Rybářské kajaky Hobie

Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil

NAhven - Profil | Čt 30.8.2018 18:31:10

sliver >> Ten nejdelší (5,7m) vyjde na 70k +- podle eu dealeru, takže je zase na co šetřit, až se mi bude kraken zdát pomalý a malý. A to je pouze otázka času:)))

Tady shop s cenama z Francie

https://www.kayakarmor.fr/kayak-pagaies-stealth.htm​

    NGeorgino - Profil | Čt 30.8.2018 18:13:27

    eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 30.8.2018 18:10:01 >> však jasny, dělám si prdel, přeřekne se každej, všichni jsme lidi, to je jasné ne

      Nsliver - Profil | Čt 30.8.2018 18:12:39

      Georgino >> sem netušil že si škodolibý 👿
      Hledal sem krásnou štíhlou veslovaci jolu že ji tu dám,tak mi to zůstalo na prstech. Stejně ji v telefonu nenajdu.

        Npepa-č - Profil | Čt 30.8.2018 18:12:07

        tohle je skoro "veslovací seakajak"

          Npetrikveprik - Profil | Čt 30.8.2018 18:10:01

          Georgino >> ale ale..:-) kdo se někdy nepřeřekl ať hodí šutrem. Navíc to už vypadá skoro jak veslice :-)

            NGeorgino - Profil | Čt 30.8.2018 18:03:31

            eskymak Mrakomor >> veslovaci kajak, to chtělo screen, škoda :-)

              Npetrikveprik - Profil | Čt 30.8.2018 17:57:34

              sliver >> :-)))

                Nsliver - Profil | Čt 30.8.2018 17:56:18

                Jdu se vyliskat ploutvema z kajaka.

                  Nsliver - Profil | Čt 30.8.2018 17:54:56

                  eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 30.8.2018 17:54:26 >> kurva pozdě

                    Npetrikveprik - Profil | Čt 30.8.2018 17:54:26

                    sliver >> padlovaci!! ;-)

                      Nsliver - Profil | Čt 30.8.2018 17:52:55

                      pepa-č >> to není tak hrozné. Za mně, když padlovaci, tak něco takového.

                        Npepa-č - Profil | Čt 30.8.2018 17:49:11

                        sliver >> £ 1730 (liber)

                          Nsliver - Profil | Čt 30.8.2018 17:47:15

                          Ahven >> ten je krásný. Čumím na to z telefonu, nevidím cenu.

                            NAhven - Profil | Čt 30.8.2018 17:12:05

                            Já už letos kajak měnil, takže mám smolíka, ale teď se mi hodně líbí toto:

                            http://www.stealthkayakseurope.com/stealth-fishing-​kayak-pro-fisha-575-available-in-the-uk/

                            Tak třeba pro někoho, kdo je ještě nezná..

                              NTomayo - Profil | Čt 30.8.2018 16:48:09

                              pepa-č >> no ja znam jen jednoho kdo ma karbonovy kolo....vetsinou je to hlinik. To neni zrovna kde kdo a zase je to o cene

                                Npepa-č - Profil | Čt 30.8.2018 16:19:10

                                Tomayo >> neplavu v ničem.
                                o karbonu je to teoretická uvaha, něco o čem si myslím, že má potenciál a je v tom obchodní a průmyslová příležitost, vidím to jako díru na trhu.
                                nehodlám ji ani zaplňovat, ani čekat až to udělá někdo jiný.
                                když začínaly karbonová kola, tak to měly profíci na Tour De France (a ne všichni) a nikdo jiný, dneska má karbonové kolo kdekdo. stejný případ by to bylo tady.

                                  NTomayo - Profil | Čt 30.8.2018 16:13:26

                                  Tomayo >> no dost mozna i z tisice

                                    NTomayo - Profil | Čt 30.8.2018 16:10:49

                                    pepa-č >> koukám že ty v tom hodně plaveš :) jak v tom co chceš tak v tom na co to chceš. Jedním kajakem to nevyřešíš, to je prostě daný.

                                    Hmotnost bych neřešil, tech max 5minut nez to das na vodu a pet nez to hodis na strechu je to posledni co me zajima. To na vode budes cely den.

                                    Maš predstavu kolik by pak stal treba Outback v karbonu? 2x tolik? 3x tolik? Už ted je ta jeho cena pro 99lidi ze 100 UP

                                      NHonzaV - Profil | Čt 30.8.2018 16:00:43

                                      pepa-č >> do toho nevidim, třeba máš pravdu, ale otázka je kolik by to potom stálo.... už teď to neni zrovna levný.... :-/

                                        Nvicx - Profil | Čt 30.8.2018 15:56:48

                                        pepa-č >> Nenašlo. - 20kg by sa odrazilo iba na rýchlosti a manipulácii. Pre bežného rybára je rýchlosť nepodstatná. Zato stabilita a odolnosť sú hľadané kvality. Veď sa pozri aj tu v odpovediach.

                                        Klasický seakajak v Kevlar verzii ma odolnosť, rýchlosť, nízky profil aj dosť stability na ryby. Ak si minimalista ako ja, teda 1 prút, 2-3 krabičky, tak to stačí. A aj tak som si ho nekúpil. Zo strachu.