MS v přívlači z lodí

Mistrovství světa v přívlači z lodí se letos uskuteční na francouzském jezeře Bourget v podhůří Savojských Alp. Pro všechny, které to trochu zajímá, budou na tomto místě zveřejňovány aktuální informace a reportáže.

Na cestu se vydáváme 1. října, následovat budou dva dny tréninku a v sobotu a v neděli proběhne to hlavní.

Le lac du Bourget je největší a nejhlubší přírodní jezero ve Francii. Žije v něm více než třicet druhů ryb, nám bude bodována pouze štika nad 50 cm, candát nad 40 cm a okoun nad 25 cm.

Složení české výpravy
státní trenér: Josef Zahrádka
závodní dvojice: David Koudelka a Tomáš Koudelka
František Čáha (sumík) a Libor Hakl (Libor H.)
Autor diskuse: Libor H. - Profil , 29.9.2014 dravci - závodní sektor

NSUMÍK - Profil | Út 30.9.2014 21:11:17

Díky všem za podporu a za mačkání palců:-).

    Nmildas - Quinn - Profil | Út 30.9.2014 21:07:16

    Libor H. >> Hovno. Jeden rejnok. Lod vedle nas chytila tunaka a asi jedineho. Lodi nak nasrano a musim rict, ze je tu ryb, kolik tu jeste nebylo. Dorazili jsme na misto v 10:30 a do dvou nebYla jedina vterina, kdy by na sonaru nebyli alespon 3 tunaci. Neco neuveritelnyho.
    V 5 jsme zachranili cest jednim velkym rejnokem a jeli domu. Zitra pokracujeme. Snad. Dnes naprosto idealni podminky.
    Uz jsem z tech tunaku letos na svestku.
    Mimochodem potdravuj sumika a kurevsky vam drzim palce. Za 14 dni si pokecame, casu bude dost.

      NSUMÍK - Profil | Út 30.9.2014 21:04:36

      Jezero Lac du Bourget

        NPike - Profil | Út 30.9.2014 20:45:04

        Libor H. >> zatím nikoliv.

          NLibor H. - Profil | Út 30.9.2014 20:36:27

          Pike >> Díky! Mimochodem, co kluci dnes na moři? Máš zprávy?

            NPike - Profil | Út 30.9.2014 20:33:21

            Libor H. >> tak ať se Libore zadaří.

              NLibor H. - Profil | Út 30.9.2014 20:15:43

              Děkujeme za podporu.
              Důležité bude určitě počasí a znalost jezera. Máme na těch 44 km2 dva dny :-)
              Za pár hodin vyrážíme.

                NBigD - Profil | Út 30.9.2014 19:31:45

                Držím palce kluci! Hlavně si doma nezapomeňte nejdůležitější zbraně: proti nepřízni počasí- La slivovica a proti žaludeční nevolnosti na vlnách- La Fernet!

                  NDenny - Profil | Út 30.9.2014 17:30:33

                  Kouknul jsem a to je mistama hodne hluboka voda,tak moc drzim palce.

                    NBachy - Profil | Út 30.9.2014 17:08:20

                    Taky vám všem přeji ať se daří a spoustu krásných zážitků v takovém prostředí.
                    Byl by odkaz na oficiální stránku závodu?

                      NMr.Stick - Profil | Út 30.9.2014 17:07:36

                      Tohle bude hodně těžký ... to jezero je fakt nevyzpytatelný. Jestli bude foukat od těch kopečků, potěš. Navíc je tam tuna jezerních salmonidů.

                      Každopádně držím palce.

                        NTWIN 69 - Profil | Út 30.9.2014 17:04:51

                        Tož chlapi ať sa daří a dovezte placku.

                          NProgramátor - Profil | Út 30.9.2014 15:18:04

                          Tak tfuj, tfuj!!! :-)

                            N1568 - Profil | Út 30.9.2014 15:06:23

                            Bourget je docela těžká a divná voda!!!!Strašně záleží na počasí!Nandejte jim to:-)

                              NOrion24 - Profil | Út 30.9.2014 10:48:25

                              Libor H. - >> novy revir...nove vyzvy.....urcite to bude zaujimava skusenost

                                NDam33 - Profil | Út 30.9.2014 10:45:32

                                Kluci, přeji ať se daří...tam to moc jednoduché nebude, ale aspoň se bodují normální ryby:-)

                                  NLibor H. - Profil | Út 30.9.2014 9:50:15

                                  martcv >> Díky, budeme se snažit ... :-)

                                    Nmartcv - Profil | Po 29.9.2014 22:24:58

                                    tak držím palce kluci...koukejte udělat nějaký umístění....:-)
                                    Martin z teamu Zlatá rybka.....