MS v přívlači z lodí

Mistrovství světa v přívlači z lodí se letos uskuteční na francouzském jezeře Bourget v podhůří Savojských Alp. Pro všechny, které to trochu zajímá, budou na tomto místě zveřejňovány aktuální informace a reportáže.

Na cestu se vydáváme 1. října, následovat budou dva dny tréninku a v sobotu a v neděli proběhne to hlavní.

Le lac du Bourget je největší a nejhlubší přírodní jezero ve Francii. Žije v něm více než třicet druhů ryb, nám bude bodována pouze štika nad 50 cm, candát nad 40 cm a okoun nad 25 cm.

Složení české výpravy
státní trenér: Josef Zahrádka
závodní dvojice: David Koudelka a Tomáš Koudelka
František Čáha (sumík) a Libor Hakl (Libor H.)
Autor diskuse: Libor H. - Profil , 29.9.2014 dravci - závodní sektor

Petr64 - Profil | Po 6.10.2014 19:18:20

Batuta >> Jo.Posbírám kolem břehu nějaký gumy Koudelci nasaděj mámu do obchodu a půjdem se školit na křéťu.:o))

    Dam33 - Profil | Po 6.10.2014 18:53:29

    Orion24 >> mě ty pravidla příjdou velmi rozumný...to jen my se snažíme chytat samé mrňky a nastavené míry mě vůbec přemrštěné nepříjdou...nikde v západních zemích se nikdo nesnaží ukojit se na okounech 15-20cm a už vubec na tom nestavět závody...je to prostě o taktice, přípravě a zkušenostech:-)) a pro kluky další zkušenosti do budoucna
    Podle mě mají všichni stejné šance...:-)

      Bosanac - Profil | Po 6.10.2014 18:18:10

      Pedro1 >> Svazovka kde je dost dravcu .
      Tys pozil ? Smajlik

        Pedro1 - Profil | Po 6.10.2014 18:15:42

        Orion24 >> Pak zbývají soukromaky,protože i na svazovce kde je dravců dost to prostě nejde vždycky a kazdymu.

          Orion24 - Profil | Po 6.10.2014 18:06:41

          Pedro1 >> orezme extremy...15cm candat je samozrejme blbost....ale ked ma o mistru rozhodnu jedna dve ryby...je to o nahode...ne o pretekani
          a je totalna blbost ked o vysledku v sektore, dni, lose....rozhodne jedna jedina ryba---lebo vtedy je to o NAHODE-to nema s umenim nic spolocne

            Pedro1 - Profil | Po 6.10.2014 17:56:05

            Orion24 >> 50 cm štika,nebo candát jsou kapitalni ryby?Já si naopak myslím,že tenhle systém je mnohem rozumnější a mnohem víc vypovídající o kvalitach lovce.Než tahat 15 cm čudly.
            Když ma být někdo Mistr,tak musí umět chytit cílený druh ryby v cílené velikosti.A ne házet ke keři ve vodě 1 cm gumu a doufat že je pod kerem hejno 15 cm okounku.

              Wright - Profil | Po 6.10.2014 17:15:52

              Fishky >> pro mne ne

                Orion24 - Profil | Po 6.10.2014 17:14:45

                smike >> osobne si myslim ze nie len cechom to vadi

                  smike - Profil | Po 6.10.2014 17:12:48

                  Fishky >> si myslim,ze kvuli cechum asi nikdo pravidla prekopavat nebude :-)

                    Fishky - Profil | Po 6.10.2014 17:09:27

                    Wright >> zkus to přelouskat ještě jednou, líp to napsat nedokážu, ale myslím že smysl to má ;-)

                      Orion24 - Profil | Po 6.10.2014 17:03:17

                      Fishky >> plne s tym suhlasim...sice mali na vyber miesto....ale bodovali sa len 3 druyh ryb od Urcitej dlzky...tým padom mohli dat nazov Majstrovstva sveta v love z boatu kapitálnych ostriezov, zubacov a stuk....
                      trosku mi chyba logika...ak je to Majstrovstva sveta v love privlacov z boatu...naco blokovat ine druhy...hlavne ked si s clnom mozes vybrat flek

                        Wright - Profil | Po 6.10.2014 17:00:11

                        Fishky >> tak, třeba to nedává smysl pouze mně... i to je možnost

                        ...a jak to myslíš ty?

                          Fishky - Profil | Po 6.10.2014 16:35:20

                          Wright >> jak to myslíš?

                            Wright - Profil | Po 6.10.2014 16:31:51

                            Fishky >> no zplodit tohle moudro dalo asi fušku...

                              Fishky - Profil | Po 6.10.2014 16:22:32

                              Libor H. >> Ahoj, neznám pravidla MS v přívlači (zda jste měli přidělený sektor losem, či jste mohli jezdit na člunu kamkoliv...). Jestliže se sektor losoval, pak by se měl předělat i systém bodování. Stavět rybářské závody na náhodu je svým způsobem krok vedle, protože takhle může vyhrát kdokoliv... a pak to není o umění chytit rybu (jakou zrovna v sektoru mám, ikdyž není trofejní), ale o náhodě chytit nějakou rybu vůbec... a tu může chytit kdokoliv.

                                1568 - Profil | Po 6.10.2014 9:24:50

                                Libor H. >> Gratulace!Já se tam nikdy nedostal přes 60tku:-((((

                                  Batuta - Profil | Po 6.10.2014 9:18:43

                                  Petr64 >> Uspořádáme přednášku? :-)

                                    martcv - Profil | Ne 5.10.2014 20:30:14

                                    Libor H. - >> ahoj...tak alespoň jste neskončili někde na chvostu.....možná by se měl někdo zamyslet i u nás jak docílit lepších výsledků......(to je návrh na státního trenéra)..
                                    ..třeba jen tím že se jeden rok udělaj u nás závody dva....aby případné výtězné týmy měli dostatek času (třeba rok dopředu) na přípravu, sehnání sponzorů, tréning na závodním úseku atd......ono se toho za měsíc po tom co je u nás známý výtěz tý naší taškařice moc stihnout nedá.....proto já jsem třeba odpískal loňské Irsko a nechal jet náhradníky
                                    dobré by bylo i u nás nastavit stejná pravidla jako na Mistrovství světa a nechytat pořád ty čudly

                                      čolkař,zloch - Profil | Ne 5.10.2014 20:13:08

                                      Libor H. >> gratuluju,na tak těžké vodě při tak omezených tréninkových možnostech výbornej výsledek.Povyprávíš mi u vody,šťastnou cestu domů.

                                        Orion24 - Profil | Ne 5.10.2014 19:45:26

                                        Bachy >> výraz "prava privlač" je skutocne nadherny :-)