- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářské kajaky Hobie
Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil
Dále moderuje: Hobik Profil
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
64x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Npoldeci - Profil | Út 28.8.2018 22:32:35
pepa-č >> ok,dik ,na velkej fotke je aj berounka a otava,ze som si to nevsimol,,,
,este raz diky
,este raz diky
Njiris - Profil | Út 28.8.2018 22:31:20
pepa-č >> outback nebo ten nejvetsi Hobie. Stání je pro mě velká výhoda.
NHonzaV - Profil | Út 28.8.2018 22:29:14
mascha >> pcha , to jsem zrovna dneska uz byl omrknout samozrejme :-)
Nmascha - Profil | Út 28.8.2018 22:17:56
koubic >> nemas pravdu, v mnoha ohledech. Kajak s moznosti si stoupnout, ma radu vyhod, mysli si o tom co chces. Jen mne udivuje, ze jsi ochotny ze sebe delat internetoveho mudrce hodnoticiho neco, s cim nemas zadnou zkusenost.
Mimochodem, Kuba ted stal na kajaku i v Norsku. V Karlskrone i na Rujane je to i pres vitr bezna vec. Pri sjizdeni Otavy, Berounky atd. si stoupame pro rozhled i chytani s mouchou kazdou chvili.
Mimochodem, Kuba ted stal na kajaku i v Norsku. V Karlskrone i na Rujane je to i pres vitr bezna vec. Pri sjizdeni Otavy, Berounky atd. si stoupame pro rozhled i chytani s mouchou kazdou chvili.
NHonzaV - Profil | Út 28.8.2018 21:45:29
Bodkacik >> ve vlnach by se rozdil mezi Revo a outbackem projevil vic i v te rychlosti - tam byla asi nejvetsi slabina outbacku, kterou zda se v nove verzi odstranili.... Tusim jsem tu uz drive psal ze by pro me byl ideal nejaky prodlouzeny outback, no a ted se mi to splnilo, asi mi nezbyde nic jineho nez ho koupit :-)
Nkoubic - Profil | Út 28.8.2018 21:31:33
mascha >> z tvyho zapisu vidim vyhodu jen na jedne vode...a to jsou jezera ve Svedsku. U nas, v Norsku, ve Svedsku na brakickych vodach, kde proste vsude fouka, to nevyuzijes. Takze tech vyhod tolika neni, ne? To je jako bych napsal, ze auto s hybridnim motorem je oproti klasice obrovska vyhoda. Coz ve skutecnosti neni ;-)
Npepa-č - Profil | Út 28.8.2018 21:31:32
eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 28.8.2018 21:30:02 >> dík. taky jsme měli povedenou anketu:
kajak?
a) mám
b) budu mít
:-)))
kajak?
a) mám
b) budu mít
:-)))
Npetrikveprik - Profil | Út 28.8.2018 21:30:02
pepa-č >> :-) no a pak bylo pár dalších co nic neměli a o tom kajaku jenom snili a slintali (když na to poprvé narazili) a hltavě četli všechny ty "začátečnické" zkušnosti nasbírané 7let zpět. Tolik změn a dynamiky v tom zas není, nebuď zas tak skromný :-) Tímto bych chtěl v podstatě poděkovat té staré gardě za to pionýrství a sdílení info. (ty, vicx - jsem rád, že ho tu zas vidím..., sliver, koubic.....) pokud jsem na někoho zapomněl, tak sorry. Ta kajakofishingová diskuze je tady asi jedinná kterou jsem pročetl komplet..
NBodkacik - Profil | Út 28.8.2018 21:25:08
vicx >> tak napriklad nedavno som rozvazal sumcove bojky aj s poriadnym zavazim a na reve by som to asi nedal. Zase na zavodoch kde by som vsetkym ufrcal na fleky by som revo ocenil😀. Nie nadarmo je outback najviac oblubeny rybarsky kajak od hobie. Keby bolo na to, mal by som aj revo aj outback.
Nvicx - Profil | Út 28.8.2018 21:15:42
Bodkacik >> Revo a Outback je pre mňa najväčší rozdiel v špici a možnosti stáť. Revo je vo vlnách tiché, Outback nie. Ale práve toto písali, že v novom odstránili. Ešte ho aj natiahli, takže ten novy Outback je fakt lákavý. Na ryby to bude fajn.
Npepa-č - Profil | Út 28.8.2018 21:13:51
Georgino >> já měl sice kajak v době, kdy ho měl sliver a pak asi dalších 5-10lidí v republice, ale pak jsem ho prodal a ted dlouho nemám nic. já jsem začátečník. bo to co jsem věděl a znal před těmi lety už dávno není pravda a každej, co začal třeba dávno po mě, je dneska mnohem a mnohem dál, bo já 6nebo7 let stál mimo.
a na první kajak jsem nedělal žádné výběrko, našel jsem inzerát, chlap si dovezl kajak z ameriky, kde pracoval, nikdy z něj ryby nechytal, když mi ho dával, tak se děsně divil, že z toho chci chytat ryby. já koupil to co bylo a bylo. tehdy se skoro nic nedováželo. trh v podstatě neexistoval. co jsem našel byla náhoda, že to bylo dobré, to bylo štěstí
a na první kajak jsem nedělal žádné výběrko, našel jsem inzerát, chlap si dovezl kajak z ameriky, kde pracoval, nikdy z něj ryby nechytal, když mi ho dával, tak se děsně divil, že z toho chci chytat ryby. já koupil to co bylo a bylo. tehdy se skoro nic nedováželo. trh v podstatě neexistoval. co jsem našel byla náhoda, že to bylo dobré, to bylo štěstí
Čtenáři této diskuse také sledují
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NBurza na přívlačové nástrahy33410
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVýroba woblerů31008
NFotky ryb pouze na přívlač107187
NVláčenie z člnu27208
NRare woblery - Rapala14053
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NÚhoří sezona 201210514
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...
















