Rybářské kajaky Hobie

Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil

Nsliver - Profil | Čt 27.9.2018 16:25:43

Pche, půlhodinové video o šlapadle z půjčovny 😎

    NBodkacik - Profil | Čt 27.9.2018 15:52:06

    HonzaV >> malo sme to stastie vidiet ho uz nazivo. Je to paráda.

      NHonzaV - Profil | Čt 27.9.2018 14:26:35

      Detailní srovnání nového outbacku s předchozí verzí...

      https://www.youtube.com/watch?v=RIZzfxFuRV0

        NTomayo - Profil | Čt 6.9.2018 0:27:42

        HonzaV >> objednáno? :)

          Npoldeci - Profil | St 5.9.2018 17:49:20

          diky chlapi

            NHonzaV - Profil | St 5.9.2018 13:53:14

            Dobrý video o Hobie Evolve Torqeedo - recenze, demo, srovnání obou způsobů instalace, alternativy.....

            https://www.youtube.com/watch?v=ZZIjgZYnP6Q

              Nsliver - Profil | St 5.9.2018 13:51:19

              poldeci >> http://www.hobbo.net/index.html/kajaki%20drewniane%​20sklejka

              prý jsou na facebooku, na ty stránky serou.

                Nsliver - Profil | St 5.9.2018 10:54:34

                poldeci >> bouřka mi odpálila pevný internet, až půjde, pošlu odkaz. Mají hodně modelů, i lehoučký ten eskymácký. Ten není z překližky, ale je to kostra potažená tkaninou, která se natře a vytvrdí nějakým epoxidovym nátěrem. Ty kajaky vyjdou docela levně, podle toho,jestli si objednáš kompletní stavebnici včetně laku a lepidla, tak to vychází něco přes 10 000 Kč.

                  Npoldeci - Profil | St 5.9.2018 10:41:27

                  sliver >> kolko stoji taka sranda?

                    Nsliver - Profil | St 5.9.2018 8:11:41

                    poldeci >> jde to i bez vybavení a za zimu ho máš. Existuje polská firma,kde koupíš buď jenom plány a lodní mořskou překližku nebo přímo výřezy, které jen slozis a slepis.

                      Npoldeci - Profil | Út 4.9.2018 23:41:32

                      vicx >> tak ako pises,bez vybavenia to nejde ale fandim ludom co sa do niecoho takeho pustia

                        Nvicx - Profil | Út 4.9.2018 23:37:11

                        poldeci >> nestáva a ani nebudem. Kedysi som chcel drevenú kanoe. Mam aj veľmi dobrú knihu s komplet návodmi a typmi. Ponúkali mi aj dielňu, ale potom som sa presťahoval opäť do mesta. Kvôli cene sa to neoplatí ak nemáš už nástroje. Je to skôr relax na zimu a pre dobrý pocit. Ja by som radšej za makal v práci a kúpil karbón.

                          NTomayo - Profil | Út 4.9.2018 20:48:28

                          vicx >> tohle (něco podobného) mam v planu poridit uz druhy nebo treti rok...... no a jeste minimalne rok to bude muset pockat abych to mel kde v klidu delat. Snad na tom ani nechci jezdit, ale chci si to zkusit a moc se mi to libí.

                            Npoldeci - Profil | Út 4.9.2018 20:05:12

                            vicx >> servus,uz si niekedy nieco staval?,moja skusenost je ta,ze to nikdy nestoji par drobnych ale vzdy to je nakoniec drahsie ako original

                              Nvicx - Profil | Út 4.9.2018 19:47:11

                              Keď sme sa tu minule rozplývali o surfski a cenách, kuknite sem. Plány na stavbu za pár drobných.

                              https://www.thomassondesign.com/en/catalog/my-kayak​s/spindrift-2#photos

                                Nvicx - Profil | Út 4.9.2018 19:35:14

                                Tomayo >> obrátené spice, trimarany a ponorky sú vždy za príplatok :D

                                  NTomayo - Profil | Út 4.9.2018 13:01:50

                                  vicx >> ta cena už ale moc ne :)

                                    Nvicx - Profil | So 1.9.2018 0:12:13

                                    pepa-č >> tá obrátená špica na novom Ai na rezanie vĺn je sexy.