MS v přívlači z lodí

Mistrovství světa v přívlači z lodí se letos uskuteční na francouzském jezeře Bourget v podhůří Savojských Alp. Pro všechny, které to trochu zajímá, budou na tomto místě zveřejňovány aktuální informace a reportáže.

Na cestu se vydáváme 1. října, následovat budou dva dny tréninku a v sobotu a v neděli proběhne to hlavní.

Le lac du Bourget je největší a nejhlubší přírodní jezero ve Francii. Žije v něm více než třicet druhů ryb, nám bude bodována pouze štika nad 50 cm, candát nad 40 cm a okoun nad 25 cm.

Složení české výpravy
státní trenér: Josef Zahrádka
závodní dvojice: David Koudelka a Tomáš Koudelka
František Čáha (sumík) a Libor Hakl (Libor H.)
Autor diskuse: Libor H. - Profil , 29.9.2014 dravci - závodní sektor

NMoravák - Profil | Pá 3.10.2014 7:54:37

Sumíku, Libuno, vy opičáci, ať to pěkně votaháte, nemá cenu psát, že do vás vkládám veškeré naděje, to víte, ale i přesto vám pomůžu, budu držet palce a doufat, že to bude stačit.

    NMB - Profil | Pá 3.10.2014 7:17:52

    SUMÍK >> od doby co jsem si nechal poradit ...cca5-6let zpět ....nepoužívám menší lanko než 35cm.....spíš delší

    K čemu je lepší to krátké?

    Dík za info a držím palce ať berou

      Nčolkař,zloch - Profil | Pá 3.10.2014 7:15:57

      SUMÍK >> tak to je smůla,ale snad sis ji vybral tréninku a v závodě se vám už vyhne,twistry máte pořádný.

        NSUMÍK - Profil | Čt 2.10.2014 23:44:44

        Pro upřesnění mě ukousla 20 cm twister s 20 lankem

          Nčolkař,zloch - Profil | Čt 2.10.2014 21:56:06

          Libor H. >> nějak mi to nedocvaklo,mohl jsem tě vybavit dráty a pár kousky nástrah z mého obludária,ale věřím,že si poradíte.Bude to asi o dostjiné,než lov příbřežních dravců u nás na mikromrdky.Smějí se používat nějaké systémy na hlubinnou vláčku,vertikálu,big dropshot,nebo jen klasika?

            NPedro1 - Profil | Čt 2.10.2014 20:46:55

            Libor H. >> Diky za info,přišlo mi to divný.

            Ať se daří a nachytate poradny ryby v co nejlepším množství.

              NLibor H. - Profil | Čt 2.10.2014 20:45:10

              Pedro1 >> Mne to jedna ukousla na zacatku na okounoven miste (lanko jsem nemel). Sumikovi to kousla obluda s kratsim lankem. Nastavil ho na dvojnasobek a lanka uz mame trvale.

                NPedro1 - Profil | Čt 2.10.2014 20:26:57

                Libor H. >> Možná hloupý dotaz,ale nějak tomu nerozumím.Boduje se okoun,candát a štika.Chytate na velký gumy.Jedna velká ryba může rozhodnout.
                A presto chytate bez jakéhokoliv navazce který by štika neprekousla?
                Je pro to nějaký důvod?Ptám se,protože mě to fakt zajímá.

                Diky.

                  NLibor H. - Profil | Čt 2.10.2014 20:17:11

                  Bachy >> Nejvetsi hloubka 145 m. Ryby nejvic berou na 6 - 15 m, a vubec nefunguji woblery a trpytky. Je to o velkych gumach na uvedenych hloubkach. Nic lehkyho.

                    NSUMÍK - Profil | Čt 2.10.2014 19:21:52

                    Výprava České republiky

                      Nmildas - Quinn - Profil | Čt 2.10.2014 19:07:27

                      Libor H. >> my dnes 35 lignji :-)

                        NBachy - Profil | Čt 2.10.2014 18:37:13

                        Libor H. >> no jo, frajeřinky, ale že by běžnému českému daňovému poplatníkovi přiblížili okolnosti lovu, to ne. :-)) Má to nějaké dno ta velká louže? :-)

                          Nmartcv - Profil | Čt 2.10.2014 18:13:30

                          Libor H. >> tak pak těch 1000 éček za loď konečně dává smysl....za pronájem pouťové atrakce na čtyři dny to zas není tolik....:-)

                            NLucPav - Profil | Čt 2.10.2014 18:11:02

                            Držím oboum týmům palce....ať zachytáte....

                              NShu-lin - Profil | Čt 2.10.2014 17:54:18

                              Libor H. >> 70km/h je na troling akorát.:-)

                                NLibor H. - Profil | Čt 2.10.2014 17:23:27

                                ...

                                  NLibor H. - Profil | Čt 2.10.2014 17:20:23

                                  ...

                                    NLibor H. - Profil | Čt 2.10.2014 17:18:16

                                    .

                                      NWright - Profil | Čt 2.10.2014 17:17:14

                                      Libor H. >> těžko na cvičišti lehko na bojišti...to dáte!

                                        NLibor H. - Profil | Čt 2.10.2014 17:16:06

                                        .