Rybářské kajaky Hobie

Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil

mascha - Profil | Pá 31.8.2018 10:25:13

Orion24 >> varianta "když jsme dva, tak proč ne rovnou člun" je pro mne nehratelná, na to jsem moc velkej individualista :-D

Souhlasím s tím, že je to díra na trhu a moc bych se divil, kdyby ji do deseti let někdo neobsadil.

    Orion24 - Profil | Pá 31.8.2018 10:18:39

    mascha >> presne o to ide...ak sme dvaja(v dvojici sa tiahne lepe..:-)..tak 50kg...uz mas slusny cln...a dost pohodilia tiez...uvazovanie a dovody môžu byt rozne....
    preto roky nemenim kajku....lebo chcem manevrovatelnost(smerom k vode).."pohodlie"....ale ne ze mi dakto povie ze som lenivy....keby osm bol lenivy...mam slapak :-)
    svet je proste farebny...Niekto chce Outbacka...niekto Revo....niekto PA...a to je dobre

    pre mna by Outback v karbonu bol pecka....a mohol by byt aj dlhsi :-P

      pepa-č - Profil | Pá 31.8.2018 10:14:26

      vicx >> to jo, ale pojišťovna a policajti si tě podají, že se budeš divit, pokud by se stalo něco špatně.

      edit: druhej :)
      edit 2: třetí! :-)

        HonzaV - Profil | Pá 31.8.2018 10:08:57

        mascha >> jj, a hlavně pojišťovna..... ale už se to tu řešilo a znova bych se do toho nepouštěl, víš jak to dopadlo :-)

          mascha - Profil | Pá 31.8.2018 10:02:37

          vicx >> držet to bude, ale policajti tě při kontrole nebo při průseru rozetřou jak máslo.

            vicx - Profil | Pá 31.8.2018 9:55:14

            pepa-č >> mal som na streche 3 kajaky a držalo to. 2 moje Hobie a jeden seakajak.

              pepa-č - Profil | Pá 31.8.2018 9:52:28

              Nízká hmotnost umožní (by umožnila) to, ze na střechu auta ( nosnost 70kg) dam 3kajaky.
              Takhle tam 3 nedáš. (A musíš si koupit přívěs nebo Range Rover - obojí je pruda)
              Psal jsem to níže. Myslím, ze trh by si to našlo a stealth a jiné co tu proběhly ukazuji, ze to nemusí být řádově dražší.

                mascha - Profil | Pá 31.8.2018 9:47:23

                No nevim, ale musim se připojit ke směru, kterej tu zmiňuje Orion. Vim o dvou lidech, co prodali Bigrig a přešli na Cudu a Coosu, protože je ten rozdíl "pár" kilo prostě otravoval tak, že to zastiňovalo ostatní výhody velkýho pontonu. Ale vím, že Honzův Outback je opravdu manipulovatelnej v jednom člověku celkem pohodlne. Kdybych měl vybírat mezi Oubackem a Proanglerem, tak práve z tohohle důvodu bych do PA nikdy nešel. Taky se s nim dá hejbat v jednom člověku, ale je to opruz.

                  Orion24 - Profil | Čt 30.8.2018 22:41:30

                  Bodkacik >> mam malo casu...nenudim sa...:-)

                    Tomayo - Profil | Čt 30.8.2018 22:21:39

                    Orion24 >> to spíš nemáš hnědý trenky ještě než si to zkusil ;) o zvedání kayaku nad hlavu se ani nesnažím protože to jde v pohodě jinak. A kolečka jsou hodně super ... divil by si se co se s ním a dá překonat. Máš zbytečně obavy to ti garantuji

                      Bodkacik - Profil | Čt 30.8.2018 22:09:32

                      Orion24 >> sam si krovinorez😂ako pise silver, nemusis chytat hned na mieste kde ho das na vodu. Doslapes tam.

                        vicx - Profil | Čt 30.8.2018 21:31:35

                        Ahven >> ten stealth je prekrasny. super. presne ako povedal sliver. ked padlovaci, tak tento. a mas to hned aj na sport. perfektny! ani som nevedel, ze taka znacke existuje.

                          Orion24 - Profil | Čt 30.8.2018 21:21:49

                          Bodkacik >> krovinorez?...:-)

                            sliver - Profil | Čt 30.8.2018 21:20:31

                            Orion24 >> jo může být. Ale když není přístup tak pár kiláků dojedes. Na to ten kajak přece je.

                              Bodkacik - Profil | Čt 30.8.2018 21:17:18

                              Orion24 >> ty vole, keby si videl kde som sa ja uz s koleckami dotrepal.... Taka voda u nas neexistuje, kde by si sa s kajakom nedostal.

                                Orion24 - Profil | Čt 30.8.2018 20:58:48

                                sliver >> chodim rozne vody....ne vsade je dobry pristup..ne vsade sa daju kolecka....prekonat prevysenie....hovorim...mne to hra rolu...netvrdim ze kazdemu

                                  Bodkacik - Profil | Čt 30.8.2018 20:49:02

                                  HonzaV >> ja ho teda nezdvihnem, ale na strechu ho dam ako nic.

                                    HonzaV - Profil | Čt 30.8.2018 20:34:09

                                    Orion24 >> hele ten outback tolik nema, na strechu davas jenom holy kajak, bez mirage pohonu... a nad hlavou s nim manipuluju bezne, nevim proc bych klamal... Jo jasny , nerikam ze je to pericko ale ani nic co by normalni chlap nezvladnul, nemusi to bejt ani zadnej Arnold :-)

                                      sliver - Profil | Čt 30.8.2018 20:29:05

                                      Orion24 >> divná výmluva. Existuje tolik druhů jednoduchých přípravků, jak dostat lehce těžký velký kajak na střechu, že ti to moc nemůžu věřit.

                                        Orion24 - Profil | Čt 30.8.2018 20:21:42

                                        Tomayo >> pre mna je manipulovatelnost a hmotnost klucova....k podstate prave preto nemam dodnes slapak....a ak tu niekto len tak dviha 45-50kg na strechu...tak klame...napachti sa s tym dost

                                        ja by som to v carbone uvital...