MS v přívlači z lodí

Mistrovství světa v přívlači z lodí se letos uskuteční na francouzském jezeře Bourget v podhůří Savojských Alp. Pro všechny, které to trochu zajímá, budou na tomto místě zveřejňovány aktuální informace a reportáže.

Na cestu se vydáváme 1. října, následovat budou dva dny tréninku a v sobotu a v neděli proběhne to hlavní.

Le lac du Bourget je největší a nejhlubší přírodní jezero ve Francii. Žije v něm více než třicet druhů ryb, nám bude bodována pouze štika nad 50 cm, candát nad 40 cm a okoun nad 25 cm.

Složení české výpravy
státní trenér: Josef Zahrádka
závodní dvojice: David Koudelka a Tomáš Koudelka
František Čáha (sumík) a Libor Hakl (Libor H.)
Autor diskuse: Libor H. - Profil , 29.9.2014 dravci - závodní sektor

Nflekos - Profil | Ne 5.10.2014 8:45:13

unudle >> Noooo , ale je blbe , ze vic jak 16 neni zucastneno...........

    Nunudle - Profil | Ne 5.10.2014 8:36:20

    flekos >> Další teamy budou asi na druhým papíru.

      Nflekos - Profil | Ne 5.10.2014 5:51:21

      Ja kdyz vlacim na jezerech alpskeho regionu a chci stiku 7kg+ a mam moznost pouziti lode, tak hledam hejna Renken (maren) franzouzky myslim Corigone , ted na podzim byvaji 6-10m hluboko ,pri vysokem tlaku.

        Nflekos - Profil | Ne 5.10.2014 5:25:15

        Libor H. >> Noooo, ale my tam vidime , ze jen 5 tymu ze 16ti je bez bodu....

          Nflekos - Profil | Ne 5.10.2014 5:15:58

          sliver >> Co by se stalo , kdyby sis to v mozkovne premontovat na zavody, potazmo soutez v LOVU ......zkuz to, vubec to neboli :-))

            NBachy - Profil | Ne 5.10.2014 0:15:22

            sliver >> ještě jsem zapoměl napsat, že nejdřív tu rybu musí najít někde kde nevidí a až teprve potom ji přesvědčit, dostatečně vydráždit. Na takové vodě kterou neznají ten první faktor hraje velkou roli.

              Nsliver - Profil | Ne 5.10.2014 0:11:01

              Bachy >> podívej bachy, já jsem napsal dennymu, že až tak nesdílím jeho názor, že v tomto případě jde o lov. Je to MS, takže oni soutěží, jsou to závodníci.
              Takže mě tady laskavě přestaň školit o krásách a tajích přívlače. Mohl jsem ti to napsat úplně jinak, tak už radši mlč, nebo aspoň radši nepiš mi.

                NBachy - Profil | So 4.10.2014 23:55:05

                sliver >> vidíš, jako na sportovní nářadí jsem se na to ještě nepodíval. :-))
                Ale na rozdíl od výkonu na nářadí rybu musíš přesvědčit, aby udělala co chceš. Někdy je to lehké a někdy ne, někdy to trvá dýl. Proto je ta přívlač tak pěkná.

                  Nsliver - Profil | So 4.10.2014 23:36:27

                  Bachy >> ehmm, díky za vysvětlení. A není to teda úchylárna, používat jako sportovní nářadí tvory, co mají mozek a nedaly k tomu souhlas ?

                    NBachy - Profil | So 4.10.2014 23:33:24

                    sliver >> závodníci si říkat můžou, ale ryby tam někde pod vodou nejsou koule na kulečníkovém stole, jsou to ryby a mají svůj mozek, záleží jen na nich.

                      Nsliver - Profil | So 4.10.2014 23:26:30

                      Denny >> no to si teda nejsem tak jistý. Proč se to jmenuje Mistrovství světa ? Podle všeho to jsou závodníci. Takže z hrušky dolů.

                        NDenny - Profil | So 4.10.2014 23:09:51

                        Libor H. >> Jak pises,nevyslo to.To je zkratka rybarina a pri ni clovek potrebuje I trosku toho stesticka,tak doufam,ze zitra bude lip a nachytate.

                          NDenny - Profil | So 4.10.2014 23:06:35

                          oborc >> Hamba v rybarine pri lovu,kdyz se clovek snazi a presto neulovi co by chtel? Tohle je lov a ne sportovni utkani.

                            NLibor H. - Profil | So 4.10.2014 22:15:29

                            Nevyslo to. Meli jsme asi 7 ryb, ale nejvetsi 47. Mira byla nastavena od 50 cm. A temer poslovina posadek (14) nemela bodovanou rybu. Resi se zmena pravidel, ale uz se nic nezmeni.
                            Zitra to zkusime zase.

                              NBachy - Profil | So 4.10.2014 21:02:27

                              Libor H. >> chlapi přeju vám trochu víc štěstí, času je pořád dost.

                                Nčolkař,zloch - Profil | So 4.10.2014 20:26:44

                                oborc >> zkus to jinde

                                  Noborc - Profil | So 4.10.2014 20:17:17

                                  Bosanac >> ľudia ktorí dokážu priznať chybu sú u mňa viac ako tí ktorí sa na niečo vyhovárajú, skromnosť sa cení viac ako tvoje žvásty.... :-P

                                    NBosanac - Profil | So 4.10.2014 20:12:24

                                    oborc >> Odjebi .

                                    Nebo cesky jdi do ...

                                      Noborc - Profil | So 4.10.2014 20:09:37

                                      čolkař,zloch >> optimizmus sa cení, ale v skutočnosti to nie je výkon, ale hanba....