MS v přívlači z lodí

Mistrovství světa v přívlači z lodí se letos uskuteční na francouzském jezeře Bourget v podhůří Savojských Alp. Pro všechny, které to trochu zajímá, budou na tomto místě zveřejňovány aktuální informace a reportáže.

Na cestu se vydáváme 1. října, následovat budou dva dny tréninku a v sobotu a v neděli proběhne to hlavní.

Le lac du Bourget je největší a nejhlubší přírodní jezero ve Francii. Žije v něm více než třicet druhů ryb, nám bude bodována pouze štika nad 50 cm, candát nad 40 cm a okoun nad 25 cm.

Složení české výpravy
státní trenér: Josef Zahrádka
závodní dvojice: David Koudelka a Tomáš Koudelka
František Čáha (sumík) a Libor Hakl (Libor H.)
Autor diskuse: Libor H. - Profil , 29.9.2014 dravci - závodní sektor

Nčolkař,zloch - Profil | So 4.10.2014 18:53:35

Libor H. >> nevadí,zítra je taky den,dáte 2velké ryby a jste na bedně

    NLibor H. - Profil | So 4.10.2014 17:45:15

    Dnešek nevyšel. Obě posádky pouze malé ryby. Jsme zklamaní (a nejsme z týmů sami). Výsledky sem později hodíme. Zdá se, že znalost jezera využili domácí Francouzi.

      NBachy - Profil | So 4.10.2014 17:08:28

      na MS v přívlači ...

        NBachy - Profil | So 4.10.2014 14:39:49

        fotka 174 ze 197 dole

          NMartin M. - Profil | So 4.10.2014 13:58:46

          Na ofic. strankach jsou v aktualitach desitky fotek z poslednich dnu (zde dole)
          http://www.gn-carla.fr/l-equipe-de-france/championn​at-du-monde-bateau/

            NDenny - Profil | So 4.10.2014 13:53:50

            BigD >> Trolling v devadesati :-)))

              NBigD - Profil | So 4.10.2014 6:48:50

              Bachy >> To ne, ale když ti zabere fous na trolling v rychlosti přes devadesát, tak tu brzdu prostě nestihneš povolit... :o)

                NBachy - Profil | So 4.10.2014 0:38:18

                Libor H. >> kurňa jak může elita zlomit dva pruty za den na lodi, to si je tam dáváte pod nohy? :-)

                  NMISO* - Profil | Pá 3.10.2014 17:40:37

                  Libor H. >> dik za info

                    NLibor H. - Profil | Pá 3.10.2014 17:40:34

                    Jo, a dneska, jenom na nasi lodi jsme zlomili dva pruty :-)

                      NLibor H. - Profil | Pá 3.10.2014 17:39:45

                      MISO* >> Nekdo si privezl, ale jen velmi malo tymu. Jinak se pronajimaji od poradatelu. Vesmes "bassove" lode.

                        NMISO* - Profil | Pá 3.10.2014 17:37:57

                        sory za mozno hlupu otazku, nevidim do toho - tie lode su vase, ci sa prenajimaju na mieste?

                          NLibor H. - Profil | Pá 3.10.2014 17:34:26

                          ...

                            NLibor H. - Profil | Pá 3.10.2014 17:32:41

                            ....

                              NLibor H. - Profil | Pá 3.10.2014 17:30:36

                              ...

                                NLibor H. - Profil | Pá 3.10.2014 17:27:28

                                ....

                                  NLibor H. - Profil | Pá 3.10.2014 17:24:26

                                  ...

                                    NLibor H. - Profil | Pá 3.10.2014 17:21:57

                                    Omlouvám se, že nestíhám reagovat na jednotlivé zápisy. Času moc není.

                                    Pořád jsme na to úplně nepřišli, byl hodně slunečný den a chytit měřitelnou rybu bylo umění. Spíš jsme si vyzkoušeli, kde jsou jen ty menší :-) ale díky naší druhé lodi víme na jakou oblast se soustředit.
                                    Lodě jsou opravdu silný. Kluci dneska svištěli 94 km/h a už měli docela strach :-)

                                      Nmartcv - Profil | Pá 3.10.2014 9:42:49

                                      Maaatesss >> to jsou rakety co?....:-)

                                        NMaaatesss - Profil | Pá 3.10.2014 8:28:15

                                        Parádní lodě....držím palce. Pozdravujte Koudelky a Zahradu. Když to vidím tak musím na ryby :o)