Rybářské kajaky Hobie

Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil

Njiris - Profil | Út 28.8.2018 22:35:38

poldeci >> Berounka.

    Npoldeci - Profil | Út 28.8.2018 22:32:35

    pepa-č >> ok,dik ,na velkej fotke je aj berounka a otava,ze som si to nevsimol,,,
    ,este raz diky

      Njiris - Profil | Út 28.8.2018 22:31:20

      pepa-č >> outback nebo ten nejvetsi Hobie. Stání je pro mě velká výhoda.

        NHonzaV - Profil | Út 28.8.2018 22:29:14

        mascha >> pcha , to jsem zrovna dneska uz byl omrknout samozrejme :-)

          NBodkacik - Profil | Út 28.8.2018 22:25:56

          Orion24 >> lebo ty si sedel vo vsetkych😀

            Npepa-č - Profil | Út 28.8.2018 22:23:18

            poldeci >> šak píse ne, Berounka a Otava

              Npoldeci - Profil | Út 28.8.2018 22:22:48

              mascha >> odkial je ta velka fotka? pekna rieka

                Nmascha - Profil | Út 28.8.2018 22:19:26

                HonzaV >> delsi se ti nevejde do garaze ;-)

                  Nmascha - Profil | Út 28.8.2018 22:17:56

                  koubic >> nemas pravdu, v mnoha ohledech. Kajak s moznosti si stoupnout, ma radu vyhod, mysli si o tom co chces. Jen mne udivuje, ze jsi ochotny ze sebe delat internetoveho mudrce hodnoticiho neco, s cim nemas zadnou zkusenost.
                  Mimochodem, Kuba ted stal na kajaku i v Norsku. V Karlskrone i na Rujane je to i pres vitr bezna vec. Pri sjizdeni Otavy, Berounky atd. si stoupame pro rozhled i chytani s mouchou kazdou chvili.

                    NOrion24 - Profil | Út 28.8.2018 21:55:09

                    Bodkacik >> odchytas to aj na Revu :-)

                      NHonzaV - Profil | Út 28.8.2018 21:45:29

                      Bodkacik >> ve vlnach by se rozdil mezi Revo a outbackem projevil vic i v te rychlosti - tam byla asi nejvetsi slabina outbacku, kterou zda se v nove verzi odstranili.... Tusim jsem tu uz drive psal ze by pro me byl ideal nejaky prodlouzeny outback, no a ted se mi to splnilo, asi mi nezbyde nic jineho nez ho koupit :-)

                        NHonzaV - Profil | Út 28.8.2018 21:35:53

                        koubic >> tak to prrrr... tos nemel :-))))

                          Nkoubic - Profil | Út 28.8.2018 21:31:33

                          mascha >> z tvyho zapisu vidim vyhodu jen na jedne vode...a to jsou jezera ve Svedsku. U nas, v Norsku, ve Svedsku na brakickych vodach, kde proste vsude fouka, to nevyuzijes. Takze tech vyhod tolika neni, ne? To je jako bych napsal, ze auto s hybridnim motorem je oproti klasice obrovska vyhoda. Coz ve skutecnosti neni ;-)

                            Npepa-č - Profil | Út 28.8.2018 21:31:32

                            eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 28.8.2018 21:30:02 >> dík. taky jsme měli povedenou anketu:
                            kajak?
                            a) mám
                            b) budu mít
                            :-)))

                              Npetrikveprik - Profil | Út 28.8.2018 21:30:02

                              pepa-č >> :-) no a pak bylo pár dalších co nic neměli a o tom kajaku jenom snili a slintali (když na to poprvé narazili) a hltavě četli všechny ty "začátečnické" zkušnosti nasbírané 7let zpět. Tolik změn a dynamiky v tom zas není, nebuď zas tak skromný :-) Tímto bych chtěl v podstatě poděkovat té staré gardě za to pionýrství a sdílení info. (ty, vicx - jsem rád, že ho tu zas vidím..., sliver, koubic.....) pokud jsem na někoho zapomněl, tak sorry. Ta kajakofishingová diskuze je tady asi jedinná kterou jsem pročetl komplet..

                                NBodkacik - Profil | Út 28.8.2018 21:25:08

                                vicx >> tak napriklad nedavno som rozvazal sumcove bojky aj s poriadnym zavazim a na reve by som to asi nedal. Zase na zavodoch kde by som vsetkym ufrcal na fleky by som revo ocenil😀. Nie nadarmo je outback najviac oblubeny rybarsky kajak od hobie. Keby bolo na to, mal by som aj revo aj outback.

                                  Nvicx - Profil | Út 28.8.2018 21:15:42

                                  Bodkacik >> Revo a Outback je pre mňa najväčší rozdiel v špici a možnosti stáť. Revo je vo vlnách tiché, Outback nie. Ale práve toto písali, že v novom odstránili. Ešte ho aj natiahli, takže ten novy Outback je fakt lákavý. Na ryby to bude fajn.

                                    Npepa-č - Profil | Út 28.8.2018 21:15:02

                                    mascha >> vůbec ne - viz odpověd georginovi

                                      Npepa-č - Profil | Út 28.8.2018 21:13:51

                                      Georgino >> já měl sice kajak v době, kdy ho měl sliver a pak asi dalších 5-10lidí v republice, ale pak jsem ho prodal a ted dlouho nemám nic. já jsem začátečník. bo to co jsem věděl a znal před těmi lety už dávno není pravda a každej, co začal třeba dávno po mě, je dneska mnohem a mnohem dál, bo já 6nebo7 let stál mimo.

                                      a na první kajak jsem nedělal žádné výběrko, našel jsem inzerát, chlap si dovezl kajak z ameriky, kde pracoval, nikdy z něj ryby nechytal, když mi ho dával, tak se děsně divil, že z toho chci chytat ryby. já koupil to co bylo a bylo. tehdy se skoro nic nedováželo. trh v podstatě neexistoval. co jsem našel byla náhoda, že to bylo dobré, to bylo štěstí

                                        NBodkacik - Profil | Út 28.8.2018 21:12:56

                                        vicx >> tak to statie skor na stojate vody asi.