Rybářské kajaky Hobie

Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil

NTomayo - Profil | Út 30.5.2017 13:48:33

alf >> už jsem myslel že tě zalehla ta Švédka :)
co to pádlo? tím měříš metry za vteřinu?

    Nalf - Profil | Út 30.5.2017 10:03:10

    Trochu se zhorsilo pocasi a ryby zacinaji brat.

      Nalf - Profil | Ne 28.5.2017 8:40:51

      HonzaV >> dnesek zacal " vyborne" vcera jsem mel bryle a dnes uz nemam. Budu muset do civilizace a nejaky poridit, jinak mi slunicko sezere oci. Tady jedna snidanova osmdesatka.

        NHonzaV - Profil | So 27.5.2017 19:32:45

        alf >> pěkná švédská čudla :-)

          NTomayo - Profil | So 27.5.2017 11:52:34

          alf >> noooo to by šlo

            Nalf - Profil | So 27.5.2017 10:50:47

            Blondata svedka v noci neprisla, tak rano alespon tohle.

              NTomayo - Profil | Pá 26.5.2017 23:25:29

              Bodkacik >> tak určitě...Norsko za dveřmi :)

                NBodkacik - Profil | Pá 26.5.2017 22:17:02

                Zatial sa len vozime, ale nas cas sa uz blizi😀

                  Nalf - Profil | Pá 26.5.2017 21:19:28

                  Tomayo >> nenapadne me sob, ale mimoradne obdarena, blondata svedka, ktera bude chtit ozivit mistni krev :-) Takze jsem postavil stan, at to ma se vsi paradou. A pak jsem ho postavil jeste kvuli komarum,protoze ty bestie me chteji sezrat.

                    NTomayo - Profil | Pá 26.5.2017 20:52:34

                    alf >> nechrápej a chytej :) udej polohu ať vím kam si přijet pro kayak až tě napadne sob :)

                      Nalf - Profil | Pá 26.5.2017 20:42:31

                      Tomayo >> u more. Ale je to bida. Udelalo se moc hezky pocasi a nekousou. Navic se tu mota dost lidi. Nasel jsem si klidny placek na pobrezi, uvarim polivku a jdu do spacaku. Ani stan se mi nechce stavet.

                        NTomayo - Profil | Pá 26.5.2017 13:38:00

                        alf >> super...kde si? U Jarky nebo nějaký jezero?

                          Nalf - Profil | Pá 26.5.2017 11:47:07

                          mascha >> jj, ale nechce se mi verit, ze by takhle konvertoval.
                          Jedna aktualni...a slapu na dalsi misto.

                            Nmascha - Profil | Pá 26.5.2017 9:14:22

                            Tomayo >> Mluvíte o Antonovi? :-D V poslední době se do kaprů fakt zbláznil :-D

                              Nalf - Profil | Čt 25.5.2017 23:04:39

                              Tomayo >> 5-30g to je.
                              Uz sedim na parniku a kotle jedou naplno. S tema kaprama me dostal,netusil jsem,ze se tady tomu nekdo venuje.

                                NTomayo - Profil | Čt 25.5.2017 22:23:43

                                alf >> už je to tak dlouho že už ani nevím co je to za gramáž :)

                                no TFUJ .... však jsem ti říkal že je štrejchlej :D

                                  Nalf - Profil | Čt 25.5.2017 22:14:24

                                  Tomayo >> klacek poslu az se vratim. Musim koupit nejakou trubku na tubus. Neboj,do zahajeni ho budes mit. Psal jsem svedovi jak berou stiky a on, ze je na kaprech,at se stavim...twl kapri ovladaj svet.

                                    NTomayo - Profil | Čt 25.5.2017 15:33:48

                                    alf >> a prut si mi poslal?

                                      Nalf - Profil | Čt 25.5.2017 15:28:34

                                      Pristi mezizastavka Sassnitz :-D

                                        NTomayo - Profil | Út 16.5.2017 15:09:26

                                        alf >> :D