                                    NMB - Profil | Ne 5.10.2014 12:17:12

                                    čolkař,zloch >> proč myslíš?

                                    Viděl jsem závodníky v ČR v přívlači jak chytají pidirybičky....(kolik závodů v ČR je o big fish kde chytá ČR elita)


                                    Ale aby reprezentant v závodění na big fish nedal lanko, (cti něco proti ukousnutí) a pak dá 20cm tam kde štiky 70+ není problém mě hlava nebere chjo

                                      Nčolkař,zloch - Profil | Ne 5.10.2014 11:55:55

                                      MISO* >> uz to nehul,jsi mimo mísu

                                        NMISO* - Profil | Ne 5.10.2014 8:50:31

                                        Bachy >> niektori si ale myslia ze su.
                                        je to zvratena uchylaren ako tu niekto uz pisal. navyse aj v rybarskych sutaziach existuje nieco ako spicka, teda par jednotlivcov ktori takmer stale vyhravaju. a taktiez je kopec outsiderov. takze pripajam sa k tomu, ze je to hanba, holt "sportovci" sa s tym musia vyrovnat rovnako ako futbalisti timu z posledneho miesta tabulky alebo po prehre 7:0 ;-)