- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Deštník - poměr cena/výkon
potřeboval bych tip na nejlepší poměr "cena vs výkon" - hledám deštník na feeder, skladný natolik, abych ho mohl optimálně přepravovat zabalený v batohu společně s pruty ( mám tuším 140 cm), abych se pod něj schoval v přápadě potřeby sám, a v nouzi ve dvou lidech.
Za každou konstruktivní radu s případným odkazem na Vámi odzkoušený produkt předem díky.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nhanyking - Profil | So 18.4.2015 1:27:00
http://www.castorama.pl/parasol-doppler-ombralan-240-cm.html
NPech - Profil | Po 8.9.2014 20:02:54
NDonn79 - Profil | Po 14.7.2014 0:02:10
NTomS77 - Profil | Ne 13.7.2014 23:59:31
Njimmyfloyd - Profil | Ne 13.7.2014 15:18:05
NDonn79 - Profil | Ne 13.7.2014 14:01:13
Nmilin - Profil | Ne 13.7.2014 12:24:28
NDonn79 - Profil | Ne 13.7.2014 12:00:40
NTomS77 - Profil | Ne 13.7.2014 8:24:30
http://www.zbozi.cz/vyrobek/tekuta-guma-ve-spreji-plasti-dip-400-ml-transparentni/
NTomS77 - Profil | Ne 13.7.2014 7:57:43
NCasio - Profil | So 12.7.2014 23:45:13
NKykina23 - Profil | So 12.7.2014 23:35:44
Pokud stojíš o nějaký bytelnější, doporučila bych tento: http://www.rybashop24.com/Pristresky-Destniky/Destnik-s-bocnicemi-Zebco-Storm-Umbrella-2-50m.html
dostali jsme ho od známých,a sice patří mezi ty méně skladné - je větších rozměrů, ale stojí to opravdu za to. Když spustí, dá se pod něj výborně schovat, a díky bočnicím nezmokneme a nefouká na nás.
Ten klasický, i když jsme se intenzivně tisknuli tělo na tělo, nás tak dobře neochránil. :-) A prochladlá ženská, je protivná ženská :-)
NTravex - Profil | Út 8.7.2014 18:44:14
NDonn79 - Profil | Po 7.7.2014 21:06:02
Biwi Shetler II a jsem s ním max.spokojený.Na poslední výpravě 1/2 dne pršelo a uvnitř biwi ani kapička.
NTravex - Profil | Po 7.7.2014 20:47:04
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 18:25:57
Ntuzemak - Profil | Po 7.7.2014 18:17:42
NtomisBMW - Profil | Po 7.7.2014 18:12:58
Nnofish - Profil | Po 7.7.2014 17:33:44
Za mě, radši ten větší přístřešek od huskyho. Tam je místa víc a postaveno za dvě minuty.
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 17:31:53
Nnofish - Profil | Po 7.7.2014 17:28:56
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 17:26:01
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 17:23:54
Nnofish - Profil | Po 7.7.2014 17:22:29
Mimochodem, na nouzové přespání fajn, sedět na židličce bych v tom nechtěl.
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 17:18:12
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 17:16:36
Ntuzemak - Profil | Po 7.7.2014 17:09:55
Narnošt - Profil | Po 7.7.2014 17:08:48
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 17:07:41
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 17:04:45
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 17:00:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ntuzemak - Profil | Po 7.7.2014 16:55:52
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 16:52:01
Ntuzemak - Profil | Po 7.7.2014 16:44:34
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 16:34:57
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 16:31:07
Ntuzemak - Profil | Po 7.7.2014 16:22:45
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 16:20:09
Ntuzemak - Profil | Po 7.7.2014 16:17:25
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 16:14:16
Ntuzemak - Profil | Po 7.7.2014 16:10:33
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 16:08:41
Ntuzemak - Profil | Po 7.7.2014 16:05:39
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 16:04:08
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 16:00:38
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 15:56:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
měl jsem kdysi podobný od Awashimy a byl jsem spokojený.Vypadá to sice trochu legračně,ale proti deštníku mnohem stabilnější ve větru.Rozložení a složení je otázka vteřin.
NDonn79 - Profil | Po 7.7.2014 15:55:40
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 15:55:10
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 15:47:49
NDonn79 - Profil | Po 7.7.2014 15:43:14
N.pepé. - Profil | Po 7.7.2014 15:36:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.4camping.cz/p/stan-husky-blum-1/
Ntuzemak - Profil | Po 7.7.2014 15:33:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 15:33:23
NDonn79 - Profil | Po 7.7.2014 15:27:00
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 15:22:41
NDonn79 - Profil | Po 7.7.2014 15:20:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.mrk.cz/recenze/outdoorove_vybaveni/pristresek_delphin_zero/
NDonn79 - Profil | Po 7.7.2014 15:20:09
NBobajz - Profil | Po 7.7.2014 15:17:16
NDonn79 - Profil | Po 7.7.2014 15:11:36
Nlada78 - Profil | Po 7.7.2014 15:07:11
NDonn79 - Profil | Po 7.7.2014 15:03:54
NDonn79 - Profil | Po 7.7.2014 14:58:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Mám už třetí sezonu tady ten od Mivardi a šlape perfektně.Vozím ho neustále v autě v kufru a několikrát mně uhránil před nečekaným deštěm.Ale co jsi budem nalhávat,když příjde déšť s trochu větším větrem a větr se opře do bočnic tak je vše v háji zeleném.Ale ten prvotní účel plní a plního perfektně.Já jsem ho kdysi pořizoval za 599,- a to byl v akci.
Njanek rybář - Profil | Po 7.7.2014 14:56:55
Ntuzemak - Profil | Po 7.7.2014 14:41:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMartin... - Profil | Po 7.7.2014 14:41:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Njanek rybář - Profil | Po 7.7.2014 14:33:51
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....
















