Rybářské kajaky Hobie

Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil

alf - Profil | Út 16.5.2017 12:02:18

Tomayo >> cítím ironii. Nebo se pletu? Já mám ostrý yorshiry, Roztrhali už nejednoho plyšáka.

    Tomayo - Profil | Út 16.5.2017 10:58:17

    alf >> úplně nejvíc se bojím toho spojení pes a yorkshir :D

      alf - Profil | Út 16.5.2017 9:29:16

      Tomayo >> já tě varoval. Navíc ty jsi zvyklej na bůček a teď najednou rybina...

        alf - Profil | Út 16.5.2017 9:11:03

        koubic >> však mi ještě večer volal a zkoušel to, dokonce se mě snažil uplatit hobie nálepkou. Ale nakonec sám vycouval. Bojí se psů a my máme dva yorkshiry :-D

          Tomayo - Profil | Po 15.5.2017 19:19:06

          alf >> úplně zelený. ..všechno na vyhození ;)
          Však najdi, alespoň se častěji dostaneš na ryby....Koubič se cejtí tak toho využij :)... já s Tebou raději pojedu na ty ryby :)

            koubic - Profil | Po 15.5.2017 17:45:58

            alf >> k tomu zaskoku.....to se Tomase tykat nebude ;-)

              alf - Profil | Po 15.5.2017 17:33:01

              Tomayo >> hlavně dej pozor, v Baltu bejvaj jedovatý, kam se hrabe fugu. Poznáš to podle barvy kostí, jak budou takový modrozelený, tak na nic nečekej a dovez mi to, já už se o to postarám :-D
              Za týden a pár dnů jedu do swe. Jen prý mám domů sehnat mladý a hezký záskok :-D

                Tomayo - Profil | Po 15.5.2017 17:19:46

                alf >> ještě jsem ji nikdy nejedl, tak uvidím jaká bude. Jinýho? Klasika treska, mořák a platýz. Větší tresky nebyli na stejných místech jako loni/předloni... muselo se za nimi celkem hodně daleko na otevřené moře což vzhledem k větru nešlo každý den a i tak jsme na jednu větší tresku 50+ chytili tak 10-15 tresek do 30cm. Ty ryby se museli hodně hledat, protože ta generace co tam rostla 3roky prostě někam zmizela. Mořáky nejlíp zachytal Hobik...hned první den a první rybu chytil tu 54cm lucker :) a pak ještě dva ten den. Honza z pláže jednoho po příjezdu. A pak kluci asi dva tří. Platýze jsme chytili pouze tři a ještě malé, takže proti loňskému roku taky nic moc. Čeho jsme nachytali mrak, tak právě těch jehel....našli jsme místo kde byli a tam to byl lupec. Záběrů za ten den jsem měl možná i stovky, jezdili zatím až ke kayaku uplně jak štiky ve SWE a mít něco na co se po každém útoku pověsila a zůstala vyset, tak bych jich měl tolik že bych nevěděl co s nima. Druhý den jsem dal vlasec a procento zdolaných vs spadlých se rapidně zvedlo. Tuším Hobik, Masch a Martin ještě chytili moc pěkného Pulce Ostnitého jestli si to pamatuji dobře. Počasí....první dva dny azuro a teplo, pak klasika....buď foukalo nebo foukalo jak kráva :) Ty dva dny to byla nádherná pohodová trolovačka a ty ostatní HARD WORK vertikál na 12-15m!

                  alf - Profil | Po 15.5.2017 16:15:27

                  Tomayo >> taková uzená jehlice je lepší jak losos. Co jiného se povedlo? A jaký jste měli počasí?

                    poldeci - Profil | Po 15.5.2017 11:19:26

                    Tomayo >> to si vsetko zjedol?

                      Tomayo - Profil | Po 15.5.2017 11:09:42

                      Mořské jehlice

                        poldeci - Profil | Út 9.5.2017 11:12:54

                        Orion24 >> moju šikovnosť ale nik nespomína,nemaľuj čerta na stenu )

                          Orion24 - Profil | Út 9.5.2017 10:59:31

                          poldeci >> nemoze byt kazdy sikovny ako ty....

                            poldeci - Profil | Út 9.5.2017 10:32:18

                            koubic >> )

                              koubic - Profil | Út 9.5.2017 10:27:02

                              poldeci >> však psal, že celkem jdou ;-))

                              ale počkej si na odpověď, brzo přijde :-)

                                poldeci - Profil | Út 9.5.2017 9:49:21

                                Tomayo >> tak to ste dosť mantaví potom )

                                  Tomayo - Profil | Út 9.5.2017 9:43:28

                                  Bodkacik >> čtyři kayaky a tři lodě tu máme.

                                    Bodkacik - Profil | Po 8.5.2017 22:01:56

                                    Tomayo >> kolko kajakov?

                                      Tomayo - Profil | Po 8.5.2017 20:09:44

                                      Bodkacik >> celkem jdou. Po dvou dnech jim máme 5

                                        Bodkacik - Profil | Ne 7.5.2017 22:51:33

                                        Tomayo >> Krasny morčák!