Rybářské kajaky Hobie | MRK.cz

Rybářské kajaky Hobie

Diskuze o rybářských kajacích Hobie. Vše, co jste chtěli vědět a báli jste se zeptat - rady, tipy, vychytávky, fotky, srazy...
Autor diskuse: HonzaV - Profil , 30.7.2014 dravci - ostatní
Dále moderuje: Hobik Profil

NTomayo - Profil | Út 25.7.2017 23:04:51

Hobik >> wtf? :)

    NHonzaV - Profil | Ne 2.7.2017 18:22:33

    martcv >> tuňáky jsem pouštěl :-)
    Druhově to bylo tentokrát slabší, ale kvantita slušná... :-)
    Někdy tam musim vyrazit čistě na rybářskou výpravu , někdy v září asi...

      Nmartcv - Profil | Čt 29.6.2017 21:24:37

      HonzaV >> Pěkný.....:-)...kde máš tuňáka....:-)

        NHonzaV - Profil | Čt 29.6.2017 20:55:08

        Jeden skoro online pozdrav z Jadranu :-)

          NTomayo - Profil | Pá 23.6.2017 17:38:34

          HonzaV >> tak to musíš být rychlejší jak kámoš. ..ten jen zvazuje jestli nevezme tandem rovnou

            NBodkacik - Profil | Pá 23.6.2017 14:25:30

            HonzaV >> opacha zbytocna😋

              Nsliver - Profil | Pá 23.6.2017 13:15:21

              HonzaV >> ber ho, lepší není 

                NHonzaV - Profil | Pá 23.6.2017 12:46:25

                sliver >> teď se dá jeden lehce jetej Adventure Island koupit za 70 - se vším - s plovákama, plachtou, trampolínou.... už jsem se musel několikrát klepnout přes prsty :-)

                  Nsliver - Profil | Pá 23.6.2017 12:33:05

                  Tomayo >> pche

                    NTomayo - Profil | Pá 23.6.2017 11:39:51

                    sliver >> na ryby je nejlepší PA :P

                      Nsliver - Profil | Čt 22.6.2017 19:49:44

                      Tomayo >> no konečně kajak a ne necky 😈

                        NOrion24 - Profil | Čt 22.6.2017 19:49:16

                        Tomayo >> to co za dlha paskuda?...:-)

                          NTomayo - Profil | Čt 22.6.2017 18:37:12

                          :)

                            Nalf - Profil | Pá 2.6.2017 22:45:40

                            Tomayo >> bohuzel ne. Ale tak nevadi, byl to dalsi super vylet a presmetrovka ceka na nekdy priste :-) Potkal jsem pohodovou partu z Cech. Jsem zvedavy,jestli napisou jak se jim darilo. A zase jsem tahl hromadu zbytecnych veci a to pokazde ubiram a ubiram a pomalu se priblizuju dokonalosti. A ted uz cekam v pristavu na parnik...

                              NTomayo - Profil | St 31.5.2017 21:13:06

                              alf >> heleď a byla už nějaká přes metr?

                                Nalf - Profil | St 31.5.2017 21:04:50

                                Tomayo >> chytry, to me nenapadlo. Nakonec jsem jednoho okouna vyndal. Pro porovnani velikosti,tak ten wobler je super shad rap. No a stiky tehle velikosti jeste dve a par mensich. Jedna mi skocila do kajaku a vyhazela woblery. Nastesti jsem vetsinu vylovil. Pulku dne prselo a foukal hustovitr a pak behem minuty konec a pomalu modra obloha.

                                  NTomayo - Profil | St 31.5.2017 13:44:15

                                  alf >> musíš kouknout dovnitř :)

                                    Nalf - Profil | St 31.5.2017 12:50:04

                                    Pry "pearch lake"... Teda takhle okouni nevypadaj :-D

                                      Nalf - Profil | Út 30.5.2017 15:45:05

                                      Tomayo >> nabidky byly. Ale mam ja na to cas, kdyz berou ryby? No nemam.
                                      To padlo je symbol dobiti ostrova a taky zdolani nejvyssi hory s nadmorskou vyskou zavratnych 6-7 metru. Krome toho mi dodavalo odvahy pokud by me napadla mistni zdivocela zvirata.