Rybářské kajaky Hobie

Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil

NTomayo - Profil | Pá 31.8.2018 12:38:21

pepa-č >> já mám na obou 100kg

    NTomayo - Profil | Pá 31.8.2018 12:37:05

    HonzaV >> jen 80 i po dálnici? U nás se smí 130

      NTomayo - Profil | Pá 31.8.2018 12:36:27

      mascha >> hele já to hledal a nenasel jsem o tom ani čárku. ....máš to někde černé na bílém? Podle mě je to nesmysl z mnoha důvodů.

        Npoldeci - Profil | Pá 31.8.2018 12:25:22

        HonzaV >> tak si ich nechas poslat dhl a letis lietadlom,moznosti je hafo

          NHonzaV - Profil | Pá 31.8.2018 12:22:20

          poldeci >> no někomu se to může zdát neúnosně pomalu když místo 130 jedeš jenom 80

            Npoldeci - Profil | Pá 31.8.2018 12:20:46

            HonzaV >> a?

              NHonzaV - Profil | Pá 31.8.2018 12:16:25

              poldeci >> jenže vytuněný vozík má pro cestování přes půl Evropy jednu zásadní nevýhodu - přes celý Německo smíš maximálně 80km/h

                NBodkacik - Profil | Pá 31.8.2018 11:58:42

                poldeci >> ano a potom vidis tych praktiov lietat s privesnymi vozikmi 130- 150 km za hod po cestach...

                  Npoldeci - Profil | Pá 31.8.2018 11:56:21

                  pepa-č >> pride mi to najnepraktickejsie riesenie ,aj najnespolahlivejsie....plati aj pre kajaky

                    Nvicx - Profil | Pá 31.8.2018 11:54:58

                    poldeci >> asi mas iba strach pre nedostatok skusenosti. alebo naopak, strach kvoli zlej skusenosti. :))))

                    kajaky normalne viazem o nosice, takze ide o nosnost nosica. ked mam velku vahu, tak viazem aj popod strechu, cez vnutro. a to by ti muselo utrhnut celu strechu, co je totalny nonsens. nosnost 4cm popruhov je tusim cez 200-300kg, takze bez sance utrhnut kajakom.

                    jediny problem mozu byt policajti.

                      Npepa-č - Profil | Pá 31.8.2018 11:48:25

                      poldeci >> proč?

                        Nmascha - Profil | Pá 31.8.2018 11:44:57

                        koubic >> v německu je myslim 80 kg na osobák a je jim jedno, že máš v techničáku sto.

                          Npoldeci - Profil | Pá 31.8.2018 11:44:00

                          vicx >> pisem vseobecne,ani bicykle by som na
                          strechu nedal

                            Npepa-č - Profil | Pá 31.8.2018 11:31:40

                            koubic >> nejde o příčníky. jde o nosnost střechy auta. hodně aut má psáno 50kg, některá 70kg (moje).

                              Nkoubic - Profil | Pá 31.8.2018 11:27:10

                              poldeci >> pokud máš nosnost příčníků 100kg a tři kajaky po 25kg, tak máš ještě slušnou rezervu. navíc dnes na to jsou speciální držáky, který vydrží hodně.

                                Nvicx - Profil | Pá 31.8.2018 11:21:28

                                poldeci >> bratislava-cunovo je max 30km. cez pol europy som isiel iba s AI

                                  Npoldeci - Profil | Pá 31.8.2018 11:13:27

                                  pepa-č >> ja ak by som mal vozit tri kajaky tak nad strechou auta ani neuvazujem a dam si spravit nejaky vytuneny vozik,nechapem ako takto niekto moze jazdit cez pol europy

                                    Nmascha - Profil | Pá 31.8.2018 10:46:13

                                    vicx >> zatim se nestalo nic, takže statisticky vzato je to ucho džbánu prakticky utržený... Těch scénářů je moc. A ani nemusej souviset s přetíženou střechou, ale víš jak maj pojišťovny tendenci se lapnout každýho stébélka, jen aby nemuseli vyplatit korunu? No a z nemecka je echo, že se na kontroly přetížení místní poldíci v poslední době zaměřujou. Nevyplatí se dráždit hada, ty eura je lepší utratit za něco příjemnějšího.

                                      Nvicx - Profil | Pá 31.8.2018 10:32:03

                                      mascha >> to máte pravdu, asi som mal do teraz iba šťastie. Ale nie zo srandy to priväzujem dvojmo, nezávisle od seba. Komu sa čo stalo? Roky som to tu nesledoval...

                                        Npepa-č - Profil | Pá 31.8.2018 10:29:18

                                        mascha >> jo jo, a až se na tom "odporně zbohatne" (Horác Badman polocopyright), tak si vzpomeneme, že já to říkal na mrku už dávno! :-))