Rybářské kajaky Hobie

Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil

vicx - Profil | Út 28.8.2018 15:11:28

Orion24 >> ciastocne ano. na 16tku sa zbalis na dva, tri tyzdne, na 13tku urcite nie. jeden je zeleny, jeden papaya, takze priroda vs. bezpecnost.

    Orion24 - Profil | Út 28.8.2018 15:00:23

    vicx >> ja že mas kazdy na ine miesto pouzitia :-)

      vicx - Profil | Út 28.8.2018 14:46:28

      Orion24 >> lebo ma nebavilo stále všetkým utekať. Chodil som iba na Dunaj a tam sú pádlovači stratení. A teraz môže so mnou chodiť niekto na ryby, alebo manželka do prírody.

        Orion24 - Profil | Út 28.8.2018 14:43:28

        vicx >> no mna by celkom zaujimalo prečo mas dva....

          vicx - Profil | Út 28.8.2018 14:42:30

          pepa-č >> mám Revo 16 aj Revo 13. Čo požaduješ od kajaku? Možno ti budem vedieť povedať skúsenosť.

            HonzaV - Profil | Út 28.8.2018 14:38:54

            pepa-č >> to myslíš s ohledem na tu stabilitu pro lov vestoje? Outback je o 15cm širší, a fakt hodně stabilní, takže tak.
            Revo 16 má zase jiné výhody...

              pepa-č - Profil | Út 28.8.2018 13:37:34

              HonzaV >> dík, navíc já jsem tak lehoučký, že já když trefím strom, tak ho nejspíš přeskočím a na druhé straně udělám kajakem 3 žabky.

                pepa-č - Profil | Út 28.8.2018 13:36:12

                takže co? Revolution 16 nebo Outback? nebo počkat na nový Revo?

                  Bodkacik - Profil | Út 28.8.2018 0:47:01

                  Orion24 >> co si chrumkavy😂

                    Orion24 - Profil | Po 27.8.2018 22:30:03

                    Bodkacik >> a sebe novy?...pch....

                      Tomayo - Profil | Po 27.8.2018 22:15:18

                      sliver >> dost vážně o tom přemýšlím

                        Tomayo - Profil | Po 27.8.2018 21:53:28

                        Bodkacik >> asi :)

                          Bodkacik - Profil | Po 27.8.2018 21:20:51

                          Orion24 >> ori nekupuj, predam ti moj lahsi😂

                            Orion24 - Profil | Po 27.8.2018 20:08:35

                            Bodkacik >> ta dlzka sa mi paci

                              Orion24 - Profil | Po 27.8.2018 20:07:57

                              Hobik >> šak praveze sa bojim...bo hory nikde....

                                Hobik - Profil | Po 27.8.2018 18:09:54

                                Orion24 >> Starý model vážil podľa katalógu 34,02 kg a dlžka bola 3,68m... Šak si chlap jak hora, tak sa neboj zopár kíl :-D

                                  Bodkacik - Profil | Po 27.8.2018 17:36:30

                                  Tomayo >> malo sa kochas okolim😂

                                    sliver - Profil | Po 27.8.2018 17:04:15

                                    Tomayo >> nebo si koupime jaksona.

                                      Tomayo - Profil | Po 27.8.2018 17:02:13

                                      Když jste slepý vrány tak jezděte víc na vodu nebo choďte ze břehu :) mě se to za celou dobu stalo dvakrát a bylo to bez následků

                                        sliver - Profil | Po 27.8.2018 15:59:16

                                        Hobik >> mi zas bylo řečeno, že nima problema.